0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #60 -: Септември 26, 2009, 00:08:18 am »
Коки, една голяма  :bighug: от мен!
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #61 -: Септември 26, 2009, 11:32:19 am »
Коки, освен  :bighug:, незнам какво да кажа...


Аз да се "похваля", чичо ви Кольо от 2 дни е на детска градина, днес вече е полуболен и аз го спрях да не зарази някое дете.
Иначе като го заведохме за първи път - да беше поревал, барем от куртоазия ... нЕма братче, влезна си като у нас си. Обърна се и каза "Мамо, спокойно тука много ми харесва" ;))))) Което значи, че ме усетил, че съм се наакала от притеснение, въпреки театрото, което разигравах.
Баба му като отишла да го вземе, не искал да си тръгва, защото искал да си играе.
Вечерта ми докладва, че "Глупак и нещастник са лоши думи" и ми разказа приказката за Косе Босе. Беше си весел, вчера сутринта, бързаше да отива там  - засега камък ми падна от сърцето -  успокоих се , че не страда и не го е страх.
З лошите думи - хем ми е смешно, хем се чудя как дете на 3 години е чуло думата нещастник и я използва като обидна, но това е пошението.

Сега чакаме да дойде понеделник и да видим - здрав ли ще е или напротив

П.С
Забравих, имам истинска хвалба - първа рисунка на човече с всичките му там атрибути - ръце, крака, очички и т.н. Също и два ковчега -  :jump12: били на Снежанка
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 11:34:47 am от Fussii »
В очакване ....
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #62 -: Септември 26, 2009, 11:56:11 am »
Фусита, поШението е имай милост...  :jump12:... така разказваш.
Нацелувай любимия ми Професор/Художник!

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #63 -: Септември 26, 2009, 12:02:05 pm »
Фани, и аз, на някои вече я изпратих. Само, че тук става дума за художничка, не за художник. Художника ни все още рисува разни кръгчета и ме убеждава, че това е Мечо Пух, но Мима си е направо готова за НХА - мадами с кок, без кок, парашути, мечета, слънце, самолет ... :) Ще правим ли съвместна изложба?
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 12:06:16 pm от cygnus »
*
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #64 -: Септември 26, 2009, 14:05:09 pm »

Поредното тъпо изказване...
"Д-р Андреева обясни, че абортите са една от причините за стерилитет. В България 250 хил. двойки са с този проблем, но той не е настъпил само вследствие на лошо познание на сексуалния живот и прекъсване на бременностите."
http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2462691
*
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #65 -: Септември 26, 2009, 18:52:55 pm »
Фани, и аз, на някои вече я изпратих. Само, че тук става дума за художничка, не за художник. Художника ни все още рисува разни кръгчета и ме убеждава, че това е Мечо Пух, но Мима си е направо готова за НХА - мадами с кок, без кок, парашути, мечета, слънце, самолет ... :) Ще правим ли съвместна изложба?

E КАК!!! Даже воже за 7ми ноември да я подготвим - от вас самолетите, от нас ковчезите - таман в памет на загиналите съветски воини  :jump12:
Кой ще знае че това са кристалните сандъци на Снежанка  :wink:

Майтапа настрана, Нико ми вдигна 40гр следобедта ... идеше ми да се гръмна. Ама сега сме добре ... чакам да го видя посред нощ как ще бъде
В очакване ....
*
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #66 -: Септември 26, 2009, 19:20:24 pm »
ей, браво на художниците :lol: :lol: :lol:
и Емо много обича да "пиши", дращи нещо по разни листя и после ми обяснява, че е нарисувал пате или кола (или нещо друго). ама като имам предвид рисувалните способности на майка му и баща му, мисля че и това си е голямо постижение :lol:
обаче още повече обича да "маши" - демек да докопа фулмастер и да се омаже до ушите с него, буквално :lol:

реимунизацията с Пентаксим не е задължително да е точно 1 г. след последната имунизация. трябва да е не по-малко от 1 г. и е добре да се направи до навършване на 2 г.

василена, това огледалце, което ти си показала, мисля, че е за деца, които се возят напред в столчета. те се намират по-лесно и са по-евтини. тези, които са за бебета в кошчета са по-сложни за намиране, а защо са толкова скъпи е друг въпрос. това, което взех от премаман за 65 лв. го намерих в амазон за $14

Коки, прегръдка и от мен!

Фуси, не искам да изказвам мнение, но определено ми е интересно как ще реагира бащата в случая.

Мише, бирички са, цели две се събират в джобчето 8)

Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #67 -: Септември 26, 2009, 21:13:06 pm »
Аз да ви се оплача на мъж ми се прибира вече към БГ (от Австрия)и в Румъния му откраднали чантата с всички документи ,портмоне и изобщо всичко с изключение на телефона който е бил до чантата на седалката на колата  ,спукали гума по пътя и спрели да я сменят нямало никой около тях изобщо никой на отбивката в близост до гора чухме се милото направо е бесен и сега незнаем дали ще го пуснат на границата да не говорим че кара в момента без книжка
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #68 -: Септември 26, 2009, 21:47:24 pm »
Виктория  :? много неприятно, дано се подредят нещата!

Фусита, може картичка на Митака за 07.11, аре саааааааа...съветски войни. :lol:
Са сериозно, спокойна нощ без висока температура!

Пипилота, а тва долу под вилицата ако е скара, мух мули майко и с  beer:: beer::!

Моята скромна персона лежи вече два дни с контракции, да видим го кога!?

Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
*
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #69 -: Септември 26, 2009, 22:36:24 pm »
мчи скара е, как :D
не им се давай на контракциите osi_9

Виктория, на мен ми звучи като някой да им е спукал гумата точно с тази цел... ние имахме подобен инцидент преди години в БГ, ама бяхме повечко хора в колата и се разминахме само със смяна на гумата.

Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #70 -: Септември 26, 2009, 22:56:09 pm »
мчи скара е, как :D
не им се давай на контракциите osi_9

Виктория, на мен ми звучи като някой да им е спукал гумата точно с тази цел... ние имахме подобен инцидент преди години в БГ, ама бяхме повечко хора в колата и се разминахме само със смяна на гумата.

Ами  и на мен така ми се струва ама той каза че че имат проблем с тази гума на платформата която е и като се претвари малко повече самата платформа и опирало там колелото незнам къде и предния път като пътуваха пак сменяха същата гума ....но всичко е възможно .... ,иначе са имали и такъв случай както казваш и са спрели някви хора при мъжът ми и са питали ако имали нужда от помощ да "помогнели" :? и то каква помощ да ги освободят от потфейлите им ама мъж ми като ги видял какви са и ги натирил меко казано  :?
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #71 -: Септември 27, 2009, 10:48:56 am »
Мише, я да стискаш още малко. Кви са тез контракции по никое време :wink:
*
Re: Седмицата 21.09 - 27.09
« Отговор #72 -: Септември 27, 2009, 20:52:48 pm »
Мише, стискам палци всичко да е фалщива тревога! И мен ме обвземат от време на време едни нощни паники от подобни преживявания, ама какво да се прави, трябва да устискаме! Освен това вече цяла седмица съм с разстройство и се чудя от какво е, предвид че до преди това ме мъчеше точно обратният проблем! Дали е възможно да е от смяната на Магнерот с Диаспорал...?  :?