0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #800 -: Април 07, 2010, 17:28:47 pm »
ivetod, а ти пиеш ли противозачатъчни или сега ще ходиш за да ти се изпишат, ако е необходимо? И аз трябва да ходя да се разберем кога започваме.Пих марвелон до 04.04 и сега чакам да ми дойде.Притеснявам се, защото още я няма лелката и съм в пълно неведение ще започвам ли стимулация или не, поради това, че док. е на конференция.Нормално ли е още да го няма МЦ?Много ми е притеснено и заради това и заради самата процедура.Дано всичко мине и има щастлив край за всички ни. :?
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #801 -: Април 07, 2010, 19:17:44 pm »
sunflower ® 
1 опит юли 2009/ 2 опит ноември 2009
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #802 -: Април 07, 2010, 19:52:50 pm »
Привет, момичета. Аз току-що се прибирам от София. Бях на преглед. В чакалнята няма толкова много жени, както беше н-р миналата година. Освен това, още като те записват отделят тези, които ще са на преглед при д-р Димитрова и така докато д-р Владимиров прави процедури, прегледите си вървят. Има и още една нова докторка в клиниката - много млада, нежна и чаровна - мисля, че д-р Калчева се казваше, но не съм много сигурна.
violett, не се притеснявай, ще дойде, няма къде да отиде. На мен ми дойде 5-6 дни след спирането на марвелона.
Желая успех на всички момичета в процедури!
Днес беше ден на здравния работник. Да са живи и здрави всички, които ни помагат да сбъднем мечтите си! Момичето, което беше преди мен на преглед, видя точицата си. Беше много развълнувана. Дано всички я последваме.

*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #803 -: Април 07, 2010, 23:15:15 pm »
Привет, момичета. Аз току-що се прибирам от София. Бях на преглед. В чакалнята няма толкова много жени, както беше н-р миналата година. Освен това, още като те записват отделят тези, които ще са на преглед при д-р Димитрова и така докато д-р Владимиров прави процедури, прегледите си вървят. Има и още една нова докторка в клиниката - много млада, нежна и чаровна - мисля, че д-р Калчева се казваше, но не съм много сигурна.
violett, не се притеснявай, ще дойде, няма къде да отиде. На мен ми дойде 5-6 дни след спирането на марвелона.
Желая успех на всички момичета в процедури!
Днес беше ден на здравния работник. Да са живи и здрави всички, които ни помагат да сбъднем мечтите си! Момичето, което беше преди мен на преглед, видя точицата си. Беше много развълнувана. Дано всички я последваме.
Амин! Амин!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #804 -: Април 08, 2010, 08:31:37 am »
Привет, момичета. Аз току-що се прибирам от София. Бях на преглед. В чакалнята няма толкова много жени, както беше н-р миналата година. Освен това, още като те записват отделят тези, които ще са на преглед при д-р Димитрова и така докато д-р Владимиров прави процедури, прегледите си вървят. Има и още една нова докторка в клиниката - много млада, нежна и чаровна - мисля, че д-р Калчева се казваше, но не съм много сигурна.
violett, не се притеснявай, ще дойде, няма къде да отиде. На мен ми дойде 5-6 дни след спирането на марвелона.
Желая успех на всички момичета в процедури!
Днес беше ден на здравния работник. Да са живи и здрави всички, които ни помагат да сбъднем мечтите си! Момичето, което беше преди мен на преглед, видя точицата си. Беше много развълнувана. Дано всички я последваме.
Амин! Амин!
Евро - :bighug: :bighug: :bighug:!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #805 -: Април 08, 2010, 09:14:08 am »
du6ka ,имаш стиснати палци от нас четиримата! :DСигурна съм ,че това е твоят опит!
Успех на всички момичета в процедура!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #806 -: Април 08, 2010, 09:33:52 am »
Душе, ти до къде стигна? Чакаме те!  osi_9
Мненията, които изразявам в този форум, са мои лични мнения, без претенции да бъдат единствената и неоспорима истина. Понякога си позволявам да цитирам и други хора, което специално упоменавам.

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #807 -: Април 08, 2010, 09:34:40 am »
Душка, и от мен имаш стиснати палци за успешна процедура  :D.

Аз също бях вчера в клиниката, но не съм разбрала, че има нова лекарка. Много ме радва тази новина  :D. Наистина имаше нужда от още един специалист. Иначе за чакането - 1 час чаках за д-р Димитрова. Видяхме се и с една съфорумка, на която също ще стискам много силно палци и ще чакам двете с Душка да ни зарадват с най-хубавите новини :D.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #808 -: Април 08, 2010, 09:44:16 am »
Момичета, благодаря за пожеланията! При мене няма нещо за писане, когато има - ще се отчета!
rumibumy, твоите палци са най-важни!  :hug2:
cambozzola, чакай ме - идвам!  :lol: До под кривата круша съм още!  :(
Roxy, мерси за палците! Стискам ти и аз палци и ти желая лека и успешна процедура! Аз вчера бях в клиниката от 7:30 до 9 часа, може и да сме се засекли там?!

Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #809 -: Април 08, 2010, 09:48:58 am »
Roxy, мерси за палците! Стискам ти и аз палци и ти желая лека и успешна процедура! Аз вчера бях в клиниката от 7:30 до 9 часа, може и да сме се засекли там?!

Душе, аз бях там към 12 ч., разминали сме се. Ходя по-късно, защото иначе чакам още повече. Първо минават жените в стимулация, на които им предстои ин витро/ИКСИ, така че на всички останали, им се налага да чакат и е по-добре да ходят по-късничко. Това го казвам за информация на момичетата, които все още не знаят какъв е реда  :D.
*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #810 -: Април 08, 2010, 09:57:21 am »
Първо минават жените в стимулация, на които им предстои ин витро/ИКСИ, така че на всички останали, им се налага да чакат и е по-добре да ходят по-късничко. Това го казвам за информация на момичетата, които все още не знаят какъв е реда  :D.
Аз, понеже пътувам през нощта, съм от първите сутрин в клиниката и до 9 часа обикновено съм минала, понякога и още преди 8. Момичетата правят график по реда на идването. А тези, които са в процедура преди 9-10 часа не идват.  :wink: :lol: а, после ги викат след 12 часа. Така, че най-добрите варианти за обикновени прегледи са преди 8 часа и около обяд.

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #811 -: Април 08, 2010, 10:16:43 am »
здравейте момичета.На 20 март приключи първото ми неуспешно ИКСИ при док.Владимиров.Бременност имаше,но паднаха на 3тата седмица.Не съм отчаяна.Честно да ви кажа имам гол.доверие на доктора.Имам 6 замразени хубави ембриона.Вчера бях в клиниката.Започваме на 15-16май.Момичета,кажете ми според вас колко време трябва да мине м/у двата опита?Някоя успяла ли е със замразени ембриони?
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #812 -: Април 08, 2010, 12:12:50 pm »
да се отчета и аз.

първото ми и единствено ИКСИ приключи неуспешно.
противозачатъчни предния цикъл, Естрофем и Синарел, силна стимулация по т.н. "Маркес протокол" с Гонал и Мерионал. 5 фоликула, 4 извадени яйцеклетки, 4 оплодени, на трети ден трансфер на 3 хубави ембриона. възраст - 42 г. 11 месеца.

д-р Владимиров и д-р Тачева си свършиха работата идеално, целият екип на клиниката създава изключително позитивна нагласа у пациента, цялата ми процедура мина без абсолютно никакви негативни ефекти и се чувствах прекрасно.

уви, аз не си свърших работата добре. давам си сметка за причините и за вероятностите. това беше моят последен шанс с инвитро.

благодарна съм от цялото си сърце на хората, които ми дадоха този шанс. покланям се доземи пред тях.

успех на всички опитващи!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #813 -: Април 08, 2010, 12:51:56 pm »
jam , много съжалявам за неуспеха ти! Аз съм ти почти набор (тази година живот и здраве удрям 40-те) Но мисля да се боря - а ти защо спираш? Много ме е яд на това възрастово ограничение от страна на Фонда - чиста дескриминация си е, откъдето и да го погледнеш! Даже смятам, че е нарушение на Конституцията и човешките права!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #814 -: Април 08, 2010, 13:45:49 pm »
sunflower, спирам засега, защото ме спира ограничението от наредбата. борбата за отмяната му не е приключила, а тепърва предстои да се разгърне и смятам да участвам активно в нея.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #815 -: Април 08, 2010, 14:28:12 pm »
Джам съжалявам за неуспеха! Поздравявам те за силата да приемеш факта ,че трябва да спеш ,за сега!

Аз пък съм на 41 и след близо шест годишна борба ограничението-43 застрашително приближава.

Наскоро безславно приключи третия ми стимулиран опит ИКСИ.Оствихме ембрионите-5бр.по препоръка на д-р Владимиров на стадий бластоцист ,от които два стигнаха до морула и спряха да се развиват.Трансфер нямаше, оплаквания от свършената работа също нямам.Благодаря на всички за грижите!

Предния ми опит беше по Маркес с почти същите резултати , като твоите.Вероятно причината за неуспеха при мен пак е в стопиране развитието на определен етап. Като ми дойде цикъла съм на преглед при доктора и тогава ще анализираме.  
    
п.с
Джам , а няма ли шанс с инсеминации, предполагам , че сте го обсъждали с доктора ама аз да попитам.........
« Последна редакция: Април 08, 2010, 14:36:19 pm от ised »
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #816 -: Април 08, 2010, 14:45:24 pm »
ised, преди този опит ИКСИ, направихме 4 инсеминации без успех. мисля, че на моята възраст шансовете с инсеминации са нищожни, макар че в момента имам пред себе си два примера на жени мой набор, с дългогодишен и много сериозен стерилитет, забременели и родили по едно дете след над 10 години лечение и много опити инвитро, които сега са забременели спонтанно и свръхнеочаквано втори път.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #817 -: Април 08, 2010, 15:16:52 pm »
Джам, съжалявам! Пожелавам успех в борбата с възрастовото ограничение!
Дано пък да ти се случи и на теб като на твоите познати със "свръхнеочаквания" успех!  yahoo_17


*
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #818 -: Април 08, 2010, 17:56:16 pm »
jam, от няколко дни си мисля за теб! Съжалявам за неуспешния ти опит!  :( Знам, че д-р Владимиров и д-р Тачева са си свършили перфектно работата, но не мисля, че ти не си си свършила твоята. Каквото е трябвало, ние сме го направили, но разбира се е много жалко, когато няма резултат. Съжалявам само, че нашият доктор е единственият, който спазва тази наредба. Ще намерим начин да продължим борбата, нали? Прегръщам те! Целувки за малкия ти красавец!  :hug2: Пък знае ли човек, може и да те споходи късметът на твоите познати!  :wink:
Раши, честито! Желая ти лека и успешна бременност! видях ти предната лентичка, но нещо не разбрах и не посмях да честитя!  :oops:
« Последна редакция: Април 08, 2010, 18:50:02 pm от du6ka »

*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Re: IVF/ICSI при д-р Владимиров - 2
« Отговор #819 -: Април 08, 2010, 19:21:32 pm »
Ехее, тук беше голямо затишие, а сега не мога да ви изчета. Радвам се, че отново се раздвижихме :)

ivetod, а ти пиеш ли противозачатъчни или сега ще ходиш за да ти се изпишат, ако е необходимо? И аз трябва да ходя да се разберем кога започваме.Пих марвелон до 04.04 и сега чакам да ми дойде.Нормално ли е още да го няма МЦ?
От утре почвам Марвелона, а май месец живот и здраве старт. Не се притеснявай за цикъла. И при мен /като на Душка/ миналата година ми дойде н 6 ден. Всичко ще бъде наред.

Джам, съжелявам за неуспеха. Но битката продължава, нали?  :)

Наистина в клиниката е много спокойно, може би заради конференцията. Днес имаше две бременни, а на едно момиче док му съобщи положителен резултат. Беше много вълнуващо. Дай Боже на всяка една от нас да й се случи.