0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #780 -: Септември 15, 2010, 14:35:36 pm »
Ееее стега де Бари, надявам се за януари! Когато подадох документи ми казаха да чакам обаждане декември! :(
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #781 -: Септември 15, 2010, 14:59:27 pm »
Бари, недей така писимистично мила :) Аз съм №8934 това означава ли ,че на мен ще се обадят евентуално Март??? На мен също ми казаха за Декември, но не се отчайвам, че бавно се движат. Мисля си, че постепенно ще наваксат хората. Пък и толкова сме чакали, сега няма да се даваме на още няколко месеца, нали :)
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #782 -: Септември 15, 2010, 15:23:40 pm »
малко съм отчайана,но сте прави момичета ще стане по рано.Желая успех на всички
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #783 -: Септември 15, 2010, 15:30:54 pm »
Не знам какво са ви казали, ама аз съм 7499 и ни казаха септември, най-късно октомври да чакаме обаждане, а като гледам как се развиха нещата не знам дали и ноември ще получим обаждане. Но като нямаш излишни 5 бона чакаш търпеливо и това е. Само стискам палци да е тази година и процедурата да е успешна.
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #784 -: Септември 15, 2010, 15:40:23 pm »
здравейте мили момичета !

доста ще почакаме да ни одобрят ,но важното е резултата да е успешен .
но исках да попитам дали определен брой молби на месец  да одобрят. една позната беше споменала че около 200 на месец и ако е така доста ще се забавят нещата.
 
успех на всички !
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #785 -: Септември 15, 2010, 15:52:40 pm »
по закон одобрените молби на месец са 400бр и това вероятно т.е. със сигурност, но ....
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #786 -: Септември 15, 2010, 18:50:15 pm »
здравейте момичета,нека се включа и аз.вчера ходих на профилактичен преглед-просто така и моят доктор ми каза че в момента били временно спрени разглежданията на молби защото фондът свършил парите.аз направо онемях,защото тукмо наближава моят номер и свършиха парите.миналата седмица звънях във фонда и ми вдигна една доста нелчбезна йена.така ми се развика.първо каза че са стигнали до 6700 номер и после като я питах кога да чакам обаждане горе-долу тя направо побесня.какво да ви кажа нямам думи направо.уж беше за септември после за октомври,а сега моят доктор казва че сигурно ще бъде след нова година.Аз съм номер 6874 надявам се да ми се обадят скоро че вече неиздържам в такова чакане.ако на някой му се обадят за заповед моля пишете.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #787 -: Септември 15, 2010, 19:01:48 pm »
е това вече не е хубава новина  :( нали ужким Бойко Борисов обеща , че пари за фонд винаги ще има  osi_10.Толкова много момичета чакаме тук развитие по въпроса
:* :* :*
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #788 -: Септември 15, 2010, 21:33:21 pm »
момичета, вярно е че има забавяне в изплащането на процедурите на клиниките, но фонда работи и молби се разглеждат. Това че някой клиники са решили да спрат за момента работа с опитите по фонда е изцяло тяхно решение. Надявам се скоро да започнат плащанията от МЗ и всичко да си дойде по местата :)
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #789 -: Септември 16, 2010, 08:57:48 am »
То вярно , че решението си е на самите клиники. Но защо мен ме накараха да направя всички необходими изследвания преди процедура и замразяване на материал и да си дам всичките пари, а след това ми казаха да изчакам, въпреки че заповедта ми изтича?
Редно ли е да се процедира така?
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #790 -: Септември 16, 2010, 09:53:05 am »
Момичета, аз вярвам, че всичко ще бъде наред, щом бат Бойко е рекъл.
Май наистина клиниките се опитват да Ви будалкат, бъдете по-упорити.
По правилника на фонда трябва да разглеждат мин. брой молби- 400, но те се справят и по-бързо.
Аз, съм номер 9347 и се надявам, за м. февреари да получа заповедта си за втори опит.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #791 -: Септември 16, 2010, 10:48:42 am »
Дано да се намерят пари за фонда, иначе много, много лошо ще е. Тази новина не ми допада. Старая се да съм спокойна, но усещам как започвам да се изнервям с времето. Но не ми се иска да теглим нов заем, стига ни един...
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #792 -: Септември 16, 2010, 11:13:07 am »
А аз се дразня от факта че никой нищо не казва,всеки си мълчи пък то ситуацията е много проста или ИМА или НЯМА пари.Поне ще знаеш че сам трябва да решиш от къде ще си набавиш необходимите средства а сега:само се чудиш дали ще продължи фонда или не да отпуска средства.А за някой момичета това чакане е от много голямо значение.
Извинете ме но трябваше да го споделя
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #794 -: Септември 16, 2010, 11:20:59 am »
хммм, хич не ми харесва какво чета, надявам се да не е така, аз съм в Малинов, никой не ми е казвал, че фонда е спрял да дава пари, но от него /фонда/ очаквам всичко....
Аз съм номер 857 и нещо си /не помня точно/, просто беше редно, ако наистина нямат пари да преустановят за определено време приемането на молби, а не да хвърляме боб и да се питаме - ще има.... , няма да има....
Дано да е поредната лъжа, но от 2 дни гледам никой не се е хвалил, че има обаждане от фонда, искрено се надявам да са момичета които просто не ползват интернет, а не че няма обаждания!
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #795 -: Септември 16, 2010, 11:26:34 am »
много хубава статия , но за съжаление не дава отговор дали ще има пари
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #796 -: Септември 16, 2010, 11:28:41 am »
http://www.mh.government.bg/News.aspx?pageid=401&currentPage=3&newsid=3004


еее това вече е друга работа, никой не говори за спиране или за недостиг на средства, и са наближили до моя номер  :wave: въпрос е вече на добра воля, и по-малко мързел, за да ми попълнят листа с 10 реда и да ида да го подпиша :D
След толкова приемане на закони, и раздухване из медиите за демографският ни срив, се съмнявам да откажат 10 милиона, дават пари за толкова глупости, че няма да посмеят да резнат от тази част на бюджета - поне така тайничко се надявам де....
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #797 -: Септември 16, 2010, 11:33:22 am »
не е необходимо, ако подадените вече документи отговарят на посочените в правилника индикации :)

Благодаря за бързия отговор:) Успех на всички момичета!
*

    Dolphin

  • ***
  • 294
  • So Long, and Thanks for All the Fish
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #798 -: Септември 16, 2010, 11:55:23 am »
Щом се приемат документи, изготвят се заповеди и се обаждат на одобрените да си ги получат- пари има и ще има. Някои по-малки клиники нямат възможност да работят "на кредит" за по-дълъг период от време. Надявам се всичко да се нареди, за да не се бавят процедурите ни по още една причина. За момента не мисля, че имаме основание да се тревожим.
На бате Бойко му е ясно, че ако ФАР преустанови макар и временно дейност ще почнем да изтичаме от българските граници ==> още по-малко данъкоплатци, още по-ниска раждаемост..
Много сме, силни сме!
Kìyevame ulte Eywa ngahu.
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #799 -: Септември 16, 2010, 11:55:53 am »
много хубава статия , но за съжаление не дава отговор дали ще има пари

и статията ми се вижда старичка, ето ви една малко след нея, но там уж казват, че ще има пари.

http://news.burgas24.bg/185823.html