0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #400 -: Май 04, 2012, 13:00:42 pm »
Дано,Стоянова :D Щом са върнати на 5 ден това е добър знак. На 10 ден си пусни най-добре, кръвен за потвърждение :D
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #401 -: Май 04, 2012, 13:55:10 pm »
Дано,Стоянова :D Щом са върнати на 5 ден това е добър знак. На 10 ден си пусни най-добре, кръвен за потвърждение :D

И аз съм "за" кръвния тест.
Стискам палци и той да отчете като другите два.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #402 -: Май 04, 2012, 19:26:36 pm »
Мисля, че имаме ново майче :lol: :lol:
Късмет мила, дано и следващите тестове са все положителни! osi_9 osi_9
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #403 -: Май 04, 2012, 19:37:04 pm »
Кръвния ще го науча в понеделник благодаря хайде дано да си повлечем краката
Красиfile:///
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #404 -: Май 07, 2012, 11:47:43 am »
Кръвния ще го науча в понеделник благодаря хайде дано да си повлечем краката

Кръвният от петък е 90.00 8ми ден след трансфера вече ме водят официално бремена тук ехото ще е чак на 23 май дали и двечките са се хванали или е нисък резултата нямам право на друг кръвен тест
Красиfile:///
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #405 -: Май 07, 2012, 11:59:47 am »
Кръвният от петък е 90.00 8ми ден след трансфера вече ме водят официално бремена тук ехото ще е чак на 23 май дали и двечките са се хванали или е нисък резултата нямам право на друг кръвен тест
Радвам се за теб!
А защо да нямаш право на друг кръвен тест?! Можеш да си правиш колкото искаш, стига да си ги плащаш ти. Аз лично бих си правила поне още един, за да видя как се удвоява ЧХГ-то.
А относно това дали е нисък резултата, имай предвид, че ЧХГ-то при всеки си е строго индивидуално, така че няма такова нещо като ниско или високо.
Има си референтни стойности и според тях си БРЕМЕННА!  :lol:
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #406 -: Май 07, 2012, 14:20:38 pm »
Кръвния ще го науча в понеделник благодаря хайде дано да си повлечем краката

Кръвният от петък е 90.00 8ми ден след трансфера вече ме водят официално бремена тук ехото ще е чак на 23 май дали и двечките са се хванали или е нисък резултата нямам право на друг кръвен тест
Страхотна новина Стоянова, айде дано да повлечеш краче в темата и успшна бременност!Може с това ЧХГ на осми ден да са  :bori_007: :bori_004:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #407 -: Май 07, 2012, 15:53:56 pm »
Кръвният от петък е 90.00 8ми ден след трансфера вече ме водят официално бремена тук ехото ще е чак на 23 май дали и двечките са се хванали или е нисък резултата нямам право на друг кръвен тест
Радвам се за теб!
А защо да нямаш право на друг кръвен тест?! Можеш да си правиш колкото искаш, стига да си ги плащаш ти. Аз лично бих си правила поне още един, за да видя как се удвоява ЧХГ-то.
А относно това дали е нисък резултата, имай предвид, че ЧХГ-то при всеки си е строго индивидуално, така че няма такова нещо като ниско или високо.
Има си референтни стойности и според тях си БРЕМЕННА!  :lol:
Боги аз живея в Холандия и здравната ми осиг е базис имам лимит а с плащането било много скъпо но мисля че ще мога да го проследя има един дигитален тест с които ако има нарастване отчита седмиците така че смятам да направя един в края на тази седмица и един в началото на другата и така
Красиfile:///
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #408 -: Май 07, 2012, 16:40:10 pm »
Боги аз живея в Холандия и здравната ми осиг е базис имам лимит а с плащането било много скъпо но мисля че ще мога да го проследя има един дигитален тест с които ако има нарастване отчита седмиците така че смятам да направя един в края на тази седмица и един в началото на другата и така
По принцип, в България бетаЧХГ - тестът струва между 18-22 лв. Едва ли в Холандия цената ще е толкова непосилна - може би е двойна.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #409 -: Май 07, 2012, 19:00:35 pm »
Не е толкова за плащането не искам да споря с тях да ми дадат лист за теста пък и не искам допълнително да влизам в стресови ситуации то ако има нещо да става ще става не мога да го спра. И без това с моя бг темперамент са във чудо.
Хайде кой е следващия със щафетата 
Красиfile:///
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #410 -: Май 07, 2012, 21:13:47 pm »
Само за инфо - в Англия ЧХГ тест е £65.




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #411 -: Май 07, 2012, 21:31:49 pm »
Само за инфо - в Англия ЧХГ тест е 65.
Ужас! Това ми се струват доста пари, дори и за UK.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #412 -: Май 07, 2012, 21:43:30 pm »
Не знам тук колко е веднъж предложих да си го платя излязоха ми с този номер за парите и 4е не е необходимо не знам  за този как се навиха но ако реша на частно да отида трябва да платя прегледа 100е + теста Този дигиталния е някакъв лазарен ще видим какво ще стане има три пълнителя за 3 теста отчита увеличаването на хормона
Красиfile:///
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #413 -: Май 09, 2012, 11:15:23 am »
 Здравейте момичета  никой не пише къде се изгубиха всички   
Да се похваля днес направих дигиталния тест показа ми нарастване 2-3 седмица  а аз съм 2 седмица след трансфера
Красиfile:///
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #414 -: Май 10, 2012, 12:33:20 pm »
Bogi, k.s.stoyanova, какви чудесни новини, много се радвам за вас. Честито, честито! :bighug: Желая ви лека бременност до края и успешен финал, като му дойде времето.   :babyflips: :babyflips:

Дано повлечете крак, че и на мен предстои ЗЕТ другия месец...



   La vita è bella
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #415 -: Май 10, 2012, 17:56:50 pm »
Здравейте мили момичета!:)Искам да споделя с вас,че вчера ми беше трансфера на две замразени ембриончета.Според лекарите всичко е ок,двете ни ембиончета са чудесни,витални и се бяха разделили на 8 и на 6.Обаче днес ме боли корем цял ден,усещането е все едно имам мускулна треска.Ако има някоя от вас,която да е изпитвала подобно мещо,нека сподели. :wink:
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #416 -: Май 10, 2012, 21:24:31 pm »
Tincheto и мен ме болеше корема един такъв надут това е нормална реакция на организма всеки път ми се случваше не се притеснявай
Стискам ти силно палчета
Красиfile:///
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #417 -: Май 10, 2012, 21:26:55 pm »
Благодаря ти Стоянова :wink:,този път се надявам да успея... 8)
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #418 -: Май 10, 2012, 23:19:35 pm »
Tincheto koй опит ти е това?Надявам се това да ти е успешния опит .
Красиfile:///
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #419 -: Май 11, 2012, 01:11:52 am »
Stoianova,това ми е втори опит.Първият ми беше февруари,трансфера ми беше на 01,03,2012-неуспешен.Сега си използвахме замразените ембриончета.Но този път е по-различно от предишния,даже корем не бе боля тогава....
[URL = http://lilypie.com] [/url]