0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро!
Уринарният тест днес - отрицателен. Годен е. Направен с първата урина за по-сигурно. Цикъл все още няма...

Ох, мила, не знам какво да кажа, освен, че съжелявам  :(. Имах големи надежди за теб :(. И все пак - докато няма М, има надежда. Продължавам да си мисля, че си бременна до доказване на противното  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Ако мислите,че аз знам какво да кажа...
Миличка rtfrtf ще те одобрят от фонда разбира се,моля те не се отчайвай! :bighug:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

rtfrtf , горе главата и продължи смело напред, не се отчайвай!
 yahoo_33
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Rtfrtf, много съжалявам, мила!  :hug2:

По моя опит най-неприятната част от една ин-витро процедура е... момента, в който стоиш пред теста за бременност... в напразно очакване на втората чертичка,... осъзнавайки, че тя няма да се появи... Как да приеме човек толкова изведнъж - в продължение само на няколко мига, че всичко е приключило,... че за този опит чашата на надеждата вече е изпита до дъно,... че спомените от последните седмици ще са без бъдеще...   :cry:

Обаче също от опит знам, че човек бързо се отърсва от тези си мисли и поглежда напред с една нова вяра в успеха и в бъдещето:)... Изтъркано е, но може би е вярно, че всеки опит ни доближава с една крачка към успеха. Скоро ще направите анализ/разбор на опита... и ще планирате следващата процедура, но с една нова и по-пълна информация ... Ще са те одобрили и от фонда  :) ... Но дотогава си почивай - ти си го заслужила...  :) и ни дръж в течение... - нали няма да ни зарежеш сега? ;) 8) С тебе сме!


П.П. Ах, дааа;)... И никакви такива: Нали??? :) :wink: :) Само тази поза е позволена: :balk_177:



« Последна редакция: Април 20, 2010, 12:32:08 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
rtfrtf, просто приеми резултата и затвори тази страница. Не се отчайвай и гледай напред! Ще успем!
Здравейте и от мен момичета.
Отворили сте нова темичка, браво! На мен за съжаление не ми остава много време да пиша, но винаги гледам да прочитам новите постове.
Rtfrtf, много съжалявам. Не се отчайвай и гледай само напред!  :balk_103:
Аз също с нетърпение чакам одобрение за новият ми опит, аз съм 5473, а той наближаваа  :balk_48:
Надявам се другия месец да започнем. Толкова ми се иска този път всичко да е наред. От сега започнах да си правя някои изследвания, за да не губим после време.
Чандра, така я описа твоята градинка, че чак си я представих!  :swing:
New Love, още малко остана за заповедта. Сега от фонда работят много по-бързо  2bg
Успех на всички момичета!  :balk_602:
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Чандра, така я описа твоята градинка, че чак си я представих!  :swing:

 :D ...Аааа, не ми трябва на мене само да си я представяте таз' градинка,... ами и някой и друг съвет да дадете относно следните точки  :lol::
- как и кога се зарязва лозичка;
- как и кога се зарязва киви;
- как и кога се подрязват розови храсти...  

Другото го можем;) - кОпане, търмъчене... садене на цветчета... косене на тревичка... Но ако има доброволци, нека да заповядат не само за съвети, а и да ударят по едно рамо физически... :lol:)

Хубава вечер на всички! :)
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Здравейте, просто ми е малко гадно. А така ми се искаше да разбия стереотипите. Брррррррррррррр. Ами за Фонда имам притеснения, защото както знаете: "Не мога да разбера как тия доктори като преписват грешат" - ама е възможно това, което си мисля, че е неточност, да не е.
Чандри, всъщност май ми беше по-гадно самото очакване до теста и особено оня 1 час, когато чаках резултата от кръвния тест. Като съм на работа и по-спокойно ми минава деня като че ли. Докато се шушкам из службата, не ми остава време да се вкарвам във филми. Но поне съм спокойна, че каквото е трябвало, съм направила.
Чоки, Десинка, Къртиче, dsd, ще се справя, но просто се страхувам, че след всеки неуспешен опит ще ставам все по-тъжна,  :( А може и сега да си мисля така, пък като взема заповедта да ми дойде някой ентусиазъм отново. Така като чета как се движат номерата, ако няма някоя изненада,  osi_10
deni_one, имам усещането, че се познаваме от друго място. Нищо общо с форума, ама може и да се заблуждавам.

Прегръдки на всички. И спокойна вечер.

Някой няма ли да се похвали?  :ask:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
ДобрУтро от мен! :) Как сте днес? Тук временцето е страхотно, пече слънчице... никакви облаци.. :)
А като споменах "облаци: и се сетих за шегичката, която прочетох вчера във фейса:

"От пресцентъра на вулкана обявиха, че докато хората не се научат да му произнасят правилно името, той няма да спре да изригва. От пресцентъра на вулкана също така обявиха, че вулканът "Ейяфятлайокутл" вече е известен като 'Басивулкана'.
'Последното желание на исландската икономика било да разпръснат пепелта й над Европа.'Europe: Send cash, not ash!'... 'Летище София поздравява чакащите пътници с Dust in the Wind'"


На последното много се радвах...  :lol:

Пожелавам ви хубав ден и поводи за усмивки:)



"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Добро утро!Чандра развеселих колежките с вулкана :lol:.Как сте днес.И в София има много слънце от сутринта!Успешен ден на всички от мен!Сега на работа!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Аааай,...  каква пустуш тадява?! :D Къде се изгубихте - скрихте се нещо... ;)
Аз се обаждам, само да ви пожелая приятен ден:)...

"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

Здравей Чандра, здравейте всички!
За градинката не мога да ти дам съвет, тъй като нищо не разбирам от цветя и храсти  :(
Аз бих питала някой съсед, на който му е подредена градинката  :wink:
Аз тука броя и си мисля кога най-рано ще можем да започнем новия опит ако не ми мине котка път  :a_cat_03:
Така не ми се чака вече, предполагам ме разбирате.
Подготвям изследвания, че като дойде време за среща с доктора да видим според резултатите кога ще можем да започнем и ще трябва ли още нещо да правим.

Айде лек и слънчев ден от мен!  :balk_101: :butterfly:
*
rtfrtf, неминуемо след ентусиазма около процедурата, при неуспех се изпада в депресивно състояние. На мен форумът много ми помогна, но трябва да мине и малко време. Слънчицето изгря, радвай се на хубавото време, издокарай се да си хубава. Ще дойде и нашият час!  yahoo_17

Chandra, говорих с баща ми, който обича да се прави на градинар. Според него лозите се зарязвали сега, розите трябвало малко по-рано, но можело и сега. Явно зависи от климата, защото каза, че ако розите са в Северна България, точно сега им е момента. Относно кивито - е само такова дърво не е бучнал в градината :)

deni_one, дано скоро имате зелена светлина за опита!

Успех на всички!
Времето днес е чудесно, нямам търпение да изляза да си постопля старите кокали на слънчице  :)
« Последна редакция: Април 22, 2010, 12:56:03 pm от Meme »
*
Meme, благодаря ти,  :hug2:
Имам и добра новина - организмът ми вече е възстановен за нови подвизи. Ще си чакам заповедта от Фонда, надявам се до 1 месец да ме одобрят.  :crossfingers: А пък и поне 1 месец ми е необходима почивка, да се възстановя от емоциите. Не е разумно да се хвърля неотпочинала в нова битка, чак дотам не ми е изпила акъла чавката,  :D
Ще се справя, усещам го. Обнадеждена съм след днешния преглед. Само дето не ревях като влязох, но излязох с усмивка. Няма причина, или поне не е видима. Просто, за съжаление, дори при хора без проблеми, възможността за забременяване е 1:4.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
rtfrtf - eeхххх...Браво , че си така смела и борбена...аз пък си поревах...не ги виждах така нещата , ама...дано ти е по вода :) Цун, гуш!

Аз съм в предстартова треска ....я кажете да водя ли мъжо ...абе знам , че трябва , ама трудно се отскубва от работа...уф...какво мислите , а ?
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*
Оооооооооо, New Love, ами имаше си крокодилски сълзи, както си му е редът. Тъмни очила в 07:00 сутринта, притеснен пътник до мен в автобуса (сигурно съм излъчвала ужасно много тъга...). Мрачните стихове - лично може би, че ще ми разкрият самоличността,  :D
Вземи го мъжа, ако се предаде без бой, ако ли не се предаде пък, пробвай някоя женска манипулативна техника,  :D Друго си е да има на чие рамо да подремнеш, докато чакаш. Хайде, то още малко останало, пък и ти си на преглед в късата седмица,  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Малко спам!
Меме, мила, то кивито не е дърво, а си е лиана, като лоза, расте си и като нея - на асма, трябва да са две женски или повече и едно мъжко за да има хубави плодове! :D
Chandrа - мъжът ми каза, първата година се реже на две пъпки, после от тях излизат две лиани, една /точно сега, пак се реже на две пъпки, а другата си остава дълга, от нея стават плодовете, и така се повтаря всяка година, на 4 има плодове/ Ние тази година чакаме първият плод така, че дерзай, ако искаш още инфо на лични! Че много спам стана!
Добър вечер.Не се здържах за спама,ама аз пък държа да ви опитам кивито! :balk_53:

New love,първия път си водих мъжа на живота ми :D и док си поговори и с него,а следващите посещения не е нужен,освен ако иска да ти държи ръката!Стискам ти палци! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:И да ви попитам всички нещо си правят срещи,ние няма ли да пиеме кафета,какво мислите?


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Привет момичета!
И аз се включвам в тази темичка - чудесна идея е! Сега съм стартирала първия си опит, така че всичко ми е ново и емоциите са дори в повече osi_15.
Пожелавам успех на всички и както се казва "Може да е по-късно, но съвсем на време" - дано :wink:
*
patyas,
Успешен опит, нека твоя първи е и последен, и скоро-скоро ни се похвалиш :crossfingers: yahoo_17