0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте Милички! Аз май ще напускам Форума :)
Станаха и последните ми изслидвания.Всички са повече от Добри и перфектни! Остава мъжа ми да е по-сериозен и нещата ще имат скоро резултат! Обещавам като дойде резултата - Да го споделя с вас!
Много се надявам все повече от Вас да влизат в тази тема и да съобщават все Хубави Новини!
Пожелавам го на всички от все сърце! УСПЕХ :!:
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #1 -: Май 05, 2006, 11:36:55 am »
Поздравления! Ще се радваме да споделиш добрите вести. Пожелавам ти да е съвсем скоро!  :goodluck:
*
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #2 -: Май 05, 2006, 12:24:42 pm »
Неразбирам Star, когато вече всичко ти е наред и си стигнала най накрая до заветната цел, защо трябва да се махнеш от форума.
Това ми звучи доста грубо и некоректно.Вярно сайта е създаден да информира, но това да пускаш тема как най накрая си успяла да постигнеш това за което си се молела и мислиш да напускаш форума, точно защото си успяла.........Немислиш ли че звучи някак си използвачески. Според мен това си остава твое лично убеждение и намерение и темата ти честно казано звучи грубо.
Когато си имала нужда от помощ и съвет всички са били на линия,дори и успелите.Благодарение именно на успелите момичета и момчета сайта го има и новите във форума,научават това което искат да научат и повярвай ми,даже незнаеш колко много им помагат.
Аз съм благодарна на всички които бяха така съпричастни,дори и на тези които не чак до толкова с нищенето на моят проблем.радвам се че го има този сайт и хората ,които наистина могат и желаят да ти помогнат.  

Не го приемай лично Стар, това е порсто моето мнение.
Много късмет и любов ти пожелавам.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
звездичке
« Отговор #3 -: Май 05, 2006, 17:29:44 pm »
Как точно ще се махнеш от форума?
А и защо да се махаш, стой си тука, влизай, помагай със съвети, подкрепа, и прочие.


На един човек да помогнеш, пак има смисъл.

Успех и дано скоро се похвалиш с бременност


 :)
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #4 -: Май 05, 2006, 17:38:20 pm »
Не виждам смисъл от тази тема :ask:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #5 -: Май 05, 2006, 19:02:09 pm »
Аз пък, вечно не разбралата:), не схванах и този път!? Ти защо ще напускаш форума, бременна ли си или така реши заради изследванията си. Те и моите, които съм правила досега, не са лоши, ама не съм го напуснала, пък и едва ли сте направили всички възможни изследвания, пък дори и да сте, има не едно и две момичета с хубави, даже отлични реузултати, а бебе все няма, не че ти го пожелавам. Пък и съм абсолютно съгласна с останалите момичета, дори и да си постигнала заветната цел, защо да обръщаш гръб на хора, които са ти помогнали, като можеш и ти да помогнеш на някого, просто не разбирам, знаеш ли, Стар, колко много бременни момичета, продължават да пишат и да дават съвети, кураж и надежда на нас останалите.Както и да е, решението си е твое.
Пожелавам ти късмет и щастие в живота занапред:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #6 -: Май 05, 2006, 19:27:46 pm »
Цитат на: Mari_Pz
Не виждам смисъл от тази тема :ask:


точно бях почнала да се чудя на мене ли нещо не ми е в ред и само аз ли не схващам за що иде реч.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #7 -: Май 05, 2006, 19:41:06 pm »
и аз се присъединявам към групата на неориентираните  ....нито разбирам каква е идеята на темата, нито дори заглавието й....ако някой е разбрал за какво иде реч да ме светне......
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #8 -: Май 05, 2006, 19:52:30 pm »
Цитат
и аз се присъединявам към групата на неориентираните  ....нито разбирам каква е идеята на темата, нито дори заглавието й....ако някой е разбрал за какво иде реч да ме светне......


Ми да ме светне и мен :balk_160:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #9 -: Май 05, 2006, 20:14:19 pm »
Мислех , че съм разбрала за какво става въпрос , но след вашите изказвания се обърках съвсем  8O
  :balk_149:
Темата не е ли за момичета, които вече са забременяли и искат да се сбогуват с нас?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #10 -: Май 05, 2006, 20:16:59 pm »
Абе май сме доста от неориентираните!Star какво имаш впредвид с пускането на тази тема и с напускането на форума?
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #11 -: Май 05, 2006, 20:32:44 pm »
Цитат на: denis
Мислех , че съм разбрала за какво става въпрос , но след вашите изказвания се обърках съвсем  8O
  :balk_149:
Темата не е ли за момичета, които вече са забременяли и искат да се сбогуват с нас?


ми то както виждам аз нещата
1. никой не задържа тук никой на сила. искаш - четеш и пишеш, не искаш - не го правиш.
2. ако непременно ти трябва повод да се махнеш и желанието да се махнеш е достатъчен повод. не е необходимо да забременееш или да имаш чудесни резултати за да го направиш.
3. със сигурност са се махнали доста момичета и без да са им страхотни резултатите. както са останали и доста след като са забремели. никой обаче преди това не е пускал такава сърцераздирателна тема без никакъв смисъл (поне според мене). направо не разбирам какво се опитва да каже авторката. на мене ми звучи така "имам страхотни резултати - чао от мене". ама ние и досега не я задържахме. тя беше тук щото така искаше. ако е била тука само защото са й били лоши резултатите...ми много жалко за нея. мене тука и друго ме задържа. желание например.
и хубавите новини си ги пускат успелите момичета в темата "статистика на успеха", а не в тема "страхотна новина-напускам форума"
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #12 -: Май 05, 2006, 20:48:02 pm »
Спокойно  Лили,
не се ядосвай така.
Какво толкова е станало?
 :balk_21:
Може ние да не сме разбрали?
Не си струва за такива неща
да се ядосваш. :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #13 -: Май 05, 2006, 20:53:57 pm »
денис :bighug:
не се ядосвам (или поне се опитвам).
просто обяснявам как виждам аз лично нещата - нито се радвам че стар напуска форума нито страдам. безразлично ми е. нещата от живота. ама нейното изявление е малко кич за мене.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #14 -: Май 05, 2006, 21:20:11 pm »
Другото, което,поне на мен, ми е интересно е, защо Стар е избрала именно подфорум "Стерилитет на жената" за тази тема?Поне да я беше сложила в На чашка кафе; може би е искала да ни каже за хубавите си резултати, което е наистина чудесно, но защо пък ще напуска форума, голямо безумие.
Стар, моля те, ако още не си напуснала Зачатие окончателно:), обясни ни какво имаш точно предвид.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #15 -: Май 05, 2006, 21:21:47 pm »
Здравей Стар,

Радвам се за добрите новини. Стискам палци всичко да протече до край добре. И непременно да се похвалиш с резултата  :wink:
Надявам се, че все пак ще ти остане време да ни навестяваш и да помагаш когато можеш.  Тук всяка помощ е от полза  :lol:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #16 -: Май 05, 2006, 22:21:35 pm »
Star мила радвам се за тебе и ти желайа всичко найхубаво. :lol:
Надявам се, че все пак да ни помагаш с съвети ако ти е по силите.
тук има много момичета които са успели и продължават да ни помагат с каквото могат.,за което сме им много благодарни УСПЕХ!! :lol:
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #17 -: Май 06, 2006, 10:07:21 am »
А сега де?!    :roll:
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #18 -: Май 06, 2006, 10:28:37 am »
На мен пък толкова ми харесва тук, че и с дилафа не можеш да ме изгониш  :P

Като бях бременна неохотно почнах да влизам в бг-мама, но си нямах и намерение да изоставя този форум.

Но на който не му се стои ... Hit the road, Jack ... :twisted:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #19 -: Май 06, 2006, 10:55:38 am »
Точно!
И аз се притеснявах, ако недай си боже забременея , редно  ли да 'напусна' форума?  И всеки път, като ми дойдеше М. се успокоявах:" Е, оставам"
Колкото се ядосвах - толкова се и радвах.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум