0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #900 -: Септември 28, 2010, 23:02:59 pm »
МОЯТА ПРИЯТЕЛКА е 7161 номер и те подадоха някъде април документите утре стават 6 месеца от подаването
От този пост разбирам, че девойката все още не е получила обаждане. Останах с впечатлението, че toni-30 си е помислила обратното. Не ми се вярва да преглеждат молбите хаотично  8O
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #901 -: Септември 28, 2010, 23:21:01 pm »
в олимед взимат заповедите за да могат по бързо да  лапнат паричките от фонда...момичета  които сте там не искам да ви разочаровам но е така...там не гледат на теб като човек и личност а като на номер от фонда който донася поредните 5000 лв , там е важно количеството клиенти...докато фондът дава парички да си ги лапат...казвам го от собствено наблюдение, улучих точно периодът на отпуските това лято  и...просто не искам да коментирам...естествено опитът беше неуспешен , а за отношението и "квалифицираните" прегледи...мислех дори да подавам оплакване до фонда
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #902 -: Септември 28, 2010, 23:32:10 pm »

 Пожелавам на всички чакащи търпение и вяра! А на вече започналите едни прекрасни бебета потънали в обятията им!!!    :bighug:
[/quote] :good_post:

*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #903 -: Септември 28, 2010, 23:42:40 pm »
danielska_81   с теб май мислим и пишем еднакви неща?    :wink:
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #904 -: Септември 28, 2010, 23:47:34 pm »
Нормално е да ни гледат като поредните 5000 лв.Те са лекари все пак! Не са най-близките ни за да ни съчувстват. За тях това е рутина. Така е при всички останали. Според мен просто някой хора (лекари) са по-харизматични от други и така създават усещането за съпричастност. Но това си е мое мнение все пак.


 :goodluck:
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #905 -: Септември 29, 2010, 08:38:19 am »
в олимед взимат заповедите за да могат по бързо да  лапнат паричките от фонда...момичета  които сте там не искам да ви разочаровам но е така...там не гледат на теб като човек и личност а като на номер от фонда който донася поредните 5000 лв , там е важно количеството клиенти...докато фондът дава парички да си ги лапат...казвам го от собствено наблюдение, улучих точно периодът на отпуските това лято  и...просто не искам да коментирам...естествено опитът беше неуспешен , а за отношението и "квалифицираните" прегледи...мислех дори да подавам оплакване до фонда

Непременно подай оплакване. Това е важно за теб, важно е и за останалите момичета.
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #906 -: Септември 29, 2010, 11:27:09 am »
Нормално е да ни гледат като поредните 5000 лв.Те са лекари все пак! Не са най-близките ни за да ни съчувстват. За тях това е рутина. Така е при всички останали. Според мен просто някой хора (лекари) са по-харизматични от други и така създават усещането за съпричастност. Но това си е мое мнение все пак.
 :goodluck:
:good_post: Няма какво да се лъжем,точно така стоят нещата...,така че просто я карайте по-спокойно,момичета...
*
До кой номер са стигнали...?
« Отговор #907 -: Септември 29, 2010, 14:58:18 pm »
Откривам нова тема. Малко се припокрива с няколко други, но ми се иска да има такава, в която малко по-стегнато да следим номерата от Фонда. Т.е. мисълта ми е да не се размива информацията, а молбата ми е постингите да съдържат напр. само датата на подаване на документите, кой е входящия номер и на коя дата е получено обратното обаждане от Фонда.
Съжалявам, че държа на реда, но аз лично доста се затруднявам докато прочета всички постинги, заедно със страничната информация във тях, за да открия в крайна сметка необходимото ми.
Започвам с моя номер - 9568/23.09.2010, очаквам обаждане към м.02.2011г.
Вие сте на ход :)
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #908 -: Септември 29, 2010, 15:44:55 pm »
Аз съм  номер9381 от 09.09.2010 -за втори опит-но не знам кога да очаквам обаждане-като чувам как вървят нещата май нямя да е скоро
*
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #909 -: Септември 29, 2010, 16:54:37 pm »
Аз съм номер 8106 от 14.06.2010г. и очаквам обаждане през октомври/ искрено се надявам!/
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #910 -: Септември 29, 2010, 17:19:18 pm »
Здравейте,ще се вкюча и аз .Моят номер е 8282 от 25.06.2010г.и искрено се надявам и аз към края на октомври или началото на ноември да получа обаждане ,но малко ме съмнява като гледам как вървят номерата.МОЛЯ ВИ,пишете когато Ви се обадят,за да имаме представа какво се случва.Успех на всички !
« Последна редакция: Септември 29, 2010, 17:21:54 pm от deizzito »
Re: Има ли вече одобрени 3
« Отговор #911 -: Септември 29, 2010, 18:59:18 pm »
днес получих обаждане от клиниката на Марио Давидков номерът ми е 9619 - опитът втори, при първия опит получих много бързо обаждане от Олимед-след около 4 месеца-  дано и сега започнат да се развиват по бързо нещата :wink: