0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #880 -: Март 05, 2015, 21:55:59 pm »
Вени, какъв е резултата? Стана ли ясно? Надявам се не си се обезкуражила. Сподели с нас!

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #881 -: Март 06, 2015, 16:32:42 pm »
Здравейте, момичета. Теста ми е положителен, аз съм в Селена с кървене.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #882 -: Март 06, 2015, 23:53:57 pm »
Честито за + тест :)
Дано  скоро всичко да е наред! От кога си в болницата?
<br />
*

    teddy_music

  • **
  • 86
  • Благодаря Ви д-р Минев!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #883 -: Март 08, 2015, 21:56:54 pm »
Vennichka, кураж мила! Всичко ще бъде наред! В ръцете на добър екип си! Възстановявай се бързо!

„Ако искам да видя пеперуди, трябва да изтърпя две-три гъсеници“
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #884 -: Март 09, 2015, 10:44:35 am »
Моят опит приключи, ЧХГ-то почна да пада.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #885 -: Март 09, 2015, 14:18:14 pm »
Здравейте на всички. Току що си записах час за док. Ставрев. Имам много въпроси и съм много притеснена. Ще си нося всички изследвания, който са ми правили до сега ( базисни хормони и прогестерон). На моя М не са му правили спермограма, предполагам, че искат. Знаете ли къде се прави тя. В клиниката или някъде другаде ще ни изпращат? Това за него е много неприятно и усещам как се притеснява, ако знаем повече за процеса, може би ще е по спокоен.
*

    sev0402

  • **
  • 102
  • Вярата в сбъдването на мечтите ни прави по силни!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #886 -: Март 09, 2015, 19:33:06 pm »
Спермограма също можете да направите в к
Селена.Пожелавам ви успех и бързи две чертички.
Не се отказвайте от мечтите си!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #887 -: Март 09, 2015, 23:23:23 pm »
Моят опит приключи, ЧХГ-то почна да пада.
Много съжалявам мила  :bighug: :bighug: :bighug:
<br />
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #888 -: Март 11, 2015, 11:50:12 am »
Здравейте, имам записан час ( първи за мен) за понеделник. Тази сутрин обаче се събудих с много силна болка в гърлото. Притеснявам се да не е ангина? Не ми се иска да отказвам часа, не сме от Бургас и сме планирали и отпуска. Вие какво ще ме посъветвате?
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #889 -: Април 01, 2015, 19:54:56 pm »
HrisAni, какво стана, как мина прегледа? Мен ме оперираха с болно гърло и хрема, та...дано не си си отложила часа. Аз съм при Минев.
She & He
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #890 -: Април 02, 2015, 09:31:51 am »
Здравейте, първият преглед мина добре. Направихме и спермограма, която се оказа с лоша морфология ( 10 %). С д-р Ставрев се разбрахме на вторият ден да отида да си пусна кръвни изследвания. По мои сметки 2-ри ден се пада събота или неделя. Обадих се в клиниката, казаха, че лабораторията работи. Много съм щастлива, че поехме по този път. Искаме много дете и вярвам, че с помоща на д-р Ставрев
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #891 -: Април 02, 2015, 14:20:02 pm »
Желая ти успех  :)  И аз днес правих кръвни, след два часа бяха качени онлайн :)
She & He
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #892 -: Април 11, 2015, 18:48:20 pm »
момичета пациент съм на друга клиника в софия и пътувам от пловдив. днес ми се наложи да изследвам 2 хормона в клиниката за което ми взеха такса 42 лева. това не е нищо пред питането ми колко струва пункция на фоликули и ми се каза 1 400 лева щях да падна от почуда. възможно ли е толкова скъпи да са цените на предлаганите услуги в клиника селена?? сякаш не се мисли за пациентите. спомням си думите на едно момиче от пловдив , с което бяхме заедно на пункция през ноември. тя беше отбелязала, че е правила по фонда ин витро, което се поема от държавата и допълнително била дала 7 000 лева. знам, че ще разбуня духовете с това изказване, но смятам, че цените на клиниката са космически. аз правя пункция в софия за 350 лева.
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #893 -: Април 11, 2015, 22:10:30 pm »
момичета пациент съм на друга клиника в софия и пътувам от пловдив. днес ми се наложи да изследвам 2 хормона в клиниката за което ми взеха такса 42 лева. това не е нищо пред питането ми колко струва пункция на фоликули и ми се каза 1 400 лева щях да падна от почуда. възможно ли е толкова скъпи да са цените на предлаганите услуги в клиника селена?? сякаш не се мисли за пациентите. спомням си думите на едно момиче от пловдив , с което бяхме заедно на пункция през ноември. тя беше отбелязала, че е правила по фонда ин витро, което се поема от държавата и допълнително била дала 7 000 лева. знам, че ще разбуня духовете с това изказване, но смятам, че цените на клиниката са космически. аз правя пункция в софия за 350 лева.

Не съм запозната с ценоразписа на клиниката, но има и други клиники с баснословни ценоразписи  :lol:


Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #894 -: Април 14, 2015, 15:48:13 pm »
А има ли някой запознат с цениразписа?  Пункция, трансфер -  ЕТ, ЗЕТ?
She & He
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #895 -: Април 14, 2015, 17:35:41 pm »
na men v sabota mi kasaha 4e punkziata e 1 400 leva
a punkzia oplojdane i transfer sa na stoinost 3 500 leva koeto za men si e kosmi4eska zena
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #896 -: Април 14, 2015, 18:37:23 pm »
Това ако има трансфер веднага, нали?Значи, ако е ЗЕТ, още повече...
She & He
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #897 -: Април 15, 2015, 10:56:05 am »
da ako e kombiniran transfer o6te pari za razmraziavane...............otdelno stimulazia i to kakvo stana nai nakraia i 7 000 leva 6te badat minati................4e to v istanbul tolkova gore dolu islisalo
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #898 -: Април 15, 2015, 21:16:52 pm »
Да, ама за там има още толкова транспортни, хотели и т.н. Ще си пробвам късмета първо тук :)
She & He
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #899 -: Април 17, 2015, 09:42:43 am »
Действително е много скъпо в клиниката. Аз също съм по фонда и до момента съм дала 5-6 хиляди от горе. В това включвам изследвания, прегледи, лекарствата след пункция и трансфер, пътни /защото ходя доста често сега/. След трансфера, само лекарствата са 400лв. на месец.
тези пари са, когато резултата е положителен.
При предният ми опит сме дали около 2000лв. от горе, но теста беше отрицателен.