0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
ДНК изследването е просто изследват ДНК-то на теб и мъжът ти
Ако става въпрос за кариотип аз го имам направен, изследвахме го при мен Януари, т.г и всичко беше наред.
На мъжа ми не му правиха, заради това, че вече има дете..
Аз искам да му пуснат теста с ДНК фрагментации на сперматозоидите. НА 18ти сме в университетската клиника(където ми е репродуктивния лекар) и ще питам... Тук в Сащ май много не ги практикуват тези тестове(поне така четох из нета)ама да минем прегледа първо, нали гледам да мисля позитивно!  osi_9

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Аз продължавам да си миля че проблема ви е тубарен, т.е. прекъсване/ампутиране на "болната " тръба.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
Това което пише на изследването е ДНК анализ...
*
Аз продължавам да си миля че проблема ви е тубарен, т.е. прекъсване/ампутиране на "болната " тръба.
евро,
не разбирам, ако проблема е тубарен, как е възможно нито една бременност да не се "развие" в там?? Както се случва при по-голямата част от извънматочните бременностти? При нас докато видим + теста и .... туто финито. Ако отстраним тръбата това с какво ще помогне? Тя е изцяло запушена...

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Ти забременяваш от другата тръба - каква извънматочна в болната да се случи, трябва да си невероятне карък, не че не е възможно хипотетично но... едва ли.
Логиката ми по-скоро е ако имаш хидросалпингс в болната тръба и той вероятно компроментира бременностите ти в толкова ранен етап.

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
трябва да си невероятне карък, не че не е възможно хипотетично
На този етап съм склонна да вяврам, че всичко е възможно  :lol:
Четох из нета, че хидросалпингс може да е причина за спонтанни аборти наистина, но досега не са ми я поставили тази диагноза "хидросалпингс" НА ЦС не се видя нищо от ляво, ама нищичко.. А на видеозон са ме гледали също  8O
Сега на 18ти сме при нашия "дофтор" пак, фертилния специалист  :o ще го питам как стоят нещата..

Здравейте! Искам да попитам възможно ли е  RH  фактора да е причина за ранните спонтанни аборти? Вече два пъти ми се случва след седмица закъснение. Иначе цикъла ми е редовен. Аз съм с 0-, а съпруга ми 0+. Имам един син от първия си брак, но таткото беше също с RH -. Имам и един аборт по желание от сегашния ми партньор преди доста време направен някъде в 8г,с,Не са ми поставяни никакви инжекции за това.Иначе след направените изследвания до сега единствения проблем е FSH - завишено,На 39 г съм.Благодаря!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Резус факторът не може да е причина за ранни спонтанни аборти. По-скоро търси причината във възрастта.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Здравейте! Искам да попитам възможно ли е  RH  фактора да е причина за ранните спонтанни аборти? Вече два пъти ми се случва след седмица закъснение. Иначе цикъла ми е редовен. Аз съм с 0-, а съпруга ми 0+. Имам един син от първия си брак, но таткото беше също с RH -. Имам и един аборт по желание от сегашния ми партньор преди доста време направен някъде в 8г,с,Не са ми поставяни никакви инжекции за това.Иначе след направените изследвания до сега единствения проблем е FSH - завишено,На 39 г съм.Благодаря!
А сигурна ли сте, че е ранен аборт а не просто биохимическа? Иначе и аз съм на мнението на Джам, резус фактора няма никакво отношение!