0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #40 -: Юни 09, 2010, 07:17:06 am »
Вчера бяхме до Селена, по повод ДРЗ. Останах приятно изненадана, не от самата клиника (за всеки е ясно че е нова, модерна и чиста), а от отношението на регистратурата и лекаря с когото разговаряхме - д-р Георгиев (мился е анестезиолог), мил и много симпатичен човек. Да ти е кеф да заспиш при него! :lol:
Успех момичета! И кураж!
:wink: 8) Напълно съм съгласна с това мнение!
Стискам палци за всички ни!  :wink:
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #41 -: Юни 12, 2010, 09:52:21 am »
Извинявай, че те пропуснах таня77 - ти как си? Как вървят процедурите при теб? В Селена ли започна опита си?
Здравей andji7000,все още чакам да ми се обадят от фонда(наближава моят номер).Миналата седмица се срещнах с д-р Топалова(много мила жена).Преди опита трябва да си направя имунологични и генетични изследвания(били задължителни след неуспешно ин витро).

Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #42 -: Юни 19, 2010, 15:23:06 pm »
Извинявай, че те пропуснах таня77 - ти как си? Как вървят процедурите при теб? В Селена ли започна опита си?
Здравей andji7000,все още чакам да ми се обадят от фонда(наближава моят номер).Миналата седмица се срещнах с д-р Топалова(много мила жена).Преди опита трябва да си направя имунологични и генетични изследвания(били задължителни след неуспешно ин витро).

Здрасти таня77 - прочетох, че са те одобрили за 2-ри опит - ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ!!!
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #43 -: Юни 20, 2010, 22:03:36 pm »
Здравейте, момичета!  :balk_64:
На 16.06 бях на преглед при д-р Ставрев. Аз също останах много доволна от обстановката и от персонала, разбира се и от доктора. Искаше още този цикъл да направим цветна снимка и да подаваме документите за Фонда, но поради все още високото ЧХГ от съвсем скорошната извънматочна бременност, процедурата остана за следващия цикъл. Честно казано, много се надявам на чудо, та да останат средства във Фонда за други момичета  :balk_80:
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #44 -: Юни 23, 2010, 17:44:22 pm »
Момичета, искам да попитам, ако нясоя от вас знае, колко струва цветната снимка в клиниката и с упойка ли се прави или без?
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #45 -: Юни 23, 2010, 17:51:24 pm »
виж на сайта им има цени,Моята беше 300 ,упойката си е включена в цената ,ако искаш ти я слагат,ако не...... :lol:аз исках
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #46 -: Юни 23, 2010, 18:00:52 pm »
Благодаря за бързия отговор. Гледах на сайта, но или там не е спомената точно тази процедура или аз не я виждам. Веднъж ми е правена снимка без упойка, така че и аз май ще си я поискам  :lol:
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #47 -: Юли 10, 2010, 20:02:15 pm »
Включвам се и аз в тази темичка за клиника "Селена" :) Моят опит ще е при Д-р Ставрев-чудесен човек :) Аз не съм по Фонда,защото при нас проблема е генетичен,забременявам по нормален начин,но...наложи се да поемем по пътя на ин витрото...Успех на всички,стискам палци за всички,които сме си пожелали дъжд от положителни тестчета и мноооого усмивки и щастливи моменти :balk_7:
Нищо не е такова,каквото изглежда...
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #48 -: Юли 10, 2010, 20:29:33 pm »
И на мен ми предстои да правя цветна снимка в Селена,та се интересувам,толкова ли е болезнена манипулацията,че искате упойка?
Аз мислех да съм без нея.
Нямам никаква информация за самата процедура,много ли е болезнена?
Споделете,моля ви!
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #49 -: Юли 10, 2010, 20:42:36 pm »
blue_flare,здравей :)Преди месец ми правиха ЦС в "Селена".Лично мен не ме боля,по-скоро имаше едно неразположение в рамките на 1-2 мин.,точно като болезнен цикъл.Направих манипулацията без упойка-не съм привърженичка на упойките и не съжалявам за избора си.Чела съм,че обикновено има болка,по-силна,при жени със запушени тръби,моите бяха пропускливи(аз го знаех).Лично аз те съветвам да не си поставяш упойка,но сама прецени.Иначе самата ЦС се прави в Транспортна болница.Успех и не забравяй да пишеш :bighug:
Нищо не е такова,каквото изглежда...
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #50 -: Юли 16, 2010, 09:24:02 am »
Боли когато имаш запушени тръби ,наистина,ако нямаш правена досега, няма как да знаеш,но пак било поносима болка,де!А тази упойка е съвсем лека и безобидна,не е пълна.за около 15 мин си готова :wink:
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #51 -: Юли 16, 2010, 09:49:07 am »
Благодаря ви момичета!
Моята снимка се отлага за другия месец.
Решила съм да е без упойка. Няма да е болка за умиралка,дето се казва.
Не ги обичам тези упойки.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #52 -: Септември 10, 2010, 14:21:24 pm »
да побутна темата пишете да обменяме опит
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #53 -: Септември 10, 2010, 23:59:09 pm »
Съвсем на скоро, за моя радост разбрах че моя приятлека забременя в Селена след 4 опит (втори в Селена), а партньорката на мой познат от първи опит. Чидто сърдечно се радвам на тези подвизи, браво на Селена! :)

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #54 -: Септември 11, 2010, 19:45:26 pm »
Евро, благодаря за хубавите думи за клиника Селена.
Не искам да прозвучи като реклама, всеки има право на избор, къде и при кой доктор ще прави инвитро. Аз избрах клиника Селена, доверих се изцяло на доктор Топалова, за което искам да им БЛАГОДАРЯ, те го заслужават.
Сега съм много щастлива,че не се отказах от тях и продължих да вярвам че това е правилното място за мен. Сега само се моля всичко да е наред до края на бременността,и да гушна така желаната бебка.
Момичета,пожелавам ви успешни процедури и вярвайте в успеха!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #55 -: Септември 11, 2010, 19:48:12 pm »
Честито Velka, пожелавам ти всичко да е наред и много лека бременност! (и още по-прекрасно майчинство).
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #56 -: Септември 12, 2010, 10:19:26 am »
Честито и от мен на Velka,лека и безпроблемна бременност.За съжаление моя първи опит завърши с неуспех,сега чакам от фонда да ми се обадят.На всички пожелавам много късмет.
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #57 -: Септември 12, 2010, 12:59:52 pm »
Съжалявам anedi, но все пак горе главата - втория път ще се получи - силно те прегръщам и ти пожелавам успех! :bighug:
*
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #58 -: Септември 12, 2010, 13:08:22 pm »
anedi :bighug:Много кураж ти пожелавам !Горе главата и дано вторият да е последен ,успешен опит !
Велка ,честито и от мен !
Ами да се похваля и аз ...малко ми е гузно да пиша,като чета за неуспехите :( ,иска ми се да мога да ви вдъхна малко сили и кураж,но като знам какво е чувството .....И моят първи опит е неуспешен,преди година,но сега чудото стана ! :DИ съм убедена ,че повечето от заслугите са на екипа на Селена !
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Клиника "Селена" - Пловдив
« Отговор #59 -: Септември 12, 2010, 13:44:11 pm »
Честито ДИМ!!!! Пожелавам ти всичко да е наред!