0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #360 -: Април 02, 2012, 18:03:30 pm »
Аз да се оплача малко  :balk_145:. При мен нещата вървяха много бавно и ембриончето спря да се развива. Днес ми беше абразиото. Сега почивка 1 месец и след това продължаваме. Ще чета какво се случва при Вас и ще чакам добри новини.  
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #361 -: Април 02, 2012, 20:46:17 pm »
Мерка,какво означава" нещата вървяха много бавно "?
Съжалявам мила,дано следващия път да успеете!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #362 -: Април 02, 2012, 21:10:46 pm »
Мерка, прегръщам те! За да преминеш по-лесно през това, просто ще ти кажа, че природата си знае работата. Но пък лекарите ни са добри и ще намерят начин да се случи чудото.

*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #363 -: Април 03, 2012, 12:44:36 pm »
Аз да се оплача малко  :balk_145:. При мен нещата вървяха много бавно и ембриончето спря да се развива. Днес ми беше абразиото. Сега почивка 1 месец и след това продължаваме. Ще чета какво се случва при Вас и ще чакам добри новини.  

Мерка и с мен се случи същото. Вчера абразио, а тръгнахме толкова добре, на 11 ден от трансфера ЧХГ - 220 и после празен плоден сак. Дано следващия път е нашият опит, защото доста се намичихме. Толкова да го искаш и накрая да свършиш на операционната маса...
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #364 -: Април 03, 2012, 18:21:50 pm »
Кураж милички!Гадно е,но такъв е живота.И аз преди време се радвах на бременност само няколко дена....знам как се чувствате!Дано следващия път бъде вашия!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #365 -: Април 03, 2012, 20:41:35 pm »
На мен не ми се е случвало да имаме празен плоден сак. Дано и не се случва!
Но пък минахме през ранен аборт. Имах късмета да е комплетен и не се наложи да правим абразио.
При нас имаха съмнение, че може да е извъматочна, та правех ЧХГ-та на всеки два дни. Въпреки кървенето, което имах, ЧХГ-то си нарастваше пропорционално.
Знам колко е неприятно да осъзнаеш, че лекото семенце, че се е получило най-после -не иска да покълне.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #366 -: Април 15, 2012, 17:12:32 pm »
Тук отдавна никой не е писал, та да се отчета аз. Вчера направихме трансфер на 1 пресен и 1 ЗЕТ. И двечките на морула. Хубавият ден, на който ни се падна трансфера дано да ни е на късмет!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #367 -: Април 16, 2012, 10:31:48 am »
От все сърце ти го пожелавам Bogi, дано да ти е на късмет  :balk_45:  и на края твоите снежни "яйчица" да дъбат бореци  :wink:
Как се чувстваш сега, след колко дни ти казаха да си направиш теста?
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #368 -: Април 16, 2012, 11:01:22 am »
На мен не ми се е случвало да имаме празен плоден сак. Дано и не се случва!
Но пък минахме през ранен аборт. Имах късмета да е комплетен и не се наложи да правим абразио.
При нас имаха съмнение, че може да е извъматочна, та правех ЧХГ-та на всеки два дни. Въпреки кървенето, което имах, ЧХГ-то си нарастваше пропорционално.
Знам колко е неприятно да осъзнаеш, че лекото семенце, че се е получило най-после -не иска да покълне.

BOGI kakvo ti be6e karveneto .kato lek cikal ili rozavo te4enie
4e i az imam karvene i mnogo se pritesnqvam
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #369 -: Април 16, 2012, 13:00:47 pm »
Как се чувстваш сега, след колко дни ти казаха да си направиш теста?
Чувствам се прекрасно. Този път д-р Стаменов не ми предписа медрол или преднизолон. От клексана обаче ми стана малка синина. А теста на 15-ден от ЕТ, т.е. на 28 април.
BOGI kakvo ti be6e karveneto .kato lek cikal ili rozavo te4enie
4e i az imam karvene i mnogo se pritesnqvam
Ами кървях си. Но си беше червена кръвта. После спря, пак кървях и така.
Но ти най-добре говори с лекаря си, вместо да се притесняваш. Лекарите знаят със сигурност повече от нас. Не знам в коя клиника си, но задължително говори с лекаря си. Стискам ти палци всичко да е наред.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #370 -: Април 16, 2012, 13:39:31 pm »
Az sam pri d-r Stamenov.
Toi mi kaza da leja za sega,no az sam mnogo pritesnena ,za6oto ve4e ni6o ne use6am .
Ti sled neuspeha vednaga na sledva6iq tcikal li po4na da sabira6 folikuli.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #371 -: Април 16, 2012, 13:49:15 pm »
Az sam pri d-r Stamenov.
Toi mi kaza da leja za sega,no az sam mnogo pritesnena ,za6oto ve4e ni6o ne use6am .
Ti sled neuspeha vednaga na sledva6iq tcikal li po4na da sabira6 folikuli.
Щом д-р Стаменов е казал да лежиш, това и прави. Мисли положително и всичко ще е наред. В добри ръце си.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #372 -: Април 16, 2012, 19:37:01 pm »
Е момичета,моите снежковци ме предадоха- 15 ден ЧХГ - 0,29 :(
Пожелавам на всички вас да имате повече късмет и да успеете!!!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #373 -: Април 17, 2012, 14:12:27 pm »
i moqt opit ve4e priklu4i .dnes si napravih kravni izsledvaniq i mi pokazaha samo33.47 :( a trqbva6e da rastat.predi 5 dena bqha 148 a segaaaa nqma gi :balk_146:
uspeh na vsi4ki bremelinki
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #374 -: Април 17, 2012, 14:52:08 pm »
Бончева времето е пред теб,ако не сега то следващия път ще успееш!!!Сигурна съм в това- аз дето съм на изчерпване и на ресурса време и ресурса пари и пак не съм загубила съвсем надежда- така че горе главата имаш още неспечелени битки,които те очакват!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #375 -: Април 17, 2012, 15:24:29 pm »
Bon4eva, когато на мен ми се случи, си казах, че Господ си знае работата. Природата решава.

Важното е, че все пак си имала положителен тест и макар и за кратко е имало имплантация.

Поплачи си и после обсъди с лекаря си какво ще правите понататък.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #376 -: Април 17, 2012, 19:02:44 pm »
Много съжалявам за лошия резултат момичета!
 :bighug:
Желая Ви бързо възстановяване и следващия опит да е успешен!
Боги, стискам палци за  :bfp:
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #377 -: Април 23, 2012, 16:47:49 pm »
Здравейте момичета,записвам се и аз от дне с в темичката за "снежковците".Започваме и ние от утре и силно се надявам този път да имаме някакъв успех.Имаме си двечки замразени дано да преживеят размразяването и успешно да се имплантират в мен:)))Късмет на всички от мен;)
[URL = http://lilypie.com] [/url]


*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #378 -: Април 29, 2012, 16:46:43 pm »
Момичета, да се отчета. Днес бях в клиниката. ЧХГ-то вече е 4659  .
Направо щях да падна. И се притесних дали всичко е наред. Ошашавих се от всякъде с това високо ЧХГ. Добре, че забелязах че референтните стойности на двете лаборатории са различни на първата са 1-5, а в клиниката е 0.5-2.9 за небременни.
Каза, че е нормално да расте така, защото ембриончетата са ми върнати на 5-ти ден.
Върнахме две - едно пресно и едно замразено. Като ми мине прегледа във вторник, ще знам повече и ще ви пиша.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #379 -: Май 01, 2012, 23:45:24 pm »
 :D :hug2:
Красиfile:///