0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Не мога да повярвам, ЧХГ на десети ден след трансфер-126.30. Аз май съм бременна?
Дано няма грешка...И дано след два дни ЧХГ-то да се удвои..
Благодаря ви за куража момичета и Рачо. В най-трудните моменти човек има нужда от приятели,благодаря!


[161551.gif[/img][/url]
*
Не мога да повярвам, ЧХГ на десети ден след трансфер-126.30. Аз май съм бременна?
Дано няма грешка...И дано след два дни ЧХГ-то да се удвои..
Благодаря ви за куража момичета и Рачо. В най-трудните моменти човек има нужда от приятели,благодаря!

Честито мила! Бременна си!!! И бъди спокойна, ще се удвои!
Лека бременост и здраво  бебче на финала!
*
Я, какво хубаво ЧХГ! Честито!
Лека бременност и здраво бебче, може и две;-)
*
Вярно ли не можеш да повярваш???? :o И какво пише на теста - ЧХГ 126,30,ааа   8O
Какво ли е това??? Ами ЧЕСТИТО!! По-бременна няма как да си!!! :lol: :lol: Следдва дена -двоен! :D Дара,явно това са ти последните постове в тази тема,ама ние няма да ти се сърдим!!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
 dara дано се удвоява и развива нормално  :goodluck: :babyflips:
Пожелавам прекрасни девет месеца  :balk_46: :balk_47: :balk_46:
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Дара, страхотен резултат, Честито!

Лека бременност!
Честито Дара, още една хубаво бременна мама. Идва и моя ред да се запиша. На 38год съм, 3 неуспешни инсеминации(правени в чужбина), 2 неуспешни ИКСИ (ЕМБРИОНИТЕ са ни с лошо качество, винаги с фрагментации и не се делят добре, направо съм отчаяна)( правени в Щерев)спермограмата ни е добра, но има съмненя че проблема е в оплодителната способност на сперматозоидите. При мен уж всичко е наред, с изключение на намаления яйчников резерв. За качеството на яйцеклетките никой нищо не казва. в процес на смяна на клиниката съм( клиника Надежда), юли ще видим какви изследвания ще ни препоръчат и септември се надявам да стартирам 3 опит Икси. Много се надявам че н тая възраст ще успеем и ние да имаме бебче
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Много се надявам че н тая възраст ще успеем и ние да имаме бебче

Разбира се, че ще успееш, тук има много доказателства за това :)
Ще успееш, Мая,възрастта ни не е пречка за това!
Няма нищо по-хубаво от осъзнатото майчинство...
Благодаря на всички ви за подкрепата!
 


[161551.gif[/img][/url]
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Супер Дара  :D, дано да се удвои,но за 10 ден това си е добър резултат, ти в коя клиника правиш ин витро?
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
ДАРА, браво момиче,много се радвам,лека бременност и пухкаво бебче на финал,а може и две...)))
Отново пуснах кръв, за да проверим дали ЧХГ-то се удвоява.Е, днес бе 445.20, на 12 ден след трансфера, поуспокоих се малко. Сега остава и бременността да е на точното място. После ще чакам да чуя най нежния звън на света, този на малкото сърчице...
Трябва ли да проследявам отново ЧХГ-то, моя доктор е на конгрес в Турция до 06,07,12 и не искам да го безспокоя...
От мен приятна вечер другари по съдба, с една обща перфектна мечта :stroller:


[161551.gif[/img][/url]
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
Според мен няма нужда!Лека и приятна бременност!И към 7-8 г.с.ще чуеш сърчицето,много е вълнуващо,аз го очаквах толкова години...))))
Браво, Дара, стахотна новина!!
Дано всичко върви нормално нататък :goodluck:!!

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Браво ДАРА,
много лека и спокойна бременност ти пожелавам!!!
Разбира се, с пожелание още да получиш най-скъпоценното 
- живо и здраво, хубаво бебе на термин!!!
Момичета, помогнете..
ЧХГ-то ми не се движи добре. На десети ден след трансфера беше 120.30,
на дванайстия ден 445.30, а днес 16 ден 1215., не се удвоява  достатъчно бързо.
Какво мислите?


[161551.gif[/img][/url]
*
*

    лилия13

  • ***
  • 360
  • в очакване на дългочаканото ни съкровище
dara ivanova,и аз мисля,че е добре,няма място за притеснение,успокой се ,пожелавам ти всичко да ок!
dara, честита бременност! Пожелавам ти да е успешна и безпроблемна до край!
ЧХГ-то е много хубаво. Успех на прегледа!
Благодаря ви, момичета. Смятам да не пускам други ЧХГ тестове, доктора като се върне/ в петък или събота/ ще ме прегледа. Каквото има да се вижда ще се види, дано да е за добро, както казват в някои сериали....


[161551.gif[/img][/url]