0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Ясно! Няма проблем баба ми да забременее щом ще ползва "млада Я", но аз ако съм права, здрава и прехвърлила 40 г. за нищо на света не трябва да ми се позволява да зачена ин витро с моя Я. Трябва само да изчакам само някакви си 20 години и с радост ще ми направят ин витро с чужда Я.

Дори и в наше време има една дума МОРАЛ, чието значение и важност не трябва да забрявяме!
*
"... Процедурата е направена в Центъра по репродуктивна медицина в Плевен. Оттам са поели финансово грижата за децата до навършването на първата им година."

цитата е от http://econ.bg/news86028/article182326/62_godishna_rusenka_rodi_bliznaci

А близначките са родени всъщност преди седмица - на 05 Май. Странно защо чак сега се разшумяха по този случай
« Последна редакция: Май 12, 2010, 22:28:38 pm от Liteto »
*
ами защо, защото едното е 500 гр., а другото 900 гр., не са очаквали да оживеят и като са видели, че до сега са ок, защо да не си направят ПР-а :x
грозно, мноооого грозно...
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
най-гадното е, че тази история прави много лоша услуга на нашата борба за промяна на възрастовата бариера. ние настояваме за "лекарска преценка", а плевенските лекари показват на обществото, че лекарската преценка вече не може да се счита за нещо обективно, научно-обосновано и морално-етично...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
И понеже хората мразят да се замислят, като се каже инвитро ще се сещат точно за тая лелка с нелепото червилце.
Не за многото други момичета, които са се борили (ама наистина борили, не лани ми хрумна и .....) за своята рожба, а за нея.