0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро момичета!
Искам да пожелая на всички успешна и здрава предноемврийска седмичка!
Нека се пълни само с положителни новини и усмивки!
На всички празнуваши Димитровден днес по пряка или семейна :) линия - честит празник: много здраве и късмет!
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 08:08:40 am от ani4ka »
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #1 -: Октомври 26, 2009, 08:31:11 am »
весела седмица и от нас!
Честито на празнуващите днес и най=вече на едно сладко бате Митаче!

Аничка,Васи,леко раждане!
<br />
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #2 -: Октомври 26, 2009, 08:55:44 am »
Хубава седмица и от нас, здрави майки и бебета!
Честито на празнуващите днес, на Митко на Сигнус, на Митак Мишантин, на Митачето на парси и всички, които не съм изборила. Здраве и късмет да съпровождат дните ви.
На наближилите термин всичко да минава по вода и скоро да ни зарадвате с хубави новини.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #3 -: Октомври 26, 2009, 11:02:19 am »
Добро утро и от нас!
Много весела,сланчева и хубава седмица на всички!
Успех на мамите с наблишаващ термин и леко раждане.Честит празник и на имениците,много здраве,щастие и хубави моменти.
Ние имаме проблеми с акането и вече незнам какво да правя.Бяха ни изписали сиропче Лактолоза което Веси го пи 2 седмици но ефект никакъв.Той е изцяло на АМ,допреди мсец беше на Аптамил(хипоалергичен) и акаше сам през ден,но той започна да не го иска и ни дадоха Миломил и спря отново да ака.Незнам какво да правя.педиатърът вика че нищо му нямало ама защо не ака немога да разбера.Извинявам се за далгия пост.
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #4 -: Октомври 26, 2009, 12:19:50 pm »
Честит имен ден на всички именици!!!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #5 -: Октомври 26, 2009, 13:05:07 pm »
Мини,благодаря за вниманието и честит празник на всички малки и големи!Времето е ужасно и се надявам макар и по студено да изгрее поне малко слънчице.Митака от вчера е с някакъв секрет от носа,който ми прилича на лека настинка.Пръскам Стеримар пък ще видим утре какво е положението.
Хубав ден на всички!

*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #6 -: Октомври 26, 2009, 13:18:10 pm »
Хубава седмица и от нас!

Честит празник на всички именници. Нека Св. Димитър закриля тях и всичките им близки!



*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #7 -: Октомври 26, 2009, 13:25:14 pm »
Честит имен ден на всички именници! Парси, Мише, Баракуда,Сигнус да са ви живи и здрави именяците! Ако съм пропуснала някой, моля да ме извини, да се чувстват поздравени всички, носещи това име!
Наша Божидара бе разходена уикенда до Белоградчишките скали и пещера Магурата. На скалите както и да е - държа се мъжки, въпреки, че майка й умря от ужас тати да не я изпусне - доста стръмничко и хлъзгаво беше. Дотук добре, носледващото предложение на мъжа ми беше да ходим до пещерата Магура, в която, по негови думи и баба му да пуснеш щяла да я обиколи без проблеми. И аз реших, че едва ли не е послан някакъв килим, по който ще обикаляме и няма да ходим в пещера, ами едва ли не в дворец! :D Да, ама не - пещерата си е пещера! Само това ще ви кажа - тъмно, хлъзгаво, тук-таме прелита и по някой прилеп и само ние умници - с 6м. бебе на ръце! Направо щях да го убия мъжа ми! И от средата на пещерата нашата като наду гайдата та се наложи да се изнесем на свински тръс под "музикален съпровод", което представляваше другата половина на обиколката ни на пещерата. Та такива ми ти работи при назе, драги ми смехурко. Горкото дете, какво ли си рече - Еееееех, не случих на родители!
Хубава и слънчева седмица от нас!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #8 -: Октомври 26, 2009, 14:36:11 pm »
Привет и от нас! Честит имен ден на всички именници, да им е живо и здраво името! :)
На Аничка и Васи, леко раждане и незабравима среща с бебоците!

nunu, така се прави и ние много обикаляхме с Ели като бебе (че и от едно време нататък и Стефан ми беше в корема), къде ли не сме я качвали и пъхали и на открит лифт се е возила, но от малка и обяснявам, че като са раздавали родителите, на нея такива са и се паднали ;)

А на Ели в групата, ако знаете какъв образ има... една глава е по-висок от нея и сутрин влиза при другите деца с биберон в устата и гушнал едно старо одеялце :)


Imagination sets the spirit free into a distant land of fantasy;
close your eyes and you will see within your mind there lays the key.

Почивай в мир мамо - обичаме те!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #9 -: Октомври 26, 2009, 14:45:07 pm »
Честито на именниците и нали знаете какво казват бабите "Едно Мите струва колкото   десет Гошета"

nunu смях се от сърце на вашата туристка... Да е живот и здраве догодина пак да идете
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #10 -: Октомври 26, 2009, 16:57:28 pm »
Лека и здрава седмица на всички!
Честито на всички именници днес!

Стиснати палци за леки раждания и здрави бебета на Аничка и Василена!  :)  :)


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #11 -: Октомври 26, 2009, 17:03:03 pm »
Честит имен ден на всички Митаци  :lol: Да сте живи, здрави и с добро да ви се споменават имената!

Аз пък да се пофффффаля (че умря циганката :wink:). В пика на бая тежкия перод, в който се намирам - нещо много хубаво се получи. Помните ли, дето ви бях разправяла за един татко, дето си беше зарязал детето и дето опитвах да му издействам издръжка. Е, на финала ми се получи: - 200 кинта месечна издръжка, разкаяние, извинение, опит за връщане към детето ...
Разбира се, след месец два, може да спихне работата, обаче поне началото е поставено и нещо хубаво се случи на света ... как да го обясня... незнам, ама съм много щастлива днес  :lol: :lol: :lol:
В очакване ....
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #12 -: Октомври 26, 2009, 17:31:39 pm »
браво Фусинка,дано дете и баща намеврят път един към друг и да не се разделят повече.
честит празник и на сладурите на Парси,Сигнус и Баракуда .Сутринта съм ги изпуснала и само мишанското Митаче съм поздавила. :oops:
Нуну и ние много пътувахме като беше бебе и продължаваме . :D

Гери,много ми стана смешно за това детенце от групата на Ели.Жорко пък носи една моя розова нощница и не я пуска за нищо на света. :lol:Сутрин я носим и после си я взимаме ,защото вечер без да си я гуши не заспива.Отделно носи и една играчка динозавър и шишето си - свободни ръце няма.
Днес го оставихме за първи път да спи там и за моя изненада,изобщо не е имало проблем.Сложили му пижамата ,дали му нощницата и за 2 мин. отнесъл,а в нас е голяма борба заспиването и се случва изобщо да не спи през деня.

мини,подписът ти е прекрасен - страхотни бонбони са тези твои госпожички!
« Последна редакция: Октомври 26, 2009, 17:34:46 pm от z22 »
<br />
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #13 -: Октомври 26, 2009, 17:48:48 pm »
Фуси,много се радвам за доброто стечение на обстоятелствата.Толкова рядко се случват такива неща в нашата държава че направо си е похвално.

*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #14 -: Октомври 26, 2009, 18:19:30 pm »
Честит празник на всички мами на Митачета! Да са ви живи и здрави, радост и гордост да ви бъдат!

Фуси, отпушило се е, дано потекат добрините!

Хубава седмица на всички ви!
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #15 -: Октомври 26, 2009, 18:23:42 pm »
Честито на всичко празнуващи малки и големи Митачета, да са живи и здрави и много усмихнати :D
Хубава седмица на всички ни, дано да се задържи по-топличко, че да става за по-дълги разходки :D
*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #16 -: Октомври 26, 2009, 18:49:18 pm »
Fussii, супер новина! Ей с такива положителни нещица да са ни пълни все темичките!  :)

Гери,
представям си гледката, голям майтап, ама всеки луд с номера си! Кой знае и ние, живот и здраве, като стигнем до този етап каква мющюрия ще измислим!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #17 -: Октомври 26, 2009, 21:23:37 pm »

Честит имен ден на всички празнуващи Митачета !
Да са живи и здрави, послушни и само понякога пакостливи  :D



Фуси, много се радвам за развитието на нещата !
Дано подобрението в отношенията продължи и занапред !

*
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #18 -: Октомври 26, 2009, 21:33:40 pm »
Благодаря на всички ви за пожеланията :)Да са живи и здрави всички дечица!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
Re: Последна октомврийска седмичка - 26.10-01.11.2009
« Отговор #19 -: Октомври 26, 2009, 21:49:45 pm »
Честито на всички именяци - да са живи и здави и да бъдат победоносци като св. Димитър.

Фусинка, браво! Разбирам те много добре защо се фалиш /то  нас кат тебе циганките ич не ни бръснат, камо ли да ни пофалят/. А не всички юристи са едни мазни, добре облечени и меркантилни същества. Има и една друга порода от тях. :lol: