0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте Милички! Аз май ще напускам Форума :)
Станаха и последните ми изслидвания.Всички са повече от Добри и перфектни! Остава мъжа ми да е по-сериозен и нещата ще имат скоро резултат! Обещавам като дойде резултата - Да го споделя с вас!
Много се надявам все повече от Вас да влизат в тази тема и да съобщават все Хубави Новини!
Пожелавам го на всички от все сърце! УСПЕХ :!:
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #1 -: Май 05, 2006, 11:36:55 am »
Поздравления! Ще се радваме да споделиш добрите вести. Пожелавам ти да е съвсем скоро!  :goodluck:
*
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #2 -: Май 05, 2006, 12:24:42 pm »
Неразбирам Star, когато вече всичко ти е наред и си стигнала най накрая до заветната цел, защо трябва да се махнеш от форума.
Това ми звучи доста грубо и некоректно.Вярно сайта е създаден да информира, но това да пускаш тема как най накрая си успяла да постигнеш това за което си се молела и мислиш да напускаш форума, точно защото си успяла.........Немислиш ли че звучи някак си използвачески. Според мен това си остава твое лично убеждение и намерение и темата ти честно казано звучи грубо.
Когато си имала нужда от помощ и съвет всички са били на линия,дори и успелите.Благодарение именно на успелите момичета и момчета сайта го има и новите във форума,научават това което искат да научат и повярвай ми,даже незнаеш колко много им помагат.
Аз съм благодарна на всички които бяха така съпричастни,дори и на тези които не чак до толкова с нищенето на моят проблем.радвам се че го има този сайт и хората ,които наистина могат и желаят да ти помогнат.  

Не го приемай лично Стар, това е порсто моето мнение.
Много късмет и любов ти пожелавам.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
звездичке
« Отговор #3 -: Май 05, 2006, 17:29:44 pm »
Как точно ще се махнеш от форума?
А и защо да се махаш, стой си тука, влизай, помагай със съвети, подкрепа, и прочие.


На един човек да помогнеш, пак има смисъл.

Успех и дано скоро се похвалиш с бременност


 :)
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #4 -: Май 05, 2006, 17:38:20 pm »
Не виждам смисъл от тази тема :ask:
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #5 -: Май 05, 2006, 19:02:09 pm »
Аз пък, вечно не разбралата:), не схванах и този път!? Ти защо ще напускаш форума, бременна ли си или така реши заради изследванията си. Те и моите, които съм правила досега, не са лоши, ама не съм го напуснала, пък и едва ли сте направили всички възможни изследвания, пък дори и да сте, има не едно и две момичета с хубави, даже отлични реузултати, а бебе все няма, не че ти го пожелавам. Пък и съм абсолютно съгласна с останалите момичета, дори и да си постигнала заветната цел, защо да обръщаш гръб на хора, които са ти помогнали, като можеш и ти да помогнеш на някого, просто не разбирам, знаеш ли, Стар, колко много бременни момичета, продължават да пишат и да дават съвети, кураж и надежда на нас останалите.Както и да е, решението си е твое.
Пожелавам ти късмет и щастие в живота занапред:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #6 -: Май 05, 2006, 19:27:46 pm »
Цитат на: Mari_Pz
Не виждам смисъл от тази тема :ask:


точно бях почнала да се чудя на мене ли нещо не ми е в ред и само аз ли не схващам за що иде реч.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #7 -: Май 05, 2006, 19:41:06 pm »
и аз се присъединявам към групата на неориентираните  ....нито разбирам каква е идеята на темата, нито дори заглавието й....ако някой е разбрал за какво иде реч да ме светне......
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #8 -: Май 05, 2006, 19:52:30 pm »
Цитат
и аз се присъединявам към групата на неориентираните  ....нито разбирам каква е идеята на темата, нито дори заглавието й....ако някой е разбрал за какво иде реч да ме светне......


Ми да ме светне и мен :balk_160:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #9 -: Май 05, 2006, 20:14:19 pm »
Мислех , че съм разбрала за какво става въпрос , но след вашите изказвания се обърках съвсем  8O
  :balk_149:
Темата не е ли за момичета, които вече са забременяли и искат да се сбогуват с нас?

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #10 -: Май 05, 2006, 20:16:59 pm »
Абе май сме доста от неориентираните!Star какво имаш впредвид с пускането на тази тема и с напускането на форума?
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #11 -: Май 05, 2006, 20:32:44 pm »
Цитат на: denis
Мислех , че съм разбрала за какво става въпрос , но след вашите изказвания се обърках съвсем  8O
  :balk_149:
Темата не е ли за момичета, които вече са забременяли и искат да се сбогуват с нас?


ми то както виждам аз нещата
1. никой не задържа тук никой на сила. искаш - четеш и пишеш, не искаш - не го правиш.
2. ако непременно ти трябва повод да се махнеш и желанието да се махнеш е достатъчен повод. не е необходимо да забременееш или да имаш чудесни резултати за да го направиш.
3. със сигурност са се махнали доста момичета и без да са им страхотни резултатите. както са останали и доста след като са забремели. никой обаче преди това не е пускал такава сърцераздирателна тема без никакъв смисъл (поне според мене). направо не разбирам какво се опитва да каже авторката. на мене ми звучи така "имам страхотни резултати - чао от мене". ама ние и досега не я задържахме. тя беше тук щото така искаше. ако е била тука само защото са й били лоши резултатите...ми много жалко за нея. мене тука и друго ме задържа. желание например.
и хубавите новини си ги пускат успелите момичета в темата "статистика на успеха", а не в тема "страхотна новина-напускам форума"
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #12 -: Май 05, 2006, 20:48:02 pm »
Спокойно  Лили,
не се ядосвай така.
Какво толкова е станало?
 :balk_21:
Може ние да не сме разбрали?
Не си струва за такива неща
да се ядосваш. :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #13 -: Май 05, 2006, 20:53:57 pm »
денис :bighug:
не се ядосвам (или поне се опитвам).
просто обяснявам как виждам аз лично нещата - нито се радвам че стар напуска форума нито страдам. безразлично ми е. нещата от живота. ама нейното изявление е малко кич за мене.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #14 -: Май 05, 2006, 21:20:11 pm »
Другото, което,поне на мен, ми е интересно е, защо Стар е избрала именно подфорум "Стерилитет на жената" за тази тема?Поне да я беше сложила в На чашка кафе; може би е искала да ни каже за хубавите си резултати, което е наистина чудесно, но защо пък ще напуска форума, голямо безумие.
Стар, моля те, ако още не си напуснала Зачатие окончателно:), обясни ни какво имаш точно предвид.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #15 -: Май 05, 2006, 21:21:47 pm »
Здравей Стар,

Радвам се за добрите новини. Стискам палци всичко да протече до край добре. И непременно да се похвалиш с резултата  :wink:
Надявам се, че все пак ще ти остане време да ни навестяваш и да помагаш когато можеш.  Тук всяка помощ е от полза  :lol:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #16 -: Май 05, 2006, 22:21:35 pm »
Star мила радвам се за тебе и ти желайа всичко найхубаво. :lol:
Надявам се, че все пак да ни помагаш с съвети ако ти е по силите.
тук има много момичета които са успели и продължават да ни помагат с каквото могат.,за което сме им много благодарни УСПЕХ!! :lol:
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #17 -: Май 06, 2006, 10:07:21 am »
А сега де?!    :roll:
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #18 -: Май 06, 2006, 10:28:37 am »
На мен пък толкова ми харесва тук, че и с дилафа не можеш да ме изгониш  :P

Като бях бременна неохотно почнах да влизам в бг-мама, но си нямах и намерение да изоставя този форум.

Но на който не му се стои ... Hit the road, Jack ... :twisted:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #19 -: Май 06, 2006, 10:55:38 am »
Точно!
И аз се притеснявах, ако недай си боже забременея , редно  ли да 'напусна' форума?  И всеки път, като ми дойдеше М. се успокоявах:" Е, оставам"
Колкото се ядосвах - толкова се и радвах.

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
Re: ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #20 -: Май 06, 2006, 11:12:37 am »
Цитат на: Star
Здравейте Милички! Аз май ще напускам Форума :)
Станаха и последните ми изслидвания.Всички са повече от Добри и перфектни! Остава мъжа ми да е по-сериозен и нещата ще имат скоро резултат! Обещавам като дойде резултата - Да го споделя с вас!
Много се надявам все повече от Вас да влизат в тази тема и да съобщават все Хубави Новини!
Пожелавам го на всички от все сърце! УСПЕХ :!:


Добре де, Стар, в края на краищата коя е хубавата новина при теб? Че си забременяла или че имаш добри изследвания???
То и моите са супер, ама имам 2 миседа въпреки резултатите. И сега кво, като са ми добри изследванията, да взема да хвана пътя и да напусна форума?
Но все пак, каквото и да имаш предвид, пожелавам ти успех!
*
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #21 -: Май 06, 2006, 13:09:47 pm »
:oops: Съжалявам че темата ми прозвуча...грубо.Аз наистина имах съвсем друго в предвид.Исках да кажа че когато някой има хубави новини просто да ги сподели  в тази тема.Съвсем не исках да кажа че трябва да се напуска Форума. :(
Няма да го наспускам / да се махам/ Съжалявам че така е прозвучало....Моля за извинение :oops:  
Просто когато четох в раазлични теми и попадах на изказвания от сорта :  ( Страхотна новина! Пожелавам ти скоро да напуснеш форума.Успех! ) И т.н. Аз от тези изказвания изходих.Явно, обаче съм прозвучала по възможно най - лошия начин. Съжалявам.Наистина нямах това в предвид. :cry:
Разбира се че е хубаво да се помага със съвет и инфо кой с каквото може. И така и ще правя.Доколкото разбира се ми е в компетенцията.
Поздрави на всички и пак моля за извинение :oops:  :cry:
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #22 -: Май 06, 2006, 13:19:55 pm »
Стар,  :balk_21:
Всичко е наред, мила!
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #23 -: Май 06, 2006, 15:36:11 pm »
Цитат на: Star

Просто когато четох в раазлични теми и попадах на изказвания от сорта :  ( Страхотна новина! Пожелавам ти скоро да напуснеш форума.Успех! ) И т.н. Аз от тези изказвания изходих.Явно, обаче съм прозвучала по възможно най - лошия начин. Съжалявам.Наистина нямах това в предвид. :cry:
Разбира се че е хубаво да се помага със съвет и инфо кой с каквото може. И така и ще правя.Доколкото разбира се ми е в компетенцията.
Поздрави на всички и пак моля за извинение :oops:  :cry:


Star ни е писала метафорично, а пък ние я разпънахме на кръст ... :flower:

Желая ти скоро да " напуснеш " този форум!
  :sunshine:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #24 -: Май 06, 2006, 15:52:19 pm »
Както вече някои от вас знаят, при мен наскоро се случи радостното събитие. Нямам намерение обаче, нито да напускам сайта, нито форума по ред причини:
1. Ако някой се нуждае от съвет, от топла дума или окуражаване и аз мога да му я дам, с удоволствие ще го направя.
2. Благодарна съм на всички ви за ценните съвети, информацията, съпричастносста и доброто отношение!
3. Благодарна съм на създателите на сайта. Без него сигурно още нямаше да знам толкова много неща и щях да си остана дезориентирана и неука по много въпроси!
4. Дори тук да се дискутират основно проблеми с репродукцията, има и много други теми, които ме вълнуват и са ми интересни.
5. Неведоми са пътищата Господни и не съм застрахована, че отново няма да ми се наложи да извървявам пътя на проблемното забременяване.
6. Но не и на последно място по важност. През моя житейски път съм се уверила, че хората, които страдат и постигат мечтите си с много мъки и страдания са по-добри Човеци от тези, на които всичко им се "поднася  на тепсия". А аз искам да общувам с такива хора!
БЛАГОДАРЯ! БЛАГОДАРЯ!  :thankyousign:  :thankyousign:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #25 -: Май 06, 2006, 17:05:10 pm »
Стар ,мила не се притеснявай.Момичета ще те разберат правилно!!!!
Само можеш да коригираш заглавие на темата,та да не я разбират погрешно.Целувки и успех!!! :balk_21:  :balk_602:
*

    denis

  • *****
  • 11303
  • Chaos absolute...
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #26 -: Май 06, 2006, 17:46:01 pm »
Стар,  :balk_21:
няма проблем миличка
 :wink:

Овулацията е от 12 до 48 час след (+) тест за О.
Виж тук...
МЦ - Ендометриум
*
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #27 -: Май 06, 2006, 22:30:26 pm »
в интерес на истината има доста момичета, които казват добрата новина и повече не можеш да ги видиш в чата. така разбират, така го правят. лично аз от близо 8 години посещавам първо проблемното на дира, доста по късно зачатие.имам толкова виртуални приятели,има момичета, с които една камара време сме се лутали заедно в опитите за бебе.....и ред още причини, които ме карат да влизам тук, въпреки ,че вече е напът и второто бебе.посещавам и бг мама, не пропускам форумските срещи в русе, но е факт че съм мама от 1 г, а съм била проблемно забременяваща цели 7 г. така, че засега съм тук
17.01.2005                                                                              21.11.2013
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #28 -: Май 07, 2006, 09:57:38 am »

       Е хайде тогава,напред към следващия форум на щастливите бременни
    :D
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #29 -: Май 07, 2006, 14:55:48 pm »
за мен най-хубавото на този сайт и форум е, че е толкова сплотяващ, уютен и приятелски настроен, че повечето хора не го напускат и след като си решат проблема със стерилитета - а от това по-хубаво какво?
хем си оставаме в приятелския кръг, хем помагаме на следващите след нас, като по този начин се отплащаме на онези, които пък са помогнали на нас самите...

това е то, живот...  :D
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    denito

  • *
  • 1007
  • моята сбъдната мечта
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #30 -: Май 08, 2006, 11:49:46 am »
момичета, за всички вас хиляди  :balk_21: , вие сте невероятни. Аз научих и продължавам да научавам толкова много от вас, вдъхвате такава надежда със съветите си и приятелските думи. В този свят, това е един остров, на който човек среща истински хора, истински ПРИЯТЕЛИ. Благодаря ви, че ви има!!!!

Vasilia, лека и много щастлива бременност и едно сладко, сладко бебче. :babbycarrage:


*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #31 -: Май 08, 2006, 12:36:19 pm »
мда и на мен не ми се напуска :D много ми е готинко тук, кво ти, направо съм пристрастена. в живота човек вече много рядко може да си изгради такива чисти приятелства :D
*

    balmi

ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #32 -: Май 08, 2006, 14:26:16 pm »
Ами да, ние почти сме си и роднини.  :balk_21:
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #33 -: Май 08, 2006, 19:10:42 pm »
Живи и здрави и 5 деца да имам, ще си остана във форума. :D
Откакто разбрах че трябва да се борим за бебе и ще се забави незнайно колко, сякаш нещо в мен умря. Тук се научих да живея и да се боря, а това е първата и най голямата крачка :)
Намерих нужната информация, подкрепа и приятели. Какво повече от това. Част от мен винаги ще е тук, каквото и да стане.
 :bighug:
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
*
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #34 -: Май 08, 2006, 19:39:51 pm »
Много сте готини, благодаря ви :grouphug2:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #35 -: Май 08, 2006, 19:49:40 pm »
:comm:  :bighug:  :balk_21:  :grouphug:

ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #36 -: Май 08, 2006, 19:51:58 pm »
Мили момичета, добре, че ви има.... Целувам ви всичките, и една голяяяяяяяяяяма  :bighug: от мен...

Уффф, че съм ревлааааа ... чак се просълзих...

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    naha

  • *****
  • 1474
  • За всяко нещо си има Време, Път и Надежда!
ЩАСТЛИВИ СЪБИТИЯ! Тези които напускат форума
« Отговор #37 -: Май 10, 2006, 10:03:11 am »
:bighug:  и за мен вие сте единствените хора на тази земя с които мога спокойно да разговарям за проблемите си и да получавам утеха ( въпреки че и вие имате проблеми) истинския човек е този които не забравя добрината сторена му от чужд човек и даваш надежда на такъв в труден за него момент. Благодаря ви че ви има ,никога не бих Ви напуснала.