0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #20 -: Ноември 02, 2009, 15:24:25 pm »
И на мен лекар не ми е казвал такова нещо. Само от възрастни хора съм го чувала.

Ох, мими, посмях се.
Е, аз няма да давам наклон на пениса на Боян. Дано не ми се сърди един ден снахата, че съм го поизкривила  :wink:
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #21 -: Ноември 02, 2009, 15:28:15 pm »
Ох,незнам за слагане нагоре-надолу,ама на големия ми син все я слагах нагоре пък сега като носи боксерки все едно нищо не съм правила :D

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #22 -: Ноември 02, 2009, 15:58:19 pm »
За чурката дали да е нагоре, кой накъдето иска да я слага, но правилно е да е нагоре заради по нататъшното развитие (да не изпадам в подробности  :wink: )

я изпадни, че такава хипотеза сефте чувам...  :lol:

опикаване става, когато пампата е малка! нищо общо няма с позицията на "чурката".
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #23 -: Ноември 02, 2009, 16:10:40 pm »
Изпаднах, Джам, на предната страница  :lol: :lol: :lol:
Поне целта ми е изпълнена - да ви разсмея началото на седмицата  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #24 -: Ноември 02, 2009, 16:22:38 pm »
Ха това за позиционирането на чурката и аз за сефте го чувам, не са ми  били давани подобни съвети. Тони ню борн памперси не можа да носи, опикан все ми беше, минахме на памперс 1 ли беше, не помня. Това което съм забелязала е, че винаги взимах по големият номер памперси, макар и да се защипваха лепките, но това ми гарантираше сухо дете. Може и до структура да е, знам ли.

Здраве, здраве и пак здраве за всички.
Който не разбира мълчанието ви, няма да разбере и думите ви.
Ако съдбата е спряла да ви се усмихва, опитайте се да я разсмеете!

*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #25 -: Ноември 02, 2009, 17:59:50 pm »
опикаване става, когато пампата е малка!

стига бе, ще купя по-голям номер, то ясно, ама направо не ми се вярва, че са му големи - такъв мъничък ми се вижда в тези памперси и даже все едно са му леко хлабави. но явно се заблуждавам. язък, дето се презаредихме с 5 пакета, знаех си аз, че първо тук трябва да питам :wink:
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #26 -: Ноември 02, 2009, 18:01:12 pm »
и на мен никой не ми е казвал да седи на горе пишката ,но Жоро е раждан в Белгия.Само съм го чела из форумите това чудо и не го практикувам.

Днес водих Жоро при педиатърката ни и беше малък ужас - адски много хора.Добре че бях с мъжът ми ,та те чакаха в колата и им звъннах като дойде нашият ред.Изписаха ни Вентолин сироп и продължаваме старото лечение,той едва спи милият от кашлица и сополки.
Всеки път го хвалят ,че е мечтаният пациент - сам си вдига блузата още като види слушалките,а като искат да му видят гърло - отваря веднага уста,колкото може голяма. :lol:С даването на лекарствата също нямаме проблем.
<br />
*

    ema2

  • ****
  • 888
  • You kill the beauty of today
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #27 -: Ноември 02, 2009, 19:38:24 pm »
опикаване става, когато пампата е малка!

стига бе, ще купя по-голям номер, то ясно, ама направо не ми се вярва, че са му големи - такъв мъничък ми се вижда в тези памперси и даже все едно са му леко хлабави. но явно се заблуждавам. язък, дето се презаредихме с 5 пакета, знаех си аз, че първо тук трябва да питам :wink:

цвете, ако слагаш пишлето на горе и после оставиш бебето в легнало положение, пак ще ти пропуска памперса.То просто изтича отгоре...пробвай да оставиш пишлето надолу, да видим дали ще имаш този проблем
We are all a part of everything
The future, present and the past
Fly on proud bird
You're free at last
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #28 -: Ноември 02, 2009, 20:00:05 pm »
Имам спомен, че Бърди беше писал в някоя от темите, че няма значение как ще се постави пишлето в памперса. Аз също винаги съм ползвала един размер по-големи пампи.

z22, направо ти завиждам за добрия пациент :) Мен ме е срам да го заведа на консултация Тодор, в аптека дори не мога да вляза с него, още от вратата като ги види с белите престилки и започва да вика "доктор не".

Но щастието трябва да се търси - то никога не идвало само.
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #29 -: Ноември 02, 2009, 21:08:05 pm »
Искам да кажа относно силните кашлици, водещи до спазми - откакто ползваме бебехалер с вентолин при започване на кашлица Стилияна не е правила спазъм. Явно действа много добре на малките.
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #30 -: Ноември 02, 2009, 23:28:28 pm »
Цветенце, и аз така в началото смених няколко марки памперси, защото се опикаваше и сутрин все беше мокър. Накрая разбрах къде греша, посто  слагането на пампата, да не го вдигам много високо на кръста, а да си е по надолу и памперса да седи по-надрусан. От тогава нямам проблем с напикаването.
И аз така го обясних, ма дано ме разбра.
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #31 -: Ноември 03, 2009, 08:57:03 am »
Не знам дали е различно при момченцата и момиченцата, но при мен е пропускал памперс защото беше голям. Реших че ни е дошло време за тройка, ама не. Като върнах пак двойката и нямах никакви пропускания. Та определено и когато е малък, и като е голям пропуска.
Напоследък ползвам турски Хъгис. Много съм доволна. Моето дете пие през нощта доста, а на сутринта дупето и е сухо. И са по-евтини, и са по-хубави.
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #32 -: Ноември 03, 2009, 09:39:42 am »
Момичета а откъде си набавяте турските Хъгис и Памперс?

Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #33 -: Ноември 03, 2009, 10:25:55 am »
mimi26, как протече втория ви учебен ден?  Плакаха ли момчетата по-малко?  Стискам палци.
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #34 -: Ноември 03, 2009, 10:54:08 am »
Току-що таткото ги е закарал и си влезли сами в групата. Ще видим как ще излязат, идеята е да обядват там. Дано е по-добре от вчера и не плачат...
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #35 -: Ноември 03, 2009, 12:10:12 pm »
На всички  болни дечица бързо оздравяване, 

И малко оффф.. :oops:
навън прехвърчат снежинки и на мен ми стана леко празнично, малко е рано ама първия сняг винаги ми повдига настроението.
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #36 -: Ноември 03, 2009, 12:23:05 pm »
Привет и от нас в това студено време, при нас вали сняг. Здрави дечица и болните бързо да оздравяват!!! На малките ученици бърза адаптация.
В неделя и ние имахме малко бистри сополки, но вече сме добре промивах само със физиологичен разтвор. Ама мойто диване не дава да бъркам изобщо в носа и незнам занапред как ще се справям.

Отворили сте тема пак за пампите. След като Андрея се подсече от стандартния Памперс 4, взех Либеро 4 и Хъгис Прениум 4. Резултата е, че всяка сутрин сме напикани и с двата вида и през дена уж го сменям на 3-4 часа пак я изпускам да се напишка. Андрея е 9,5 кг и се чудя дане би да са ни малки  :?

И аз имам питанка за София от къде купувате тези прословути турски Памперс и Хъгис.
Че вече ми писна с това напикаване и пране.  :x

п.п. Ако някой е ползвал пампи на Чико да сподели.
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 12:26:09 pm от Малина »


*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #37 -: Ноември 03, 2009, 12:29:10 pm »
аз, хубави са, но са на цената на тукашния оригинален Памперс, а аз си купувам от Турция за 19 лева джъмбопак
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #38 -: Ноември 03, 2009, 12:33:11 pm »
Във Варна мога да ви кажа къде има турски Хъджис (ние сме с него), ама за София незнам. Иначе сме вече почти 12 кила и сме с 4ка.
*
Re: Първа ноемврийска седмичка 2.11-8.11.
« Отговор #39 -: Ноември 03, 2009, 12:57:34 pm »
 Аз съм ползвала памперсите на Чико/тези в оранжевата опаковка/. Много бях доволна от тях, особено за лятото, защото са по - тънки от останалите/Хъгис и Либеро/, а не са ми пропуснали нито веднъж. Имат много добър дизайн,и много лесно се поставяха, защото не знам дали аз съм с 2 леви ръце, но като и слагах Хъгис все висеше този пусти памперс от някъде.  ПРОБЛЕМЪТ при тях са лепенките - много често се късат при поставяне. В началото като ги пуснаха не беше така, но в един момент имаше пакети, от които всеки 5-ти беше с дефектни лепенки.
Това са моите наблюдения. Сега ползвам немски памперс, от който също съм много доволна, само да видим до кога ще ми издържи джоба, че са доста соленки :?

П.С.
Цената на Чико беше около 9,80 лв-мисля за 20 бр. Оригиналният Памперс/този който се внася от вносителите на NUK/ е  50 лв за 52 бр. Не говоря за Premium Care и другите Active Baby- тяхната цена е горе -долу като тази на Чико.
« Последна редакция: Ноември 03, 2009, 13:23:45 pm от Fifa »