0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #160 -: Ноември 11, 2010, 23:46:04 pm »
Бооже, туй ако беше в БГ... няма нужда да продължавам. Да ви е жив и здрав апеткарят.  

Видях статията. Доста стряскащо. Предложи ли доктора да го смени с нещо друго статина?

Какво да кажа, и ние 9 месеца бичихме Фертилейд, който е блъскан с йод, а сега борим Хашимото...

ПП Прочетох и историята на мъжа с Liptor. Това вече ме довърши. Махайте го тоя статин, сигурно има алтернатива.
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 23:51:08 pm от Zai »

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    Joya

  • *
  • 45
  • Мечтая...
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #161 -: Ноември 18, 2010, 23:15:51 pm »
Цигу, дано всичко да се оправи, след като спрете статина. Как лекарят не се е усетил по-рано да му се невиди...
Зай, стискам палци да се преборите успешно с Хашомотото. М/у другото сега се сещам, че и аз имам Хашимото, но това е за друга тема...
Искам да ви питам за операцията на варикоцелето - имате ли представа дали се поема нещо от здравната каса или не? На вас колко ви струваше и излиза ли се в болнични след нея? Ние май така както се оказва следващия месец ще звъним на д-р Кацаров за операция.
*
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #162 -: Ноември 19, 2010, 10:41:31 am »
Цигу, дано всичко да се оправи, след като спрете статина. Как лекарят не се е усетил по-рано да му се невиди...
Зай, стискам палци да се преборите успешно с Хашомотото. М/у другото сега се сещам, че и аз имам Хашимото, но това е за друга тема...
Искам да ви питам за операцията на варикоцелето - имате ли представа дали се поема нещо от здравната каса или не? На вас колко ви струваше и излиза ли се в болнични след нея? Ние май така както се оказва следващия месец ще звъним на д-р Кацаров за операция.
На мъжа ми предстои операция другата седмица и той си взе талонче от личната докторка, така операцията ще ни излезе 500 лв, ако не си вземе талон или не е здравноосигурен операцията е 750 лв. Относно болничния д-р Кацаров е казал на съпруга ми, че му се полага един месец, но мъжа ми ще си вземе отпуска за седмица. Доколкото знам възстановяването е около седмица, ако всичко е наред, разбира се. Успех!
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #163 -: Ноември 19, 2010, 12:27:14 pm »
Седмица е напълно достатъчно, мъжа ми се възстанови за три - четири дни. Успех
*

    Joya

  • *
  • 45
  • Мечтая...
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #164 -: Ноември 22, 2010, 08:26:56 am »
Благодаря ви, Avina, tsvety_t. Златни стееее  :bighug:
Само се чудя дали да звъним директно в Доверие да запазим час за операцията, или да минем отново през д-р Кацаров  osi_10 :ask:
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #165 -: Ноември 22, 2010, 09:23:41 am »
На Кацаров, естествено. Доверие не записват часове, само сестрата на Кацаров може да ви запише.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #166 -: Ноември 22, 2010, 12:02:13 pm »
Благодаря ви, Avina, tsvety_t. Златни стееее  :bighug:
Само се чудя дали да звъним директно в Доверие да запазим час за операцията, или да минем отново през д-р Кацаров  osi_10 :ask:
Както Zai казва директно се обадете на сестрата на д-р Кацаров, но имай предвид, че записването за операция става поне три седмици по-рано, а няколко дни преди интервенцията ти потвърждават дали остава датата. Успех!   
*

    Joya

  • *
  • 45
  • Мечтая...
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #167 -: Ноември 23, 2010, 08:32:38 am »
Милото вчера е звъннал на сестрата и тя му е записала час за средата на декември. Благодаря ви за помощта, момичета. Тя обаче му е казала, че нищо не трябва да взима от личната лекарка /или той не е разбрал  :x/ май трябва да звънна аз да разпитам по-подробно, за да не се изтипосаме на операцията без талонче и после да си доплащаме..  osi_10
Avina, успех с вашата операция.  :crossfingers: Моя много го е страх, но дано да претръпне дотогава
« Последна редакция: Ноември 23, 2010, 08:34:49 am от Joya »
*
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #168 -: Ноември 23, 2010, 10:42:40 am »
Милото вчера е звъннал на сестрата и тя му е записала час за средата на декември. Благодаря ви за помощта, момичета. Тя обаче му е казала, че нищо не трябва да взима от личната лекарка /или той не е разбрал  :x/ май трябва да звънна аз да разпитам по-подробно, за да не се изтипосаме на операцията без талонче и после да си доплащаме..  osi_10
Avina, успех с вашата операция.  :crossfingers: Моя много го е страх, но дано да претръпне дотогава
Joya, благодаря, ще ти пиша как е минала нашата операция. Мъжът ми пък хич не го е страх, поне засега, да видим утре:)На мъжа ми д-р Кацаров, а не сестрата, му беше казал на последния преглед да си вземе талонче от личната докторка, за да пробва да мине по пътеката и да плати само 500 лв. Така, че ако искаш звъннете на самия доктор или се обадете отново на сестрата, за да я разпитате за талончето, защо да плащате още 250 лв?
*

    Joya

  • *
  • 45
  • Мечтая...
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #169 -: Ноември 24, 2010, 08:35:06 am »
Avina, дано всичко да е ОК и бързо възстановяване на мъжът ти.
То се е видяло, че на сестрата пак ще звъня, защото нямам телефона на д-р Кацаров и ще я разпитам аз по-подробно... защо си плащаме здравните осигуровки, ако ще трябва да плащаме и нищо да не ни поема касата?!?  osi_7
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #170 -: Ноември 24, 2010, 08:41:56 am »
Точно сестрата ви трябва, тя записва часовете, оправя графиците и т.н. В оперативни дни, тя асистира на Кацаров, така че днес е вероятно да не ви вдигне, понеже те в средите оперират.

Avina, успех с операцията! Стискаме палци!

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #171 -: Ноември 24, 2010, 10:56:52 am »
Joya, Zai, благодаря ви момичета за подкрепата, дано всичко мине нормално и най-вече след това спермограмата и SDI теста да са добре:)))
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #172 -: Ноември 26, 2010, 08:29:30 am »
Момичета, на мъжа ми операцията от варикоцеле излезе без пари. Взе си направление от личната, записахме час при сестрата и така. Всичко е наред сега! Стискам палци и на вас!
Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно!
http://www.babyplan.ru/profile/33243
*
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #173 -: Ноември 26, 2010, 12:20:46 pm »
Момичета, на мъжа ми операцията от варикоцеле излезе без пари. Взе си направление от личната, записахме час при сестрата и така. Всичко е наред сега! Стискам палци и на вас!
При кой доктор? Защото д-р Кацаров беше казал на мъжа ми, че не оперира без пари, по здравна каса. Минималната сума от 500 лв при него е за избор на екип.
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #174 -: Декември 03, 2010, 08:59:46 am »
Мъжът ми беше при д-р Коцев- доста добър лекар, специализирал е в чужбина, мисля. Не сме плащали за избор на екип- той беше на смяна в деня на операцията.
Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно!
http://www.babyplan.ru/profile/33243
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #175 -: Декември 08, 2010, 14:45:03 pm »
И моят мъж се оперира при Коцев / Плевен / ако за същият говориш :) Неговата операция също беше без пари,плати си само леглото !
Четири месеца след нея аз забременях съвсем спонтанно :)

Успех на всички :goodluck:
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #176 -: Декември 14, 2010, 18:44:26 pm »
Доринда, аз също забременях спонтанно около 4 месеца след операцията. Да, при Коцев от Плевен.
Единственото сигурно нещо е, че нищо не е сигурно!
http://www.babyplan.ru/profile/33243
*
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #177 -: Декември 15, 2010, 22:25:33 pm »
Днес при грубо преброяване за инсеминация ударихме рекордните 80 милиона на милилитър и 50% подвижност. Лаборантката и докторът бяха смаяни от подобрението.

Не знаем какво да мислим... точно преди два месеца последната контролна спермограма беше най-отчайващата, която сме виждали.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #178 -: Декември 16, 2010, 00:36:35 am »
Днес при грубо преброяване за инсеминация ударихме рекордните 80 милиона на милилитър и 50% подвижност. Лаборантката и докторът бяха смаяни от подобрението.

Не знаем какво да мислим... точно преди два месеца последната контролна спермограма беше най-отчайващата, която сме виждали.

Ми явно спирането на йода си е казало думата...Супер новина все пак,миналото минало - не го мисли :D А с такива резултати ми се струва,че и без ИНСЕ трябва да стане :D Успех,мила :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: операция на варикоцеле и последствия
« Отговор #179 -: Декември 16, 2010, 01:21:03 am »
Фибс, грешка си нещо. Не сме имали проблеми с йода.

Но каквато и да е бройката, докато няма бременност, няма радост, само надежда.