0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Темата на бременните №44
« -: Юли 29, 2009, 21:27:14 pm »
По молба на Лиско(а на нея не мога да откажа :wink:)пускам новата тема на бременните :D
Нека ни е честита и да  се напълни с много бременни момичета!
Нека късмета да е с нас и Бог да ни пази!
         На тези,които са на финала,пожелавам леко раждане!
          А на всички останали,лека бременност и здрави бебета  на време :wink:!



*термини 2009
*термини 2010
« Последна редакция: Август 04, 2009, 20:50:20 pm от mini »

Re: Темата на бременните №44
« Отговор #1 -: Юли 29, 2009, 22:00:43 pm »
Дали ще успея да съм първа? :D И на мен ми беше приятно да се запозная с бременните от доктор Александров.Аз този месец ходих два пъти до АГ, а прегледа го пропуснах  :lol:.Чакам с нетърпение на ЖК да си видя бебчо, въпреки че вече всеки ден здраво ме рита и аз съм спокойна че е добре.
Лека вечер бременни дами и се пазете от жегата!Пийте повечко течности и стойте на сянка !

*

    elist

  • **
  • 57
  • Ерфурт,Германия/Варна
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #2 -: Юли 29, 2009, 22:35:18 pm »
 Браво на ЛИСКО!!!! Това се казва хубав резултат.Малко шаренийка си е направо щастие.
   Стискаме всики възможни палци всичко да продължава да е наред!!!
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #3 -: Юли 29, 2009, 22:36:57 pm »
Честита и нова темичка!
Дано да се напълни с още нови и нови бременелки!

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #4 -: Юли 29, 2009, 22:58:52 pm »
Честита нова тема:)
Да е на късмет и на авторката и на всички очакващи дечицата си:)

Елист, благодаря ти:)
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #5 -: Юли 29, 2009, 23:12:17 pm »
Хоп, да се запиша и аз в новата темичка.  :D

Желая лека бременност на всички и леко раждане на тези, които вече броят дните до срещата с малките слънца.
Много късмет на всички в темата!  yahoo_17

И да се пълни с нови момичета, сбъднали мечта си!
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #6 -: Юли 30, 2009, 01:07:32 am »
Честита да ни е новата темичка!  :D
Благодаря за пожеланията момичета, вече броя дните с огромно нетърпение!  :D
Пожелавам темичката да се напълни с много нови бремелинки, а на очакващите - много спокойни и безпроблемни оставащи дни!  :D

Целувки и лека нощ!

 :grouphug2:

*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #7 -: Юли 30, 2009, 02:17:03 am »
Честита нова темичка!
Нинчо, още малко и ще си гушнеш съкровището!
Лисе, а честита ти шарена бандичка!
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #8 -: Юли 30, 2009, 02:23:19 am »
Здравейте и от мен.
Нинчо, още малко остава, стискаме палци.
За Лиса, какво да кажа - тя си знае.
Ами в този час това измислих само.
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #9 -: Юли 30, 2009, 02:57:13 am »
Момичета, желая ви леко раждане и новата темичка да се напълни с много нови бъдещи мами!

*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #10 -: Юли 30, 2009, 11:22:07 am »
Честита нова темичка!
На тези, на които съвсем скоро им предстои среща с дългоочакваните бебоци - леко раждане и незабравими мигове!
Лиско,
страхотна комбинация! Ще си имате една малка глезанка, на която батковцките ще са закрилници - като бяла, фина брезичка между два високи бора ;)  :lol: Ще имаш удоволствието да пазаруваш и в розово, и в синьо ;)
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #11 -: Юли 30, 2009, 12:52:32 pm »
Здравейте момичета  :D
Честита нова темичка  :D Нека се изпълни с много хубави новини и нови бременни момичета  :D На тези, на които им предстои скорошна среща с малките слънца им пожелавам едно леко и безпроблемно раждане и живи и здрави бебоци  :D
Тини браво на твоята мадама все така добре да си расте  :)
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #12 -: Юли 30, 2009, 13:22:45 pm »
Здравейте момичета и от мен :balk_64:
Пожелавам на всички бъдещи мами прекрасна бременност и по скорошна среща с безценните рожби.На всички желая много здраве и щастливи дни!!! preggo yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #13 -: Юли 30, 2009, 16:14:58 pm »
Привет и от мен момичета  :bighug:

Лиско много се радвам за шареният ти отбор  :wink: дано всичко продължава все така добре до края  :bighug:
На всички които са на финала пожелавам една вълнуваша и незбравима среща със сладките мъници и леко раждане.
Дано темичката да се напълни с нови и нови бремнни  preggo
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #14 -: Юли 30, 2009, 17:29:58 pm »
Ето ни и нас  :D Здравейте! Боже, толкова ми беше приятно да се видим и да си поговорим / то май през повечето време приказвах аз?!?!/ Ама като ме държът на въже.... - така е :lol:
За тия, с които не се видяхме, ще кажа, че аз оставам тук, докито каза, че няма да ходи никъде/на почивка/ ако има нещо, направо при него/дано да няма!/ Надяваме се да избутаме поне докъм 30-32седмица. Иначе отказа да гледа серклажа , гледа бебка, каза да си пия хапчетата и.... евентуално края на август ще се видим пак! Аз му казах, че нямам желание да го виждам по-рано :lol:
Между другото, за всички, които пият гинепрал. Знам, че едно от страничните действия е сърцебиене. На мен ми го даде в комбинация с Обсидан, по 1/2. Пия 1гинепрал и 1/2 обсидан - нямам никакво сърцебиене.
nincho затаяваш ли дъх в подготовка за незабравимата среща? Леко и безпроблемно да мине.
РР Боже, вчера се видях с Фани и малкият Митак. Ми той много малък божичко - малка сладка душичка. А дъщеря ми е била с 400гр по-малка и от него!!!!! Направо не мога да си представя!!!!Колко бързо се забравя момичета! Радвайте се пълноценно и попивайте всеки един миг с малките човечета - времето лети толкова бързо!
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #15 -: Юли 30, 2009, 19:28:50 pm »
Да ни е честита новата темичка и още момичета да посрещнем :D
Лиско честита ти глезанка и двама малчугани :D
Нинчо малко остана до срещата с бебка,леко раждане!
А аз тази събота заминавам на море,за сега сме добре с бебчо и ще е добре да се откъсна за седмица от работа :D
 :bighug:

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #16 -: Юли 30, 2009, 20:49:52 pm »
          :D Привет,мили дами!
    Да е на късмет новата темичка и да се пълни с много бременелки!

    Лисе,шаренийката е хубаво нещо!Абе,купон ще е!Честито!

   Нинчо,айде не остана!Късмет и успешен финал!Живо,здраво и красиво бебче!
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #17 -: Юли 30, 2009, 20:54:56 pm »
РР Боже, вчера се видях с Фани и малкият Митак. Ми той много малък божичко - малка сладка душичка. А дъщеря ми е била с 400гр по-малка и от него!!!!! Направо не мога да си представя!!!!Колко бързо се забравя момичета! Радвайте се пълноценно и попивайте всеки един миг с малките човечета - времето лети толкова бързо!

 :D :D :D Altevs  ,ей,много ми беше приятно да се запознаем!Желая ти искрено да устискаш ,дето се казва колкото трябва!  :goodluck:Късмет и щастлива среща с бебка! :bighug:
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #18 -: Юли 30, 2009, 22:49:54 pm »
Добре дошла отново мамо Баракудке! :bighug:
Много целувки на малкия юнак!

*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #19 -: Юли 31, 2009, 01:03:45 am »
Аз сега се усетих, че съм пропуснала да поздравя мама Лисанка за шарената компанийка, която е заформила в коремчето си  :D! Комбинацията е повече от идеална - малката мадамка ще се чувства като принцеса в такова мъжко обкръжение  :D!

nincho затаяваш ли дъх в подготовка за незабравимата среща? Леко и безпроблемно да мине.
При всяка една лека болка и вече съм в готовност  :lol:.
Утре ще ни слушат тоновете, та дано всичко е наред пък когато реши да се появи тогава, аз си чакам... :lol:
На теб пожелавам да дочакаш, колкото е необходимо и всичко да бъде наред! :D

Баракудке, драго ми е да те "видя" отново в тази темичка, вече прегърнала малката си душичка! Още веднъж да ти е жив и здрав Митака! Надявам се, че вече се чувстваш добре!  :D

Целувки и прегръдки на всички!  :bighug:
Лека нощ от мен!