0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #560 -: Септември 14, 2013, 16:44:13 pm »
Да избързала си,кръвен може да ти покаже ,но на 11-ти ден на уринарен тест не можеш да разчиташ за достоверност.Еми значи понеделник тогава osi_9
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #561 -: Септември 17, 2013, 14:56:56 pm »
Да се отчета и тук, на 14 ден чхг 0,22  :(
Както беше писала Сара по на зад - битката е загубена, но борбата не е  :)
Пуснахме генетични и сега ще чакаме резултат.
Смелостта не е това да не изпитваш страх, а това да прецениш, че нещо е по-важно от страха и да го направиш, въпреки него!
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #562 -: Септември 17, 2013, 15:46:14 pm »
sara68, Mims_82  :bighug:


*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #563 -: Септември 18, 2013, 16:30:39 pm »
Доживях и кръвния си тест! През нощта не успях да спя достатъчно добре - голямо въртяне от емоции.
Днес чух добра новина - теста е положителен, най-вероятно две бебчета.
Чхг беше нещо около 240 / пак от емоции не успях да запомня/, но по- важен е резултата.
12 ден след трансфер
Дано да има и други с добри новини, стискам ви палци. :balk_602:

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #564 -: Септември 18, 2013, 16:52:49 pm »
Доживях и кръвния си тест! През нощта не успях да спя достатъчно добре - голямо въртяне от емоции.
Днес чух добра новина - теста е положителен, най-вероятно две бебчета.
Чхг беше нещо около 240 / пак от емоции не успях да запомня/, но по- важен е резултата.
12 ден след трансфер
Дано да има и други с добри новини, стискам ви палци. :balk_602:
Честито  :D
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #565 -: Септември 18, 2013, 19:46:37 pm »
teddy_music  честито и от мен  :)
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #566 -: Септември 18, 2013, 19:50:49 pm »
teddy_music, честито, желая ти лека и безпроблемна бременност  :D
Смелостта не е това да не изпитваш страх, а това да прецениш, че нещо е по-важно от страха и да го направиш, въпреки него!
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #567 -: Септември 20, 2013, 00:55:17 am »
Благодаря ви kikair, tan4eto_71,  Mims_82!
Дано да е лека!
Най-голямото предизвикателство ще е да издържи до 3 месец, че за съжаление имам предишни горчиви спомени и силно се надявам сега да няма проблеми.

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
*

    sara68

  • ***
  • 269
  • Няма начин да няма начин :))))
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #568 -: Септември 20, 2013, 12:07:52 pm »
teddy_music,лека и безпроблемна!дано всичко да е наред следващите 9 месеца!!!
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #569 -: Септември 29, 2013, 23:55:23 pm »
От двете върнати ембриончета се оказах с едно захванало се, въпреки високото ЧХГ.
Дано всичко да е наред с него! Док. каза, че предвид стойността най-вероятно са се захванали и двете, но явно по-късно е станало нещо.
 :crossfingers:

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #570 -: Октомври 09, 2013, 20:03:46 pm »
Здравейте момичета, темичката е позамряла. Никой ли не прави снежен трансфер?! След неуспешно първо ИКСИ, реших другата семица да си прибера снежинките/имаме 6 замразени/. Имам няколко въпроса. Рано ли е според вас още на следващия цикъл, след ИКСИ - то да предприема трансфера? И освен цената за размразяване и транфер, за какво друго се плаща? До скоро.
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #571 -: Октомври 09, 2013, 22:24:20 pm »
На ЕЦ ли беше икси-то или стимулирано?

Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #572 -: Октомври 10, 2013, 14:16:08 pm »
На ЕЦ ли беше икси-то или стимулирано?


Стимулираха ме с Елонва, Пурегон и Орлагутран. На 12-тия ден след трансфера ми дойде цикъла. Следващият цикъл ми дойде след 20 дни. Днес ми е 10-ти ден именно от този по-ранен цикъл. Вчера бях на преглед и се видя 14 мм фоликул в десен яйчник, казаха ми, че добре съм се възстановила и лигавицата изглежда добре. И че може и още при тази овулация да направим снежния трансфер. Даже било по-добре, за да се хване остатъка от стимулацията. И накрая завършиха с "Ти решаваш." Затова се допитвам и до вас, малко съм несигурна. Важно ми е и да разбера какво се плаща, защото ще ми за първи път. До скоро.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #573 -: Октомври 10, 2013, 14:30:49 pm »
aia_aq аз съм в Надежда и там за замразен трансфер плащаме 450 лв - включва всичко размразяване и трансфер. Отделно ако ти слагат лепило или лекарство преди трансфера се плаща 250 лв. Успех!
*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #574 -: Октомври 10, 2013, 14:37:16 pm »
aia_aq, зависи в коя клиника си, цените са различни. Аз не съм плащала за размразяване. Пиши в коя клиника си за да се включат момичета, които са пациенти на същата клиника. Също има значение дали ще слагат РВМС примерно.
Цитат
И че може и още при тази овулация да направим снежния трансфер. Даже било по-добре, за да се хване остатъка от стимулацията.

Ти си ЗЕТ,  остатъка от стимулацията евентуално би засегнал образуване на яйцеклетки (а това не те касае в случая), макар че и това ме съмнява, до колкото разбирам ти е втори цикъл след стимулацията.
Успех каквото и да решиш.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #575 -: Октомври 10, 2013, 16:58:35 pm »
Момичета, благодаря ви за отговорите. Аз съм в клиника Репробиомед. На страницата им е обявена цена от 400 лв. за размразяване и трансфер, но се съмнявам че ще е само това. Няма цена за поставяне на лепило, не съм и сигурна дали го практикуват.

Вили, за какво лекарство имаш предвид, че може да се поставя предварително?

avallon, РВМС мисля, че практикуват само в "Щерев". Да, това ми е втори цикък след ИКСИ и ми дойде 10 дни по-рано и това също ме притеснява. Но пък е тръгнал да расте фоликул... незнам
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #576 -: Октомври 11, 2013, 11:09:43 am »
 И аз имах предвид РВМС, в Надежда съм и там го слагат.
*

    VeryMe

  • ***
  • 198
  • Любовта можеш да задържиш в длани, а не в юмруци
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #577 -: Октомври 18, 2013, 10:27:35 am »
Момичета, знае ли някоя, при ЗЕТ датата на трансфера с датата на предполагаемата овулация ли трябва да съвпадне?


*
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #578 -: Октомври 18, 2013, 11:18:31 am »
Момичета, знае ли някоя, при ЗЕТ датата на трансфера с датата на предполагаемата овулация ли трябва да съвпадне?
Не. Регистрира се овулацията и след нея на който ден реши доктора се прави трансфера.
На 23.01.2014 в 10,49 Нора пое първата си глътка въздух.
Re: ЕТ на "снежковци"
« Отговор #579 -: Октомври 18, 2013, 11:19:53 am »
Аааа не трябва да съвпада нищо  :D
Гледат резултатите от хормоните и УЗ следят нарастването на лигавицата-така се определя денят на трансфера за ЗЕТ
Николай е на 2г.4м.5д.