0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #100 -: Февруари 16, 2010, 09:28:49 am »
Не знам дали въпросът ми е за тук ,но :oops:знаете ли какъв е редът за смяна на клиниката ?Преди да се вземе заповедта ли трябва да се обадя,за молбата ,или може и после ?Благодаря ви!
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #101 -: Февруари 16, 2010, 09:43:45 am »
Не знам дали въпросът ми е за тук ,но :oops:знаете ли какъв е редът за смяна на клиниката ?Преди да се вземе заповедта ли трябва да се обадя,за молбата ,или може и после ?Благодаря ви!
Цитирам от първата тема,в която има най-често задавани въпроси:
"Как става смяната на клиника?


Подава се молба до директора на Фонда за смяна на клиниката, на база на която се изготвя нова заповед с името на новата клиника."
      Т.е.по-добре се обади преди да е готова заповедта ти,за да не чакаш след това да я пишат наново.
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #102 -: Февруари 17, 2010, 10:07:05 am »
Хиляди благодарности  Chares !
Dum spiro,Spero!
нашите две ангелчета с две мисии са вече с нас!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #103 -: Февруари 17, 2010, 17:05:21 pm »

Здравейте момичета,
от доста време се каня да пиша във форума, като желанието ми е да се предпазите от моята грешка.
От около 4г. със съпруга ми се опитваме да имаме второ дете, но нещата все не се получават. Преди това имам и два спонтанни аборта. Ходихме по какви ли не лекари, направиха ни доста изследвания и всички казват - няма причина за не забременеете. Няма ви нищо. В началото на миналата година решихме да се обърнем към специализирана клиника за репродуктивно здраве - избрахме Свети Лазар, София. Докторът беше много любезен и ни отдели доста време. Каза че при положение, че нямаме проблем, инвитро ще стане 100%. Така м.11.09г. направихме процедурата, като си платихме предварително цялата сума - 7 хил.лв.Разбира се процедурата беше неуспешна.Докторът каза, че не знае каква е причината, но най-вероятно е изчерпан яйчников резерв. Аз съм на 34г. В резултат на това изказване аз едва не стигнах до психиатрична клиника. Изкарах една седмица на успокоителни.
Тази година отидох при друга лекарка. След като прегледа всички документи и изследвания, които носехме, тя попита - а изследване за хламидии имате ли? Е такова нямахме. Сега се оказа, че имаме много висок % инфекция и е невъзможно да се забременее докато не се излекува.
Питам се защо трябваше да минат 4 години, да дам 7хил.лв за да стигна до някаква причина за проблема.
А от Свети Лазар не ми дадоха нито документ за парите, нито епикриза.
Искрено се надявам да не минете по моя път.

*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #104 -: Февруари 17, 2010, 17:24:43 pm »
Леле ужас просто.....нямам думи.
Нашата история е горе долу подобна,само дето за 6год.никой не останови 4е мъжът ми е с ло6а спермограма и от там идват проблемите,НИЩО ВИ НЯМА това казваха вси4ки и ми изписваха витаминки и ме съветваха да отида на психолог.Включително и прословутата др,Янакиева от тина киркова тя това си повтаря много си нервна явно успокой се и ще стане,излиза6 от кабинета и след 3мин ако се варнв6 да попита6 не6то тя не те познава и се 4уди за какво става дума.
И така докато не стигнахме до др.Александров от клиника Щерев благодарение на него остановихме проблема предприехме АРТ процедури за съжаление беше неуспешен опит,но сега се надявам да имаме положителен резултат.Желая успех на вси4ки......
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #105 -: Февруари 17, 2010, 22:17:52 pm »
И ние сме се насочили към Щерев. Миналата седмица си взех заповедта, но все още не съм я занесла. Ще е първи опит и много се надявам да е успешен.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #106 -: Март 10, 2010, 11:25:55 am »
Момичета ние сме в РепроБиоМед при д-р Табакова. Някой може ли да ми каже дали е правил там процедура инвитро, защото на нас ни предстои такава (първа)

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #107 -: Март 11, 2010, 10:30:36 am »
Момичета ние сме в РепроБиоМед при д-р Табакова. Някой може ли да ми каже дали е правил там процедура инвитро, защото на нас ни предстои такава (първа)
Здравей! Първият ми опит беше в Репробиомед при д-р Георгиев,т.е синът на д-р Табакова . Не съм доволна и сега сменям клиниката .Пиши ми на лични ,ако искаш.
В тази връзка /смяна на клиника/, пиша на всички питащи как става това при  вече втори опит. Звъннах във фонда и ми обясниха ,че това се случва единствено и само когато ти е готова заповедта от Д-ра. Т.е преди това -НЕ.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #108 -: Март 14, 2010, 09:54:34 am »
Момичета ние сме в РепроБиоМед при д-р Табакова.  nesam dovolna sega za vtoria opit 6teia smeniam
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #109 -: Март 14, 2010, 10:20:15 am »
Момичета ние сме в РепроБиоМед при д-р Табакова. Някой може ли да ми каже дали е правил там процедура инвитро, защото на нас ни предстои такава (първа)
Здравей! Първият ми опит беше в Репробиомед при д-р Георгиев,т.е синът на д-р Табакова .
Предполагам, че имаш предвид д-р Георги Николов!  :wink: :lol: Ако, имаш желание, сподели, как протече твоята стимулация - в цифри и факти! Успех в новата клиника!

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #110 -: Март 15, 2010, 09:10:05 am »
Момичета ние сме в РепроБиоМед при д-р Табакова. Някой може ли да ми каже дали е правил там процедура инвитро, защото на нас ни предстои такава (първа)
Здравей! Първият ми опит беше в Репробиомед при д-р Георгиев,т.е синът на д-р Табакова .
Предполагам, че имаш предвид д-р Георги Николов!  :wink: :lol: Ако, имаш желание, сподели, как протече твоята стимулация - в цифри и факти! Успех в новата клиника!
Да, д-р Николов имах впредвид. Извинявам се за грешката!!
 
Самата процедура ми струваше 7 хил. лв. Бях стимулирана близо 10 дни. Като отношение и внимание съм доволна и не мога да кажа нищо лошо . Когато обаче мина всичко и ми беше казано ,че няма смисъл да пробвам втори път ... беше шок за мен . При наличието на 4 яйциклетки и две оплодени това ми се стори меко казано абсурдно . Даже бях напът да се откажа ,но след доста четене и проучване в интернет реших ,че просто трябва да сменя клиниката . Това е.
Успех на всички момичета ! 
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #111 -: Март 25, 2010, 12:03:59 pm »
аз съм в клиника РепроБиоМед и съм много доволна д-р Николов е един истински професионалист не се отказвайте. За да бъдеш сигорен в нещо винаги трябва да опиташ. Аз по същия начин се чудех каде да отида но не съжалявам за избора си. От първия опит при д-р Николов съм бременна 
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14923
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #112 -: Март 25, 2010, 13:00:59 pm »
център по репродуктивна медицина и оплождане ин-витро "София", д-р Владимиров.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #113 -: Март 25, 2010, 15:07:33 pm »
Аз избрах док. Тодоров какво ви е мнението за него? На всички ви пожелавам + тест
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #114 -: Март 26, 2010, 08:07:42 am »
Момичета ние сме в РепроБиоМед при д-р Табакова. Някой може ли да ми каже дали е правил там процедура инвитро, защото на нас ни предстои такава (първа)
     nesam dovolnaaaaa
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #115 -: Март 26, 2010, 08:44:02 am »
Момичета ние сме в РепроБиоМед при д-р Табакова. Някой може ли да ми каже дали е правил там процедура инвитро, защото на нас ни предстои такава (първа)
     nesam dovolnaaaaa
Моля те ,сподели защо не си доволна !
Ако искаш пиши ми на лични .
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #116 -: Март 30, 2010, 15:57:00 pm »
МЦ по репродуктивна медицина и оплождане Ин витро "София  osi_9
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #117 -: Март 30, 2010, 22:35:54 pm »
МЦ по репродуктивна медицина и оплождане инвитро "София"


Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #118 -: Април 17, 2010, 10:54:11 am »
Здравейте момичета,
Вчера за първи път правих цветна снимка. Резултата беше абсолютно непроходими тръби. Шока който изживях беше...нямам думи за да го опиша. Докторката каза, че единсвеният ни шанс за бебе е инвитро процедура. Сеа след като вече се поокопитих, реших да потърся второ мнение при д-р Александров. Но така или иначе мисля вече варианти за извършване на инвитрото. Има ли няккъде публикувана статистика за успеваемост на различните клиники? Принципно се колебая между Майчин дом, при д-р Капка Атанасова (която по принцип ми е лекуващият лекар, изключително доволна съм от нея, но нямам никакви наблюдения за успеваемост при инвитро) и д-р Александров в АГ. И двамата със съпруга ми принципно сме решили да пуснен документи за фонда, който пускал одобрение за 6 месеца, а в това време да направим една процедура която да поемем финансово сами.
Поздрав!
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #119 -: Април 17, 2010, 13:00:41 pm »
Аз имам 3 опита в АГ-Варна при д-р.Козовски.Емриолога ми беше д-р.Александров,и съм много доволна,няма да съжеляваш.Страхотен професионалист,вечи 5 мой приятелки се радват на страхотни бебета ,и всички са негови пациентки.Ако ще се самофинансираш,моя съвет е да опиташ при д-р.Александров,за Майчин дом не мога да ти кажа нищо...Избора е твой!Аз съм към фонда и четвъртия си опит ще го правя във Олимед,при д-р.Симеонова,защото ми откриха завишени НК-клетки,а само там правят преливанията,това ми е единствения шанс да задържа плода.Защо не подадеш документи към фонда,сага номерата излизат по бързо и тъкмо за Септември ще си на линия,и без това клиниките лятото излизат в почивка!?Желая ти много късмет и дано избереш правилната клиника...