0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #80 -: Декември 10, 2009, 12:05:23 pm »
аз такова, да кажа здрасти :oops:
доста попътувах тази година и се загубих. обаче ще наваксам!

ти нали разбра, че коледното зачатско парти е на 19-ти в Таласъмчета? ;)
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    manhattan

  • *****
  • 1439
  • Друго нe трябва, три думи само: "Добре съм, мамо."
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #81 -: Декември 10, 2009, 12:50:46 pm »
мне, не разбрах. последно говорих с теб септември!
апропо, 19 не е ли работен ден?
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #82 -: Декември 10, 2009, 12:58:10 pm »
19.12 се отработва 31.12.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #83 -: Декември 10, 2009, 13:37:52 pm »
работен ден е, но началото е от 18 часа май.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #84 -: Декември 10, 2009, 23:38:30 pm »
за писалите писмо до Дядо Коледа:http://www.novatv.bg/bg/news/view/4012/
:( ,дано все пак получим отговор...иначеее , отивам да си искам парите за марката. :lol:
<br />
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #85 -: Декември 11, 2009, 00:01:18 am »
Да, преди малко гледах новините.Тъкмо си мислех, че и ние догодина ще пишем, а то...Дано да отговорят.
*
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #86 -: Декември 11, 2009, 11:00:31 am »
Елфита, то до следващата Коледа кризата ще е отминала ;) . Именно нея изтъкваха като причина за това ЕВЕНТУАЛНО, да не се пращата отговори.

Зори, вашето писмо не е ли до Лапландия. Защото, от репортажа, аз разбрах че имат предвид отговоро от БГ  Дядо Коледа(поща)...  2.10 лв е марката до там.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #87 -: Декември 11, 2009, 11:11:38 am »
ами не ,аз го пуснах до БГ пощи,защото една позната 2 поредни години получават много хубави писма ,но нямаме явно късмет.Нищо другата година.Пък и аз мога да му напиша отговор на хубава хартия. :lol:
<br />
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #88 -: Декември 11, 2009, 11:46:35 am »
Здравейте ето какъв адрес издирих
Santa Claus, Arctic Circle, 96930 Rovaniemi, Finland

http://www.santaclausbg.hit.bg/adres.html
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #89 -: Декември 11, 2009, 12:08:28 pm »
абе малки са ви още дяцата за писма от дядо Коледа, не се косете толкоз...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #90 -: Декември 11, 2009, 12:47:51 pm »
ами малки са, и аз така мисля. иначе дядо коледа вкъщи е нещо като нарицателно, че трябва да са послушни, иначе няма подарък. а желанието им е ясно-топка, топка и пак топка.  :lol:


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #91 -: Декември 11, 2009, 13:47:15 pm »
Криси хич не слуша, но аз му купувам подаръци. Последно му взех едно лего дупло с животни и той ги лапа много настървено. Опитва се да сглобява, но най обича да къса кутията и да ги хвърля зад дивана. Събрах ги и ги скрих. Той е малък още на 1 год. и 6 месеца. Чакам с нетърпение да започне да разбира повече, но май няма да се укроти скоро. Като украсих елхата направо отиде до нея и започна да дърпа топките. Щеше да се стовари върху него. Сложих го в кошарата и започнах да обяснявам какво е това и, че не се пипа и дърпа. Показах му дядо Коледа и той ломоти нещо неразбираемо и ръкомаха, но пак пипа топките по елхата и я дърпа. Вчера хвърли топката по елхата и беше много щастлив от реакцията ни! Вашите деца как реагират на елхата?
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #92 -: Декември 11, 2009, 13:58:55 pm »
и на Жорето първата работа беше да сваля топките ,но като пуснахме лампичките и му обяснихме ,че парят и има ток ,вече заобикаля елхата.Купили сме му едни шоколадови топчета специално за елха и дядо Коледа му ги носи през нощта  :D ,а на сутринта той търси къде е закачена.Като я намери ,ни я показва,за да я свалим.
Малък е да разбере за писмото сега,но като го види другата година примерно,смятам че ще разбере.
Той иначе си е поръчал кола и бонбони ,на всички така казва ,като го питат какво ще му донесе дядо Коледа.Тези дни се опитва да вкара и шоколадово яйце към подаръка. :lol:В Неделя го водихме на Коледария и го снимахме с добрият старец ,а Жоро веднага му съобщи,че ще донесе кола и бонбони.
<br />
*
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #93 -: Декември 11, 2009, 14:03:58 pm »
Зори, Жоро да не яде вече шоколад, че търси шоколадови топчета и яйца?
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #94 -: Декември 11, 2009, 14:11:24 pm »
ами ... да  :oops:.Яде от почти 2 месеца вече - не големи шоколади ,само шоколадово яйце от време на време .
Аз уж късно захранвах,бавно и прецизно ,пък накрая рано рано пробва от най-ненужното за него = шоколада.Че му и хареса естествено и сега всеки ден се пазари като го вземам от яслата да му купувам яйце ,но не го огрява всекидневно разбира се .Поне се залъгва и то с полезни неща - минаваме да купим банани или друг плод ,вместо яйцето,но не всеки път минава номера.
<br />
*
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #95 -: Декември 11, 2009, 14:13:15 pm »
Добър ден момичета.
Макар и накрая на седмицата да направя едно включване :wink:
За нас дядо Коледа е истинска мания,всичко се дължи на яслата,готвят голямо коледно тържество,малката има думички и ще бъде снежинка,имат песен и танц като снежинки и друга песен за Коледа и през пет минути прави един жест с ръката и почва чук чук дядо Коледа е тук и повтаряне до от кат,върти се и пее снежинка като балеринка.......Като я питаш какво искаш да ти донесе Коледа казва мечо Пух,кукла и книжка а от онзи ден раница мече.Аз трябва да реша другата седмица за подаръка в яслата.Види ли реклама с дядо Коледа изпада в истерия,купихме и кукла Коледа за под елхата и сега само я носи от стая в стая,от елхата много не се впечатли по скоро пищи че си иска играчките ( ние имаме цветни малки дървени фигурки джуджета снежен човек и т.н)и не иска да висят на елхата а да си ги носи.
*
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #96 -: Декември 11, 2009, 14:16:04 pm »
И нашите са опитвали шоколад.За елхата и украсата изобщо не пипат децата,а и заедно я украсихме те избираха топките и играчките които да слагаме има и доста друга украса на която само се радват,но не я пипат,дърпат,взимат и т.н.
Много си играят със всякакви конструктори които естествено не са със много дребни частни,но те отдавна не пробват нещата на вкус.
« Последна редакция: Декември 11, 2009, 14:35:04 pm от asi73 »
*
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #97 -: Декември 11, 2009, 14:43:51 pm »
Зори, не си го слагай толкоз. Какаото е полезно. Ако и не слагаха толкова захар в тия шоколади, цена нямаха да имат производителите.
Моето дете също на един детски рожден ден се запозна със шоколадовото яйце и беше във възторг, че има играчка. Обаче не са подходящи за толкова малки деца. Въпреки че беше от една част, веднага я тури в устата да я види издръжлива ли е. Та догодина пак ще пробваме яйцата.
Ние сега въвеждаме зърнените закуски от типа Шокапик, та ще съм ви много благодарна ако ме насочите към такива без захар или с оскъдно количество захар. Иначе Алекс е възхитена, че яде куска с коладчета. :lol: Ама много захар беееееееее ...
*
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #98 -: Декември 11, 2009, 14:48:12 pm »
Сиа, има едни на Биокорн мисля бяха - царевични листенца. От царевично брашно и със съвсем малко захар (дори не са ми сладки на мен).
*
Re: Декемврийска седмица 07-13.12.2009г.
« Отговор #99 -: Декември 11, 2009, 16:12:50 pm »
jam, то това с писмата повече за забавление  на майките ;) Пък и нали трябва традицията и обучението (послушно дете => подарък от Дядо Коледа) да започнат все от някъде...  :lol:
kassi,и ние сме на топка. И мечо, разбира се  :)

Зори, ако няма отговор, ние сме се минали повече с пари за марки - цели 4,20 лв ;) Иначе, споменем ли думата "ток" (а също и  " 'пари")и при нас има същия ефект ;)

А елхата ще я порпуснем тази година, че щерката е голям почитател на всичко, що е кръгло и украсатя не би оцеляла... А и съм сигурна, че като идем на гости при баба за 2 седмици, там ще има "изненада" :)