0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #340 -: Март 22, 2012, 18:43:14 pm »
15-ти ден след трансфер на три замразени ембриончета и един свеж. ЧХГ 15.02
Ще го повторя пак в петък.
По късно ще говоря и с клиниката.
Не знам какво да си мисля, освен да вярвам, че е късна имплантация и всичко ще е наред.
Мира, желая ти утре да е поне  х 10. Стискам палци, късмет :bighug: :goodluck:
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #341 -: Март 23, 2012, 09:49:53 am »
Днес ЧХГ 6.07.
Приключи и този опит.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #342 -: Март 23, 2012, 10:18:55 am »
Нямам думи, а и каквото  да кажа, едва ли има значение в този момент.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #343 -: Март 23, 2012, 22:50:41 pm »
Съжалявам mira-vi :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #344 -: Март 24, 2012, 00:37:59 am »
Днес ЧХГ 6.07.
Приключи и този опит.

Мила Мира, аз винаги се опитвам да открия нещо хубаво, дори и в лошите новини. При теб все пак имплантация е имало. Това има значение, за да може лекарят правилно да анализира защо не се е получило сега и да измисли правилния подход как да постигнете търсения успех. Прегръщам те и ми се иска да можех да ти предам поне мъничко от моята увереност, че нещата ще случат.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #345 -: Март 24, 2012, 10:37:39 am »
Мира и аз споделям написаното от Боги- във всяко нещо има и добра и лоша страна- сега ти виждаш само лошата,но....трябва малко време за да продължиш към твоя успешен опит- просто това не е бил твоя опит ,усмихни се и виж каква хубава пролет е навън подходяща за ново начало :)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #346 -: Март 31, 2012, 00:21:36 am »
Здравейте момичета и при мен часът на истината настъпи  неделя ми е теста втори зет имам още 7 сладоледчета
Красиfile:///
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #347 -: Март 31, 2012, 10:54:21 am »
Здравейте, момичета! И аз се нареждам в групата на чакащите добри новини от ЕТ на сладоледчета! На 29.03 ми трансферираха 3 успешно размразили се ембриончета.
k.s.stoyanova, стискам палци за :bfp:, пък дано повлечеш крак с положителни новини.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #348 -: Март 31, 2012, 22:14:48 pm »
При мен нещата не са добре нападна ме вещицата и теста е - утре ще направя още един но е безсмислено поне имам още 7 сладоледчета тук поне мога да си правя толкова зет колкото имам пък дано и аз да имам късмет
disi22 късмет дано ти да ни зарадваш
Красиfile:///
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #349 -: Април 01, 2012, 17:51:34 pm »
Момичета, да се отчета и аз - днес в 12 ми беше трансфера - от обшо 7замразени-6 се бяха размразили-5 от тях годни за изследване-и на финала 3 добри за трансфер.И сега започва голямото чакане  :)
Успех на всички!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #350 -: Април 01, 2012, 18:15:53 pm »
Sara,успех и много стиснати палци.Би ли споделила как изследваха ембрионите след размразяването и каква е цената на това изследвана.Интересувам се,защото ми предстои ЗЕТ,а от Док знам,че след замразяване и последващо размразяване няма как да се направи ПИД.Мисля,че точно това беше писала преди време,че ще правите и от тогава те следя изкъсо.Та бих ти била благодарна ,ако си ни от полза и споделиш с подробности.УСПЕХ, И ТО ДВОЕН ТИ ЖЕЛАЯ!!!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #351 -: Април 01, 2012, 23:24:06 pm »
Момичета аз нещо не мога да разбера защо всички  ембриони трябва да се размразяват не е ли нужно колкото ще се трансферира ами ако се размразят всичките и са идеални какво става тогава
Красиfile:///
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #352 -: Април 01, 2012, 23:29:53 pm »
Сара, и аз проявявам интерес какво точно изследване сте правили. Ти май говореше, че ще правите преимплатанционна диагностика. А аз си мислех, че се прави само на пресни ембриони. Пък ти си правила ЗЕТ. Моля те, сподели!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #353 -: Април 01, 2012, 23:36:35 pm »
Момичета аз нещо не мога да разбера защо всички  ембриони трябва да се размразяват не е ли нужно колкото ще се трансферира ами ако се размразят всичките и са идеални какво става тогава
Лекарят ти преценява. И аз така си мислех, ама не би.
Последният път имах 4. Опитахме да извадим Я, за да върнем 3 - 2 размразени + 1 пресно.
Но не извадихме и докторът реши да размразим и 4-те. Всичките се размразиха, но ембриолозите одобриха 3 и върнахме тях.
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #354 -: Април 02, 2012, 08:38:44 am »
Момичета, на 3-ден ми бяха замразявани ембрионите,които събирахме -

заради фазата им на развитие(делене ,бр.клетки и т.н) от 6-те подходящи за изследване  са били 5.А иначе и Стаменов ми беше казал,че трябва да съберем 5-6 ембриона и проф.Кременски също ми потвърди,че ПИД има смисъл да се прави,когато има от какво да се избира.т.е 2-3 не са достатъчни.
Както бях споменала-това изсл.го правихме заради ген.проблем при мъжа ми-инверсия на 9-та хромозома,а и като се прибави и фактора ,че аз съм на 43г -та така.
Надявам се,че направихме всичко каквото трябва и както казва док -Господ да е с нас!
Сега по-важни е 1 от ембриончетата да реши да остане с мен,не искам да си задавам въпроси и да анализирам.
Успех на всички!


*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #355 -: Април 02, 2012, 10:29:30 am »
sara68 , пожелавам ти да "реши да остане" :lol:
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #356 -: Април 02, 2012, 10:43:06 am »
sara68, стискам палци желанието ти да се сбъдне! А може и двечки да решат да останат, така ще приключиш набързо с мъките! :D
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #357 -: Април 02, 2012, 13:32:08 pm »
Е колкото толкова,няма да се пазаря ,моля се за едно,но..... :)
Благодаря за подкрепата,момичета и Боги да споделиш какви са новините от прегледа днес?
Диси 22,ти как си- как си прекарваш времето?
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #358 -: Април 02, 2012, 17:44:42 pm »
Минах на преглед днес, момичета. Имах 3 ф. отдясно по 7 мм и един отляво 14 мм. На д-р Стаменов този големия "избързалия" не му хареса. Казах му, че мъжът ми иска този път да правим трансфер и решихме да опитаме с лека стимулация. Пуснах си цитонамазка, микробиология, микоплазма, уреаплазма и хламидия, че не помня кога последно съм правила цитонамазка.
Боцнаха ме с един менопур, а утре ще си го бия сама. Докторът ми предписа и аримидекс 2 х 1 таб.
В сряда съм пак на преглед. Док каза, че ако не бил този големия фоликул щял да ми изпише поне 3-4 дни същото, но в този случай ще иска да ме погледне пак, та в сряда съм рано-рано на преглед пак.

Имаше едно хубаво момиче, което беше си направило два уринарни теста след ЗЕТ и то ++, та го прегледаха и видяха и плоден сак. Много приятно ми стана!
Искам и аз!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #359 -: Април 02, 2012, 17:56:29 pm »
Дано всички да имаме повод да се похвалим с подобна новина! :lol:
Аз се чувствам много добре. А при това слънце навън, просто не ми се седи в къщи.
Настоящия трансфер няма нищо общо със стимулирания опит, който правих миналата есен. Тогава имах силни болки, корема и гърдите ми бяха подути. А сега все едно нищо необичайно не се е случило. Само гърдите ми понаедряха и периодично се появяват леки придърпвания в областта на яйчниците. Но, мисля, че това е нормално - все пак се зобим с толкова хормони, които обичайно не се произвеждат от организма ни, а те неминуемо водят до промени в него.