0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #20 -: Ноември 16, 2009, 18:34:15 pm »
Поради две причини съм с този ник:
- зодия Близнаци съм;
- и втората - баба ми, няколко месеца преди да почине, ми сподели един неин сън, чието тълкувание според нея беше, че ще имаме близнаци. И си избрах този ник с надеждата сънят да стане реалност.  :D
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #21 -: Ноември 16, 2009, 18:51:29 pm »
Ние с мъжа ми си викаме Меци и Мечи на галено,та от там - Мечката  :lol:
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #22 -: Ноември 16, 2009, 19:27:18 pm »
Моят е evita1717 и идва от една приятелка , която не се обръща към мен с Ева , както се казвам , а Евита , а 1717 и аз не знам , просто исках лесни числа за да го запомня , а моите рожденни цифри бяха заети ... та така нищо особено !
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #23 -: Ноември 16, 2009, 19:38:14 pm »
Моят Рaele  идва от това, че името ми Пепа не се приема и трябваше да измисля нещо друго.Приятелката ми беше с ник Noale - от Надя и аз така реших Paele.
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/text/4b0030aa4d119.gif[/img][/link]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #24 -: Ноември 16, 2009, 19:44:42 pm »
Моя ник е ясен,казвам се Марина,75 е годината ми на раждане.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #25 -: Ноември 16, 2009, 20:24:36 pm »
моят е от съкращение на името ми Николета и д от бащината ми фамилия,както и съпружеската също по съвпадение


*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #26 -: Ноември 16, 2009, 20:44:58 pm »
Супер тема! Поздравления!
Айде и аз - ама няма да ми се смеете :)
Отначало в дир-а бях Cygnus X-1


Понеже като дете много се вълнувах от космоса и черните дупки и още в чата влизах понякога с този ник. Този обект е един от най-ярките X-Ray източници, които се засичат от НАСА и е първата заподозряна черна дупка от астрономите - на 6000 светлинни години от нас :) Намира се в съзвездието Лебед  (Cygnus) и оттам ника на цялото съзвездие е :) Освен това в превод е голяма бяла птица  :D
« Последна редакция: Ноември 16, 2009, 20:51:16 pm от cygnus »
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #27 -: Ноември 16, 2009, 20:55:56 pm »
Супер тема! Поздравления!

 osi_9

Постоянно прелитам ocean-а, а и съм била на почивка там и винаги ме впечатлява красотата му. Изпълнен е с живот!
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #28 -: Ноември 16, 2009, 21:12:46 pm »
Хайде и аз да споделя... :wink: Аз съм Мария,милото е Георги т.е Жоро-от там се получи "mimijorka" :lol:


Има три неща, които възрастните могат да научат от децата:
~ да бъдат радостни без повод;
~ винаги да са заети с нещо;
~ да се стремят с всички сили към това, което желаят;
(Паулу Коелю)

‎"Случва се нещото, в което наистина вярвате.
А вярата е нещото, което го кара да се случи."
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #29 -: Ноември 16, 2009, 21:15:02 pm »
Ами моя трябваше да означава "шесто чувство", понеже имам добре развито такова :wink: . Обаче, правилно изписан, никът беше зает естествено :lol: Та посъкратих някоя и друга буква, та на произнасяне поне да го докарва на основната идея :lol: :lol: :lol:
В интерес на истината, почти навсякъде влизам с този ник...той ми е първият. Иначе не се притеснявам да изляза от анонимност тук :D Казвам се Златина, но всички ми викат Злати :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #30 -: Ноември 16, 2009, 21:21:50 pm »
speranza sempre- от италиански- Надявам се винаги, Винаги надежда  :D
Иначе съм просто Йоанна  :D


0888 555 385 - национален телефон на Ла Лече Лига
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #31 -: Ноември 16, 2009, 21:24:41 pm »
Много приятна тема! Хубави никове има във форума, а обяснени са още по-забавни  osi_9

Колкото до мен.... Наложи се да се регистрирам "по принуда" :wink:, за да мога да прочета нещо, вече не помня какво (след като месеци наред си бях чела необезпокоявана :wink:). Бях убедена, че никога няма да се престраша да пиша - първо, намирах теми по всичките си въпроси, защо да ги задавам отново; второ, бях впечатлена от познанията на момичетата тук, а аз самата нямах какво ново да им кажа.... Така, че никът ми нямаше никакво значение.
Пробвах 1-2 варианта на името си и като не минаха, писах в google "цвете". Първото, което ми изкара с картинка, беше плумерия :balk_87:  екзотика от Хаваите. Ако намирам някакъв смисъл в него, то е, че се надявам някой ден да го видя наживо, в естествената му среда  :balk_177: По някое време мислех да го сменям, но така си остана...

На теория и практика, животът е едно. В действителност - съвсем друго.
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #32 -: Ноември 16, 2009, 21:41:14 pm »
Започнах да вземам уроци по цигулка в свободното си време като навърших 34. Със сигурност няма да стигна до нюйоркската филхармония, но поне си разнасям с ентусиазъм цигулката напред-назад и се упражнявам редовно, та така мъжът ми с умиление взе да ме нарича "малко цигуларче".
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #33 -: Ноември 16, 2009, 21:44:02 pm »
Ми и аз да си кажа - Душка - от душичка - такава съм си... :wink: :lol: сссссссссссссссссссс -  :a_snake_01:. Голям фен съм на кирилицата и правилното писане, но реших и аз, като моите ученици да пробвам как се пише на тяхната латиница - смес от букви от латинската азбука и цифри - главно - 4 и 6. Та така се получи - Du6ka -  :lol: :lol: :lol: А иначе всички знаят, че съм Светла.

*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #34 -: Ноември 16, 2009, 21:55:17 pm »
Наистина, страшно любопитна тема.
Моят не е интересен, съкращение от името ми - всички ми казват Сия.
Регистрирах се като Ужасия, но две прекрасни дами ме отказаха от него в този форум. Иначе навсякъде другаде съм си Ужасия - един колега навремето ме кръсти така. :lol: И навсякъде е свободен ника. :wink:

п.п. Душе, помня аз че за малко да те прекръстят и на Гушка  :lol:
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #35 -: Ноември 16, 2009, 22:22:46 pm »
Аз пък от дете исках да се казвам Надежда не си спомням даже защо.А сега просто вярвам че надежда има за всички ни,а иначе съм си Мая.
*
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #36 -: Ноември 16, 2009, 22:30:22 pm »
п.п. Душе, помня аз че за малко да те прекръстят и на Гушка  :lol:
И това не е далеч от истината.  :wink: :lol:

*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #37 -: Ноември 16, 2009, 22:40:44 pm »
mi Мими и ni Ники, когато се регистрирах бях скромните 47 кг за 160 височина  :wink:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #38 -: Ноември 16, 2009, 22:41:23 pm »
Bo1976 - скука от години  :wink:  и име  :lol:


Когато да се откажеш, вече не е решение, половината път към успеха е изминат.
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Какво означава ника ви?
« Отговор #39 -: Ноември 16, 2009, 22:43:40 pm »
Каси се казваше кучето ми :(. Харесва ми името. Аз го кръстих така. Най-смешното е, че намерих страхотни приятели тук, и всички ме наричат и в живота Каси, Касита. Дори и мъжете, и децата им вече :lol:, ужас! Нямам против, свикнах.  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!