0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #260 -: Април 01, 2013, 17:27:06 pm »
До януари 2013г. процедурите са извършвани от тримата специалисти на "Надежда". Ако от януари насам пациент получи одобрение на молбата си до Фонда, иска да смени тези специалисти и пренасочи документите си към СБАЛХ"Малинов", ще гласува за тях и ще получим реалния брой направени процедури за специалистите на "Малинов" от януари 2013г., логично е до този момент тези специалисти да имат 0%, защото работят самостоятелно в "Малинов" едва от три месеца, още повече януари и февруари почти няма клиника в страната, извършвала процедури по Фонда( за януари една клиника е отчела 7000лв към касата, а за февруари- 0).

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #261 -: Април 01, 2013, 20:19:50 pm »
До януари 2013г. процедурите са извършвани от тримата специалисти на "Надежда".

хм, това сигурно ли е?

клиниките се разделиха още миналото лято. не помня точно дати, но лекарите от "Малинов" консултираха на ДРЗ Хасково 2012 отделно от ЦРЗ "Надежда".

защо тогава процедурите по фонда да са извършвани от Надежда под името на Малинов?
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #262 -: Април 01, 2013, 20:27:09 pm »
Джам, на практика "Малинов" не бяха започнали лятото, само събраха екип и правеха реклама. Чакаха "Надежда" да се изнесат от сградата им, което се случи декември 2012-януари 2013 г.
*
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #263 -: Април 01, 2013, 21:09:16 pm »
Няма как да знам, че лекарите от "Малинов" са правили консултации. Вероятно целта е била да привлекат вниманието на пациентите към себе си с оглед предстоящата промяна. Но да не изместваме темата , а именно дали от тези 226 гласа в анкетата има гласове за СБАЛХ"Малинов" с новите специалисти или са за екипа на д-р Стаменов.

Дори и да се върнем няколко месеца преди януари и да предположим ,че двата екипа са работили едновременно(което като пациент не съм забелязала, но може да е мой пропуск), трудно ми е да повярвам, че пациенти които са подали документите си към ФАР повече от половин година преди това, когато изобщо не са очаквали,че ще има нови лекари в "Малинов", изведнъж като им излезе дългоочакваният номер ще пренебрегнат тримата лекари, които вече познават и ще решат да се доверят на нови специалисти, които изобщо не познават или наскоро са срещнали на ДРЗ"Хасково".

Подчертавам, нямам нищо против тези лекари, вероятно те са много добри специалисти. Единственото, заради което продължавам да водя този разговор е, че тези 226 гласа в анкетата са от пациенти, които са си направили процедурата по фонда при тримата специалисти от "Надежда".  Нямам лично пристрастие към някой от екипите, казвам единствено че анкетата в този вид не е коректна и няма логика срещу Център за репродуктивно здраве"Надежда" да стои 0(0%) направени процедури по фонда.
« Последна редакция: Април 01, 2013, 21:33:19 pm от marsi »

*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #264 -: Април 02, 2013, 08:14:02 am »
ясно, разбрах. тогава можем да прехвърлим всички гласове към Надежда.

виж, marsi, на мен ми е ясно, че няма логика срещу Надежда да има 0%, просто не бях наясно дали Малинов вече не са започнали работа и съответно - дали в нашата анкета не са отчетени и гласове за тях. сега разбирам, че не са и можем анблок да прехвърлим гласовете към Надежда. говорих и с нашия представител в Обществения съвет към Фонда, за да съм сигурна, че сме коректни.

затова сигнализирайте своевременно за тези неща, най-добре с функцията "Информирай модератор".

п.п. колкото до
Цитат
Няма как да знам, че лекарите от "Малинов" са правили консултации
- като потребител на сайта, може да е полезно да четеш и друга информация, освен темата за клиниката, която посещаваш. :) всяка година информираме достатъчно мащабно и обстойно за Деня на репродуктивното здраве и неговото съдържание - на сайта, във форума, в страницата ни във Фейсбук.... доста е трудно да се размине човек с тази информация, освен ако не я избягва старателно и нарочно.
« Последна редакция: Април 02, 2013, 08:16:02 am от jam »
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #265 -: Април 02, 2013, 15:03:00 pm »
Кои са тези лекари в "Малинов"?И аз сега чух,че имало клиника"Малинов".


Desunt inopiae multa, avaritiae omnia
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #266 -: Април 02, 2013, 16:12:19 pm »
клиника.Братя Тодорови;София
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #267 -: Април 04, 2013, 10:07:27 am »
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #268 -: Май 12, 2014, 18:48:55 pm »
В клиника Надежда
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #269 -: Декември 13, 2014, 12:33:51 pm »
"Щерев", за момента.





Бореща се за една мечта.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #270 -: Декември 15, 2014, 16:14:34 pm »
"Щерев"
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #271 -: Декември 15, 2014, 20:05:26 pm »
Щерев.
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #272 -: Февруари 05, 2015, 12:19:06 pm »
New life Пловдив
Re: Коя клиника избрахте?
« Отговор #273 -: Март 01, 2015, 15:03:57 pm »
Ин Витро АГ  Медицински център "Димитров"