0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #40 -: Ноември 16, 2009, 23:02:32 pm »
А аз взех името на котарака си Симба.:) Него го бяха кръстили така племениците на мъжа ми. :) Той ни се примоли и дойде да живее при нас, за което му бях безкрайно благодарна :)
Та този котарак оцеляваше при всякакви премеждия и битки. Затова и реших това да ми е ника.
« Последна редакция: Ноември 16, 2009, 23:24:58 pm от Simba »
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #41 -: Ноември 16, 2009, 23:08:55 pm »
Каси, докато ти четях обяснението, се замислих как ти беше името...сетих се, разбира се, но си права, свиква се с ника  :lol: :lol: :lol: Повече ми идва да ти кажа Каси, отколкото ...  :D  :lol:
Моя ник не е нито от романа на Нора Робъртс "Черна роза" (знам че има такъв, защото са ме питали, дали не съм взела ника от там  :lol:), нито от песента на Константин ... не е и от метал сайт ... също така и веригата магазини "The Black Rose" не са мои (като видях във Варна, много се смях  :lol: ).
Когато се регистрирах в началото, дори не помня къде вече, преди това бях гледала филма "Червената роза" по Стивън Кинг. То добре, че компанията се наложи да го гледаме, иначе аз до ужаси не припарвам  :D Та това беше първото, за което се сетих, а и обичам розите, но red_rose беше зает ник, реших да сменя цвета на розата  :lol: Да, ама бяло не харесвам, жълтото не ми е много любимо ... викам си нали ужаси гледах, ще пробвам с черната боя и взе че стана  :lol:
« Последна редакция: Ноември 16, 2009, 23:37:23 pm от Black_rose »
*

    big_eyes

  • ***
  • 432
  • Само преживените неща са истински разбрани.
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #42 -: Ноември 17, 2009, 11:17:07 am »
страхотна тема, поздравления! е, да си кажа и аз :) навсякъде съм режистрирана с този ник, всички знаете какво означава :) името ми го измисли мой скъп приятел, защото по наследство от баща ми, са ми големи очите  :lol:, на мен ми хареса и започнах да се пиша така, ако е заето, слагам по някоя цифра отзад и пак става ;)
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят. Паулу Коелю
Хубав-Рошав
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #43 -: Ноември 17, 2009, 12:01:51 pm »
Страхотна тема :) Моя оригинален ник jasmin беше зает и затова сложих една долна черта и името си и се получи jasmin_veni :) иначе ника jasmin ми е от тийн годините, още от МИРК-ата ии от онлайн поздравите по радио Витоша (едно време изпращаш от нета своя поздрав и искана песен и се подписваш с ник :) това беше от ерата на компютърните зали :)
[/url][/url]
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #44 -: Ноември 17, 2009, 12:09:13 pm »
Много хубави и интересни никове имате всичките ;)
Моят е по-тривиалните: Раши идва от името ми - Ралица. Всички у дома ме наричат Рали, пък приятелите от години ми викат Раши, та така ми дойде и ника.

Вече 15 години този ник си е част от мен и да ви кажа хич не ми харесва, че и онази водещата по БТВ се е кръстила Раши, ейй!  :lol:


*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #45 -: Ноември 17, 2009, 12:39:16 pm »
А аз си мислех, че не съм единствената, чийто ник идва от името на домашния любимец.  :D Въпросното животно се казва Лита (от Лита Форд) и е по-скоро другарче на мъжа ми (аз все още не мога да се примиря с идеята да съжителствам в него вкъщи). Ника "Lita", разбира се, беше зает. И т.к. галено към животинчето се обръщаме с Литетоооооо, логично аз станах "Liteto". Иначе съм Христина, но "тити" (както ме наричат приятели) и то беше резервирано.
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #46 -: Ноември 17, 2009, 12:41:33 pm »
И моя е ясен, аз съм си Гери (Гергана) а "к" е първата буква от бащината ми фамилия, 77 е от рождената ми година 1977, а този ник го ползвам от 15 години и дори тогава само "gery" беше заето и се наложи да добавя това онова ;)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #47 -: Ноември 17, 2009, 12:55:43 pm »
Каси, докато ти четях обяснението, се замислих как ти беше името...сетих се, разбира се, но си права, свиква се с ника  :lol: :lol: :lol: Повече ми идва да ти кажа Каси, отколкото ...  :D  :lol:
Ми то и на мен вече почти никой не ми вика на име - Душе, Душе и това е... :wink: :lol:

Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #48 -: Ноември 17, 2009, 13:06:47 pm »
Много хубави и интересни никове имате всичките ;)
Моят е по-тривиалните: Раши идва от името ми - Ралица. Всички у дома ме наричат Рали, пък приятелите от години ми викат Раши, та така ми дойде и ника.

Вече 15 години този ник си е част от мен и да ви кажа хич не ми харесва, че и онази водещата по БТВ се е кръстила Раши, ейй!  :lol:

Привет Адаши :)))

Моят е тривиален - Име и Фамилия и си го влача от много отдавна (от създаването на яху акаунта ми )  :lol: После ми се смяха, че трябва да сложа -al накрая, ама реших, че ще стане мнооого дълго, та така си останах :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #49 -: Ноември 17, 2009, 14:23:47 pm »
....
Ми то и на мен вече почти никой не ми вика на име - Душе, Душе и това е... :wink: :lol:
Аз няма да ти викам Душе, ще ти викам Маркес след време  :lol:
Извинявам се за спама  :)
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #50 -: Ноември 17, 2009, 16:06:44 pm »

Привет Адаши :)))

Моят е тривиален - Име и Фамилия и си го влача от много отдавна (от създаването на яху акаунта ми )  :lol: После ми се смяха, че трябва да сложа -al накрая, ама реших, че ще стане мнооого дълго, та така си останах :lol:

Здрасти адашке :) Да си жива и здрава. Пък на другата голяма среща ще се постарая да дойда и да се запознаем. :)


*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #51 -: Ноември 17, 2009, 18:20:19 pm »
....
Ми то и на мен вече почти никой не ми вика на име - Душе, Душе и това е... :wink: :lol:
Аз няма да ти викам Душе, ще ти викам Маркес след време  :lol:
Извинявам се за спама  :)

Много силно се надявам на това -  :balk_21:
И аз се извинявам за спама. :wink: :lol:

*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #52 -: Ноември 18, 2009, 00:22:10 am »
Още от зората на интернета, на потребни и непотребни места се регистрирах като petkan.И все още на много места съм регистрирана така. Просто обожавах Робинзон Крузо и всякакви други приключенци, които за съжаление бяха все мъже osi_10 Що ли питам аз? Като дойде време да се регистрирам в Зачатие, реших, че ще е доста объркващ този мъжки ник, и просто се написах Fifa - така ми викаше една колежка, въпреки, че няма нищо общо с името ми.
« Последна редакция: Ноември 18, 2009, 00:23:48 am от Fifa »
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #53 -: Ноември 23, 2009, 03:15:35 am »
Моят е производен от името ми.
Част от познатите ми ме наричат по този начин  :D
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #54 -: Ноември 23, 2009, 19:45:10 pm »
Моят ник е от Чинка,така ми казва мъжа ми и до днес не знам защо ми вика така :) аз затова се писах Чин,а иначе се казвам Елена.. :)
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #55 -: Ноември 23, 2009, 20:38:58 pm »
 deep изглежда, че е от Deep Purple ( въпреки, че много харесвам групата)но не идва от там а от собственото ми усещане за себе си.

« Последна редакция: Ноември 23, 2009, 22:31:39 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #56 -: Ноември 23, 2009, 21:03:55 pm »
Не е свободен :) lita си ти :)
Но може да си направи екранното име Лита :) Ние знаем че lita е deep ;)
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #57 -: Ноември 23, 2009, 21:39:15 pm »
Ха, супер тема, а аз чака сега я виждам  :oops:
Nataly, много ми харесва това име. Няма нищо общо с моето. Аз съм Елица.
Регистрирах се в този форум преди 5г. някъде и тогава към ника ми имаше и фамилия, която по късно премахнах, тъй като премахнах и човека заради, който я носех.
Иначе така исках да се казва детето ми, бях сигурна, че ще имам момиче :(
Но след 8г. борба и повтаряне на това име къде ли не се изхаби. :( Вече не ми носи този заряд, който бих искала да има името на детето ми. Заради това съм си измислила нови  :wink: :D
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #58 -: Ноември 23, 2009, 22:34:56 pm »
Не е свободен :) lita си ти :)
Но може да си направи екранното име Лита :) Ние знаем че lita е deep ;)
Оф, хич не видях, че си писала Дони... и реших да посмаля обясненията си...  :oops: Сега поста ти остава да " виси " без смисъл.  :oops:  :oops: :oops:

Точно това се опитах да обясня  на момичето ама нещо типично в мой стил, ме накара просто да изтрия всичко.
Съжалявам!  

« Последна редакция: Ноември 23, 2009, 22:37:01 pm от deep »

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #59 -: Ноември 23, 2009, 23:01:05 pm »
Моят ник е просто име, което ми харесва - Loriane

Обичам да си мечтая и да търся имена за бъдещото ми дете. Всеки месец си и пресмятам и на коя дата би трябвало да се роди, каква зодия и т.н. Аз също вярвам, че ще бъде момиче  :bori_007: