0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #80 -: Януари 20, 2011, 17:32:08 pm »
Моят ник идва от любимият ми сериал "д-р Хаус" и от естеството ми на работа....все трябва да споря с някой, който нарушава правилата  :D
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #81 -: Януари 20, 2011, 18:25:50 pm »
Моят ник идва от любимият ми сериал "д-р Хаус" и от естеството ми на работа....все трябва да споря с някой, който нарушава правилата  :D
Ей КЪДИ така си и мислех! :))) Винаги когато ти прочета постовете в представата ми изниква образа на онази Къди, та спокойно може да си сложиш нейната снимка. ;)))
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #82 -: Януари 20, 2011, 19:52:37 pm »
Моят ник означава способност да се откриват случайно интересни/важни неща, това именно постоянно ми се случва в живота. :)
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #83 -: Януари 21, 2011, 00:24:26 am »
Моят ник идва от любимият ми сериал "д-р Хаус" и от естеството ми на работа....все трябва да споря с някой, който нарушава правилата  :D
Ей КЪДИ така си и мислех! :))) Винаги когато ти прочета постовете в представата ми изниква образа на онази Къди, та спокойно може да си сложиш нейната снимка. ;)))

Хахахха, ееххх ако имах и нейната фигура  :D.....в добавка с един д-р Хаус....мечтиии :D
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #84 -: Февруари 12, 2011, 00:20:39 am »
Ника ми е още от ученическите ми години. Съученички няколко, които ми бяха и  приятелки, ме наричаха Гальонди..Сега години оттогава, сестра ми и майка ми все още ме наричат така.. Иначе съм Галина  :lol:

Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #85 -: Февруари 12, 2011, 15:27:07 pm »
Моя ник идва от това, че винаги съм усмихната и гледам положително на живота и съм щастливка от сбъднатата ми мечта - моите три ангелчета :) - happy + mery от името ми Мария. :).
*

    ckarabei

  • **
  • 73
  • "Не мразя, не прощавам, не съдя и не съжалявам."
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #86 -: Февруари 12, 2011, 20:58:06 pm »
Скарабеят е вид едро насекомо, които достига до 2.5 сантиметра. В Древен Египет скарабеят е бил сред най-популярните амулети за късмет, живот и щастие.

 
Живей сега, Усмихвай се сега, Радвай се на това, което имаш днес и се бори за всичко онова, което искаш да имаш утре.
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #87 -: Февруари 18, 2011, 19:00:59 pm »
Прабаба ми се е казвала Раисса. Кръстена съм на нея, но в умалителния варянт - Рая . :)
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #88 -: Февруари 18, 2011, 21:54:30 pm »
Колко интересно е тук:).Моя бивша колежка и приятелка ми казваше Десинка на галено от Десислава,а 71 е годината ми на раждане.Племенницата на мъжа ми първото което каза когато проговори беше ДЕС ДЕС,но този линк тук беше вече зает.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #89 -: Февруари 18, 2011, 22:57:58 pm »
Деси, направи го Тес Тес ще бъде оригинален. :wink:
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #90 -: Февруари 18, 2011, 23:41:48 pm »
Много ми беше интересно да разбера какво означават никовете ви, най-много ме впечатли Сигнус да призная :D
Моя ник Tranka идва от любимите ми герои на известно вечерно тв шоу в Испания.
Ето ги и тях, в оригинал сe казват Транкас и Бaрранкас :D

http://www.cuatro.com/recorte/20100824ctoultpro_51/FG663H/Ies/Trancas_Barrancas_visitan_plato_Tonterias_justas.jpg
http://www.formulatv.com/visor.php?type=4&num=12485&pers=1040

Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #91 -: Февруари 24, 2011, 14:34:58 pm »
здравейте! моят ник идва от името ми - Антония, но Тонита ме наричаше една приятелка, с която сме прекарали детските си години всяко лято на вилата на баба ми :) всяко лято беше едно приказно синьо лято ... а 80 е годината ми на раждане
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #92 -: Април 13, 2011, 13:20:18 pm »
Много хубава тема - поздравления! Моят ник няма толкова интересен произход - идва от умалителното име на мъжа ми, измислено от по-голямата му сестра - Vaci, или Ваци... Та го взех назаем :lol:


*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #93 -: Април 18, 2011, 21:35:28 pm »
Моят ник е всъщност името на моя прабаба.
Смарайди е гръцко име и означава смарагд/изумруд.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #94 -: Юни 01, 2011, 15:49:36 pm »
Казвам се Ивона и съм родена на 02.10. - ivi_02 :)
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=ivi_02][/url]
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #95 -: Юни 01, 2011, 15:50:59 pm »
А аз обичам крем карамел повече от всичко!  :D :D :D  Има ли вкъщи, друг не може да го опита дори. 

Даже и Йоанка?
url=http://calendar.zachatie.org/work/OpenGraphicCycles?userLoginName=ivi_02][/url]
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #96 -: Юли 16, 2011, 07:16:18 am »
 :P чаровна темичка
мецинка ме нарича моят мецан-дебелан-сладуран
 :oops: и двамата сме доста плюшени...  :lol: мечешко семейство

*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #97 -: Юли 17, 2011, 11:20:45 am »
Аз съм един от на-големите фенове на Анджелина Джоли и като актриса и като човек,без да я познавам !  :lol:


*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #98 -: Юли 17, 2011, 15:14:12 pm »
Май е време да разясня и моя малко "по-сложен" ник 8)

Цял живот съм заклет фен на Депеш Мод (което всъщност едва ли е изненада за повечето ми съфорумки :D ).
Особено много уважавам геният зад всичките им песни и текстове - Мартин Гор.
През 1989 той издава първия си соло албум, наречен Counterfeit E.P:
http://en.wikipedia.org/wiki/Counterfeit_e.p.



 


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #99 -: Юли 20, 2011, 12:16:57 pm »
Моят ник е във връзка с името ми.Трябваше да звучи като Делица,така ми се иска да се казвам,но всички ме спелуват Делика.Иначе съм Делка,част от приятелите ми ми казват Дели а вкъщи съм Дечето.Та така нищо мистично,но и аз много време четях без регистрация и като се регистрирах беше на "зор" да прочета нещо :)