0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #20 -: Март 19, 2010, 09:25:31 am »
Благодаря ви много мили момичета :bighug:
anedi - ще стискам силно палци всичко да е наред и скоро с положителен резултат на отчет тук :wink:
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #21 -: Март 19, 2010, 10:50:21 am »
Момичета,благодаря ви много за пожеланията!Вчера мина успешно ,но за съжаление няма да можем да започнем със стимулацията,защото доктора прецени да изчакаме малко.А на вас ви пожелавам УСПЕХ и скоро да се похвалите:babyflips: :babyflips: :babyflips:
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #22 -: Май 01, 2010, 16:36:43 pm »
Здравейте ДИМ и anedi,
как вървят нещата при вас? Всичко наред ли е?
Ние приключихме с втората инсеминация и сега чакаме.
Успех на всички! :crossfingers: :goodluck:
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #23 -: Май 02, 2010, 01:23:42 am »
Здравей andji7000,дано инсеминацията ти е успешна,ще ти стискам палци,а аз чакам да ми дойде цикъла и ще съм на преглед при доктора,дано вече започнем с процедурата.Това е за сега.Успех и от мен.
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #24 -: Май 02, 2010, 12:41:22 pm »
Благодаря anedi,
дано този месец стартирате и всичко да бъде наред - пожелавам ти го най-искрено :goodluck:
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #25 -: Май 04, 2010, 09:26:55 am »
andji7000 - :bighug:Стискам палци да е успешна :wink:
и аз така чакам цикъла и на преглед отивам,но сега пък щях да ходя на почивка ,а се очертава точно да ми дойде.направо....но няма как ,ще отлагам май,май  :(-почивката, разбира се,или на своя глава ще пия още два дена регулон-а,още го мисля :wink:
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #26 -: Май 04, 2010, 19:01:34 pm »
Здравейте момичета,
благодаря за пожеланията, но за съжаление не е успашна - новина от вчера  :(
Няма как. По-добре сега да не пиша повече, за да не потискам никого.
Пожелавам ви успех!!!
И пишете.
Не се знае - можем да се засечем и в Селена...
КЪСМЕТ osi_9
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #27 -: Май 04, 2010, 22:21:07 pm »
Съжалявам много andji7000,силно те прегръщам и смело напред.
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #28 -: Май 05, 2010, 20:40:59 pm »
Много ти благодаря за подкрепата.
Успех на всички!
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #29 -: Май 28, 2010, 15:55:48 pm »
Момичета искам да ви питам,колко време след успешна инсеминация,мога да направя тест за бременност?
Минаха 12 дена,дали ще ми даде положителен тест?
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #30 -: Май 28, 2010, 16:42:13 pm »
Момичета искам да ви питам,колко време след успешна инсеминация,мога да направя тест за бременност?
Минаха 12 дена,дали ще ми даде положителен тест?
Две неща:
- първо въпросът ти изобщо не е по темата!
- второ - откъде можеш да твърдиш, че инсеминацията е успешна, при условие, че не си направила тест за бременност? Успешната процедура е тази, която е дала положителен резултат. В случая, по-подходящо би било да питаш - след направена инсеминация.

Така, като оставим това настрана, кръвен би могъл и да ти даде някакъв ориентир на 12-ти ден, уринен - може и на 30-я ден да ти даде отрицателен. Та си пусни един кръвен в близката лаборатория и ще получиш резултат.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #31 -: Май 29, 2010, 19:30:39 pm »
Извинявам се,че съм объркала темите,но ми е трудно да се ориентирам в многото такива.
Благодаря за отговора.
Правих си тест на 11 ден,но ми беше отрицателен,а сега получих и кървене. притеснена съм.
Доктора ми каза,че инсеминацията е преминала успешно.На следващия ден.  :(
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #32 -: Юни 01, 2010, 20:26:45 pm »
Здравейте ДИМ,anedi,Velka и manila,
как вървят нещата при вас?
Ние приключихме с изготвянето на документите и тази седмица трабва да ни кажат под кой номер сме. В Селена направихме 3 инсеминации и имахме от преди това една в София и така вече документите са готови. Сега чакаме.
Дано при вас всичко е наред и да не забравите да пишете, моля ви - СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ! УСПЕХ! :balk_103:
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #33 -: Юни 01, 2010, 20:30:52 pm »
Извинявай, че те пропуснах таня77 - ти как си? Как вървят процедурите при теб? В Селена ли започна опита си?
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #34 -: Юни 02, 2010, 00:15:40 am »
Andji7000,здравей мила,при мен нещата вървят добре.Очаквам да ми дойде цикъла към края на този месец и най-после ще стартираме.Дано всичко мине добре.А на теб ти желая най-хубавото номерче и да ти е на късмет.Успех и на всички.
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #35 -: Юни 03, 2010, 19:40:45 pm »
Привет, момичета!!! Ще ме приемет ли в отбора :wink:? Днес си записах час за д-р Ставрев и се надявам да успея да се класирам и аз за помощ от Фонда.
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #36 -: Юни 03, 2010, 19:51:27 pm »
взех си заповедта аз в петък и сега започвам ....първо с ЦС


ако ЦС зна4и цветна снимка, защо не я направи преди инсе-тата, ако проблема е в тръбите, как си о4аквала да забременееш 4рез инсе  8O
Мама на две безценни бебета, отишли в Рая (2014 и 2015). И на едно игриво, космато и мъркащо Мяу-мяу.

Чакаме те, скъпоценно бебе!
*
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #37 -: Юни 07, 2010, 09:25:58 am »
 makiyaki - защото това ми е втора,защото минаха две години от първата и няма давност вече...за да видим новите развития...имам си преди инсетата,разбира се :wink:
andji700- при мен все същото ,чакам си трансфера....бебочетата са на хотел сега още :D

стискам силно палци на всички и дано скоро се похвалите!
а по темата,аз съм направо очарована от тази клиника ,не се чака изобщо ,ако не са необходими изследвания,много експедитивно вървят там нещата....всеки си работи ,за разлика от други места :?
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #38 -: Юни 07, 2010, 18:29:09 pm »
Мерси anedi, не се притеснявай - всичко ще е ОК!
ДИМ - споко - значи съвсем скоро ще ни пишещ за "двете чертички"!
УСПЕХ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ! и пишете
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: Колко се чака в Клиника Селена Пловдив
« Отговор #39 -: Юни 08, 2010, 14:10:14 pm »
Вчера бяхме до Селена, по повод ДРЗ. Останах приятно изненадана, не от самата клиника (за всеки е ясно че е нова, модерна и чиста), а от отношението на регистратурата и лекаря с когото разговаряхме - д-р Георгиев (мился е анестезиолог), мил и много симпатичен човек. Да ти е кеф да заспиш при него! :lol:
Успех момичета! И кураж!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com