0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #880 -: Септември 28, 2010, 01:16:23 am »
   Hello бъдещи мами,

и аз съм вече наредена на дългата опашка под №9448  :).
Май бая ще имам да чакам, но в името на нашата мечта съм заредена с позитивизъм и се надявам заповедите скоро да завалят, а с тях и положителните резултати  osi_9.
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #881 -: Септември 28, 2010, 09:49:11 am »
sisters forever, интересно ми да разбера, когато подаваше документите във фонда, кога ти казаха че ще ти се обадят?
  Преди известно време бях задала въпроса дали някой има информация какво става с молбите които не са одобрени и имали вообще такива. Моля ако някой знае да каже, предполагам, че и други момичета ги интересува. Знам ли, почнах и аз да си мисля разни неща, дано чакането не е напразно. На всички пожелавам успех и търпение, явно ще ни е нужно  :wink:
 
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #882 -: Септември 28, 2010, 14:12:18 pm »
здравей те аз знам че даже и да не си одобрен ти се обаждат поне така беше миналата година
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #883 -: Септември 28, 2010, 15:22:29 pm »
номер 6852 получи обаждане . заповедта ще е готова на 21.10.2010
успех на всички

Днес получих отговор, номер 6569, на 4.10. ще ходим за заповедта. Пожелавам повече обаждания с положителен отговор!!
Късмет на всички!!
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #884 -: Септември 28, 2010, 16:43:43 pm »
Привет на всички! Радостна новина -на моята приятелка и са се обадили и сега на 6.10-трябва да отиде да си вземе заповедта .Много съм щастлива и се радвам за нея, а и така вече имам кураж, че и на нас ще се обадят. Някой може ли да ми каже колко време отнема излизането на генетичните изследвания. Успех на всички!
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #885 -: Септември 28, 2010, 16:51:40 pm »
Привет на всички! Радостна новина -на моята приятелка и са се обадили и сега на 6.10-трябва да отиде да си вземе заповедта .Много съм щастлива и се радвам за нея, а и така вече имам кураж, че и на нас ще се обадят. Някой може ли да ми каже колко време отнема излизането на генетичните изследвания. Успех на всички!
Кой номер е?
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #886 -: Септември 28, 2010, 16:52:24 pm »
До 15 дни, ще са ти готови резултатите от ген. изследвания.
Би ли споделила, поради какви причини ги правиш, т.к. и аз пусках такива на ембрион.
Не зная дали задължително ще ми искат в клиниката за втроия опит и на мен и на мъжа ми ген. изследвания?
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #887 -: Септември 28, 2010, 18:32:12 pm »
jordanka, кой номер е приятелката ти? Моля те, напиши за да не сме в напрежение.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #888 -: Септември 28, 2010, 19:01:08 pm »
sisters forever, интересно ми да разбера, когато подаваше документите във фонда, кога ти казаха че ще ти се обадят?
  Преди известно време бях задала въпроса дали някой има информация какво става с молбите които не са одобрени и имали вообще такива. Моля ако някой знае да каже, предполагам, че и други момичета ги интересува. Знам ли, почнах и аз да си мисля разни неща, дано чакането не е напразно. На всички пожелавам успех и търпение, явно ще ни е нужно  :wink:
 
Единственото, което се изискваше от мене беше да си събера необходимите изследвания (в нашия случай са хормонални изследвания, 2 бр. спермограми - стара и нова) и заедно с мъжа ми да попълним формулярите за кандидатстване. Отначало си помислих, че ще трябва да събираме купчина бумащини, но всъщност се оказа фасулска работа. От там нататък клиниката се ангажира да подаде документите. След около седмица се обадих пак в клиниката и разбрах кой е нашия номер. Попитах доктора как процедираме от тук нататък и той ми каза, че би трябвало да ми се обадят от фонда. Дай Боже това да стане поне в началото на новата година  :)
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #889 -: Септември 28, 2010, 19:31:21 pm »
МОЯТА ПРИЯТЕЛКА е 7161 номер и те подадоха някъде април документите утре стават 6 месеца от подаването
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #890 -: Септември 28, 2010, 19:38:06 pm »
Когато д-р Монастирска ме прегледа каза, че трябва да се направят генетични изследвания. моята приятелка също ги е правила. Моят доктор каза да изчакам .Също така трябва да направя консулт и с ендокринолог
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #891 -: Септември 28, 2010, 20:01:35 pm »
да ви кажа чесно изобщо не мога да разбера как вървят тия номера
значи на 6569 и са се обадили днес и на 7161 аз ли не съм разбрала
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #892 -: Септември 28, 2010, 20:12:17 pm »
Моя приятелка която е пациентка на клиника Олимед Варна ми каза,че клиниката сама си взема заповедите от София. Явно това има значение за номерата. За пациентките на всички други клиники не е така - те сами ходят да си вземат заповедите (поне така ми каза тя). Моят номер е 7276 и май наближава с висока скорост!  :cheerleader: :cheerleader:
 Пожелавам на всички чакащи търпение и вяра! А на вече започналите едни прекрасни бебета потънали в обятията им!!!    :bighug:
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #893 -: Септември 28, 2010, 20:38:18 pm »
Този номер 7161 е доста напред , което много ме радва. Ще споделиш ли в коя клиника е приятелката ти и дали е под 40 години
« Последна редакция: Септември 28, 2010, 20:43:49 pm от krisi1812 »
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #894 -: Септември 28, 2010, 20:52:39 pm »
В Олимед е. Тя вече е за втори опит. Аз също съм тяхна пациентка и като звънях преди около 2 седмици ми казаха,че са някъде до 7000.  Явно напредват бързичко,което е чудесно!
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #895 -: Септември 28, 2010, 20:55:43 pm »
Здравейте, момичета!!! От доста време чета темата във форума, но досега нямаше нещо конкретно да споделя по темата. Днес и на нас ни се обадиха, че сме одобрени от фонда.Ние сме 6860 и на 27.10 ще ходим за заповедта. На всички ви пожелавам много, много спокойствие, защото то ще ни е нужно най-много, а добрите резултати тепърва ни престоят. Не се притеснявайте на всички ще се обадят, само търпение.  
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #896 -: Септември 28, 2010, 20:59:01 pm »
момичета, нали не мислите, че всички одобрени пишат тук, нормално е да се раздават вече над 7000 номер, все пак са одобрени над 8600 молби :)
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #897 -: Септември 28, 2010, 21:02:55 pm »
И аз това се опитвах да обясня. В различните клиники нещата са по различен начин. Няма смисъл от нерви. Нали се борим за един по красив и по спокоен живот!
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #898 -: Септември 28, 2010, 21:48:52 pm »
И аз това се опитвах да обясня. В различните клиники нещата са по различен начин. Няма смисъл от нерви. Нали се борим за един по красив и по спокоен живот!
Не става въпрос за нерви,а за информация реално как се движат номерата, нали затова е темата.
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #899 -: Септември 28, 2010, 22:36:05 pm »
Явно се движат доста объркващо. Единственото което знам е,че в Олимед са доста напреднали. Явно защото си взимат заповедите сами и после ги раздават на пациентките си. За да не се разхождат през ден до София вземат повече на куп. И работят стегнато за да могат да поемат повече пациентки за по-кратко време.