0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
утре е трансфераааа на моите снежинки-пожелайте ми успех

Силно стискам палци  :P


*
И от мен силно стиснати   :crossfingers: :crossfingers: Мирските трябва да сме най-добри!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
И аз стискам палците, силно !!!! УСПЕХ!!! чакаме +++++++++ :goodluck:
Хей,момичета -кокичета :lol:влизам във форума и за съжаление не виждам никаква активност.Моето слънчице вече стана на 3 години и половина,но не спирам да ви мисля и да съм съпричастна с всички вас ,мили дами.Пак ще напиша и пак ще се повторя,но никога няма да спра да го мисля-ГОРЕ ГЛАВАТА И ВИЕ ЩЕ ГУШНЕТЕ ПРЕКРАСНИТЕ СИ ДЕЧИЦА.Моя приятелка ще роди на 19 този месец на 37 години-инвитро от първи път.Вчера друга позната на същата възраст даде положителен кръвен тест след трансфер на две бобчета.Пожелавам на всички бъдещи мами само положителни тестове и не забравяйте най-важното-спокойствие,спокойствие и положително мислене. 8O .От мен ,едно прекрасно лято и бъдете по активни в темата.СПОДЕЛЯЙТЕ..НЕ ЗАДЪРЖАЙТЕ ТРЕВОГИТЕ СИ ВЪВ ВАС.Тук всеки ще ви разбере най-истински.Целувам ви и ви прегръщам. :bfp1:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
mihaela1972
ние списваме, но се пръснахме и из другите теми  :lol:


Аз от толкова вълнения и положителни емоции забравих да се отчета.....отивам да чуя сърчице на 23.07....щастлива съм
Николай е на 2г.4м.5д.
*
морско момиче, честито щастие! :D
Дай Боже, всекиму!

"Единственото изкушение, което никой никога не е успял да победи, е надеждата."
Ромен Гари
*
ЕЕееееее,морско,абе как ще забравиш,бе....? :lol:Честито за  +++ и попътен вятър от тук нататък!  :wink:А и ние след вас,де... :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Аз от толкова вълнения и положителни емоции забравих да се отчета.....отивам да чуя сърчице на 23.07....щастлива съм
Абсолютно щастие.
Минаван за да  се поперча с коремчето си  :oops: :oops: :oops:
Бебчо е добре,расте и даже върви малко напред
Късмет на всички....ще успеем само да не се отказваме
Николай е на 2г.4м.5д.
*
браво  морско момиче   ,това е най-важното да растете  и  така до края  на бременноста  да е лека .
може малко да ни ръснеш с бременен прашец  за късмет  ,ще ни  е необходим  . :) :) :)
морско момиче, всички се радваме за теб.
 :bori_007:
Олеее каква съм смотана,забравих да Ви наръся..... :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Николай е на 2г.4м.5д.
Благодаря, морско момиче. Браво на теб и докторите!
*
мерси за прашеца  морско момиче  , да ни е на късмет  и много  положителни тестове  и  бебки  .
Здравейте, чета отдавна, но досега не съм писала. На 41 години съм.  :D Започвам първи инвитро по фонда. Вероятно ще ми слагат блокажа другата седмица. Вчера бях на преглед - 13 ден от цикъл, фоликул 22 и лигавица Е, каквото и да значи това. Хормони - добри. Викат ме в понеделник на преглед. Ние сме с мъжки фактор - теразоспермия, ако не греша думичката. Момичета, след блокажа кога идва цикълът?

Момичета и момчета, весели празници!
Нека 2014 година е по- успешна и по- щастлива от предишните! Нека донесе на всеки това, което най- силно желае!

Следващата година по това време вече ще съм за другата, съседна тема. ;)

С благодарност за пожеланията! И на теб да ти се сбъднат мечтите!
Николай е на 2г.4м.5д.
Благодаря, mammita2012!
Казват, че 2014 e годината на дървения Кон и ще е успешна за всички хора, които влагат много усърдие в нещата, с които се захванат! Ние всички се стараем, дано старанията ни се увенчаят с успех. :)