0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Относно фонда
« -: Ноември 10, 2009, 15:15:18 pm »
Здравейте.Облика на Зачатие доста се е променил от последния път когато влизах.След като нашата Клара навърши 2 години решихме да направим нов-четвърти опит ин витро за да и "купим" братче или сестриче.Започнахме да подготвяме документи,но не ми стана ясно нещо казано от Г-н Борисов,а именно,че от догодина средствата ще се отпускат целево.Това според мен ще облекчи процедурата,но все пак не ми е много ясно.Ще съм ви много благодарна ако ми го разясните.Благодаря ви предварително.И искам да ви кажа,че съм много благодарна,че ви има,защото при неуспешните опити,единствено при вас намирах разбиране и утеха.БЛАГОДАРЯ ВИ!!!
  
Re: Относно фонда
« Отговор #1 -: Ноември 10, 2009, 15:31:43 pm »
Здравей!
Има специална тема за Фонда и неговата работа.Доколкото съм запозната от това,което изнесоха в медиите,а и тук във Форума парите ще се отпускат месец за месец,а не годишно както беше досега.Най-радостно е обаче,че Фонда продължава своята работа.Точно какво се е случило на срещата,написано от самата Ани Зашева можеш да прочетеш тук:http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=39845.0
Re: Относно фонда
« Отговор #2 -: Ноември 10, 2009, 15:38:01 pm »
Благодаря ти.Надявам се само да не се протакат много нещата.Дали ако подам документите до Нова година ще получа отговор (одобрение)в рамките на следващите четири месеца?
  
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Относно фонда
« Отговор #3 -: Ноември 10, 2009, 15:50:10 pm »
Димашки,

задай въпросите си за Фонда в тази тема, която е специално посветена на въпроси и отговори за Фонда:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=35459.0




"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Относно фонда
« Отговор #4 -: Ноември 10, 2009, 15:57:33 pm »
Благодаря.