0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #840 -: Юни 21, 2014, 20:20:39 pm »
Здравейте момичета,предстои ми ЗЕТ в Селена. Въпросът ми е,ако някой скоро е пил Доксициклин преди трансфер,как точно ви беше изписан? Защото останах с усещането,че не трябва да спирам нито едно от дългия списък хапчета до самия трансфер,но все пак имам леки съмнения за Доксито  :) Благодаря и успех на всички !
Докато не ти кажат не се спира нищо ,не се притеснявай за доксициклина и аз съм го пила в началото  :balk_103:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #841 -: Юни 23, 2014, 14:36:32 pm »
Винаги поглеждам тази теми4ка и много силно ви стискам палци!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #842 -: Юни 27, 2014, 11:33:36 am »
Здравейте на всички, искам да разкажа моята история, извинете ме предварителни ако е по-дългичка. Година и половина обикаляне по доктори, след не настъпване на бременност. Отскоро (2 месеца) започнах да ходя при д-р Васил Даскалов, започнах да си правя изследвания и т.н Бях се вглъбила в правенето на изследвания, не мислех много за бебе вече, но започнах да имам постоянно кръвотечение и болка в ляво на корема, което търпях 1 месец почти. Преди 2 седмици се принудих вече и отидох при доктора и му казах, оказа се, че съм бременна извънматочно... :( Веднага ме приеха в Селена - Лапароскопия за отстраняване на плода. След като се събудих от упойката ми казаха, че са ми махнали лявата тръба, а дясната са я прекъснали.. Още не можем да се съвземем с мъжа ми. Единствения начин е ин витро. Решихме да си подадем документи в Селена за фонда. Но въобще не съм наясно с нищо, ако някой минал по този път може да ми разясни нещата как стават. Спермограма ще трябва ли с документите или ЦС? За колко време се подават документите и докторите ли се разправят с тях или аз сама трябва да ги събирам? Засега съм се насочила към д-р Минев, моля за коментари. Мисля, че хора минали по този път не трябва да спират да пишат, за да вдъхват кураж и на останалите, които сега започват. Благодаря предварително и успех и попътен вятър на всички! :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #843 -: Юни 27, 2014, 15:56:46 pm »
eda-dimitrova подаването на документите от фонда става на 3 етаж в болницата ,от там като ги вземеш може да ги попълниш и в къщи на спокойствие .Трябва да имаш копие от личните карти на двама ви със съпруга ,на който да пише вярно с оригинала и копие на епикризата ,която имаш .Хормонът ФСХ изследван на 3 ден от цикъла .За спермограмите е най добре да питаш др Минев дали една или две трябва да се направят ,през един месец в различни лаборатории .Цветна снимка не е нужна ,като представяш епикриза на лапарото .Казвам ти това информативно ,най добре ще ти отговорят др Минев ,с когото трябва предварително да се разберете ,как ще се действа и акушерките на 3 етаж ,който ще ти изготвят документите .След като подадеш документите се чака до 1 или 2 седмици ,да се обадят от болницата за номер ,с който ще чакаш към 9 или 10 месеца за заповедта от фонда .Извини ме ,ако съм пропуснала или забравила нещо .
Пожелавам ти успех  :balk_602:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #844 -: Юни 27, 2014, 17:40:32 pm »
Много ти благодаря, просто се притеснявам, че трябва да ги попълвам сама, ако забравя нещо и не ме одобрят........ Но акушерките сиг ще ги прегледат и ако има нещо пропуснато ще ми кажат...
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #845 -: Юни 27, 2014, 17:59:43 pm »
Много ти благодаря, просто се притеснявам, че трябва да ги попълвам сама, ако забравя нещо и не ме одобрят........ Но акушерките сиг ще ги прегледат и ако има нещо пропуснато ще ми кажат...
Не се притеснявай дори и да объркаш нещо ,те проверяват в най малки детайли всичко ,няма да пратят документите ,ако има проблем .Ще ти се обадят и поправят нещата .Също бях объркала на мъжа си ЕГН то и ми се обадиха след няколко дни ,попълних документа на ново .Почти всички документи пристигнали във фонда ги одобряват ,понеже от болницата си вършат работата добре !
А и от  фонда също ще ти се обадят ,ако има нещо не редно ,така че няма място за притеснение!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #846 -: Юли 02, 2014, 06:53:08 am »
Здравейте Момичета,

Как сте? От доста време не бях писала :) Време е за опит 2 :) Ха , вчера за малко да направим трансфер ама за мое съжаление имам отново високо ЦРП. Док искаше да ми постави антибиотик преди трансфера и сутринта в деня на трансфера , но уви се оказах алергична и към двата анбиотика които имаха налични в болницата.

Някои имал ли е такъв проблем? Как да го сваля това ЦРП, четох доста в нета и нищо не мога да разбера.

Успех на всички :)
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #847 -: Юли 11, 2014, 18:39:54 pm »
Здравейте момичета някоя от вас ще започва ли процедура август или септември.Аз ще си получа заповедта на 23,07 и искам да започна възможно най скоро . Може да се засечем из коридорите да се запознаем ,да си правим компания.... :grouphug2:
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #848 -: Юли 15, 2014, 21:04:47 pm »
Здравек Elf ,
Дай Боже ние се надяваме да почваме Август , но това ЦРП ме притесява:)
При кой док бяхте вие?
Желая ти от сърце успех  :hug2:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #849 -: Юли 16, 2014, 16:22:01 pm »
Здравек Elf ,
Дай Боже ние се надяваме да почваме Август , но това ЦРП ме притесява:)
При кой док бяхте вие?
Желая ти от сърце успех  :hug2:
Моят лекар е др Ненев желая успех и на теб.Пожелавам на себе си и на всички  скоро да си гушкаме бебчетата.....
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #850 -: Юли 17, 2014, 06:58:04 am »
Дай Боже :)
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #851 -: Август 25, 2014, 20:21:18 pm »
Здравейте!Искам да попитам,изписвали ли са ви в Селена глобули виагра ,или Сентстра заради тънка лигавица!Ние сме за ЗЕТ,но вече 3 месеца отлагаме трансфера заради тънка лигавица.Четох доста тези дни и доста момичета пишат,че са имали успех след приема на тези две форми на виагра.Ще се радвам,който ги е използвал и са ви ги назначили от Селена,да пишат.Вече много се притеснявам с тази лигавица,и реших да попитам Ставрев за тази виагра дали би било добре да ми я изпише и на мен,ако изобщо знае за какво говоря.Благодаря ви,очаквам с нетърпение да ми отговорите  :thankyousign: :biglove:
С Божията помощ,ще сбъднем мечтата си!Вярвам в чудеса!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #852 -: Септември 07, 2014, 21:49:31 pm »
Здравейте,
ние подадохме документи в края на август. Все   още не сме си избрали лекар, защото съм пациент на д-р Даскалов  и не познавам лекарите в Селена, освен д-р Ставрев , за който имам косвени наблюдения. Ще следя темата за мнения и коментари.
<br />
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #853 -: Октомври 02, 2014, 21:21:32 pm »
Минавам през темата и реших да се включа след голяма пауза. :D  Пожелавам много късмет на всички. Вярвайте. Дано скоро и Вие да нямате време да пишете.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #854 -: Октомври 03, 2014, 12:12:16 pm »
Има сайт доктор Здравко Минев
http://www.drminev.com/
и форум ,където да се задават въпроси към него
http://www.drminev.com/forum/
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #855 -: Ноември 21, 2014, 22:24:11 pm »
здравейте съпруга ми днес си взе резултатите от спермограмата може ли някой да я разчете
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #856 -: Ноември 21, 2014, 23:54:39 pm »
здравейте съпруга ми днес си взе резултатите от спермограмата може ли някой да я разчете
lilina7778, публикувай резултатите в някоя от темите в Стерилитет при мъжа и ще бъдат коментирани:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45609.0
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=50391.0

Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #857 -: Януари 21, 2015, 12:58:13 pm »
Някой в процедура?
Голямо мъртвило е тук.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #858 -: Януари 27, 2015, 12:22:12 pm »
Здравейте, чакам цикъл, и започваме подготовка за ЗЕТ.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #859 -: Февруари 01, 2015, 21:36:49 pm »
Здравейте,
има ли някои който да е правил  инвитро при д-р Кръшков в Селена ?
Моят номер е 27020 и чакам да се обадят от фонда за заповед.