0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #40 -: Август 01, 2009, 15:03:20 pm »
Благодаря ти, hriska!
На теб и на всички момичета тук спокойни и безоблачни дни желая!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #41 -: Август 02, 2009, 00:52:30 am »
Момичета, моля ви пуснете ЛС на Мини с датата на термина си, за да може да оформи темата за Дългоочакваните бебета на 2010 г.
Благодаря ви:)
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #42 -: Август 02, 2009, 14:31:43 pm »
Ми аз като гледам, тя и за 2009 не е актуална...
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #43 -: Август 03, 2009, 11:04:27 am »
Ох,момичета мен страшно много ме боли гърбът дори понякога въздух не мога да си поема.Ужасно е.Пробвах какво ли не даже и космодиск си сложих,но единствено като лежа по гръб не ме боли,а все пак не мога да лежа по цял ден има работа за вършене :) . Вие как се справяте с това?
07.10.2009
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #44 -: Август 03, 2009, 11:14:39 am »
Ох,момичета мен страшно много ме боли гърбът дори понякога въздух не мога да си поема.Ужасно е.Пробвах какво ли не даже и космодиск си сложих,но единствено като лежа по гръб не ме боли,а все пак не мога да лежа по цял ден има работа за вършене :) . Вие как се справяте с това?

Търпим ;)
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #45 -: Август 03, 2009, 14:37:13 pm »
Привет мами! :bighug:
Хриска, най- вероятно имаш контракци, но да те успокоя, че всички имаме. Пий си но-шпато, ако няма ефект кажи на доктора, предполагам, че може да ти включи и други препарати п/в контракции, леж си, почивай си и....  Както е казала Аничка - "търпим"
Като родим, всичко ще изчезне като с магическа пръчица. Еееее - фани да каже :lol: Сега освен че е недоспала, дали усеща какво я боли :lol:
Фани мнооого, много се радвам, че се запознах с теб! Радвам се че те виждам отново в нашите редици . Лисе, офертата за гледането си остава в сила :lol: тъкмо си нямам момченца :lol:
Блу скай и теб ще се радвам да видя тук :D На всички колежки бременелки - стискайте зъби, още малко остана. Плюс това - за тези 9 месеца сме мечтали и чакали с години, точно за да изпитаме тези неразположения :D Сега ще търпим с усмивка!
Иначе моята бебка тази нощ изобщо не ме остави да заспя, чак до 5 и половина сутринта. Голямо ритане, въртене, подскачане от единият край на другия...Ставах да ям, да пия вода, сок, ходих в тоалетната!/през нощта/ само да и угодя някак да се намести и спре.... Е няма... В 5 и 30 сутринта последно видях часовника, после яяво и тя вече се е уморила Сега след обед мисля да поспя мъничко :lol: Пожелавам и на вас да си починете - който не се труди активно..... Прегръдки на всички :bighug: :bighug: :bighug:
Аничка, току що прочетох в другата тема за снощтният ти ужас. Бооожее - дано не ти се повтаря!!!! И на никой, може да е било позиви от голямата нужда :D Да чукаме на дърво!!!!
« Последна редакция: Август 03, 2009, 14:40:59 pm от Altevs »
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #46 -: Август 03, 2009, 19:46:10 pm »
Altevs , и ние сме така всяка нощ и по цяла нощ раздаваме ритници и няма и няма сън чак като стане към 6.00 сутринтта и заспиваме.
Аз сега мога да се похваля , че нямам контракций или поне онези олки които имах изчезнаха , но хватката е повече почивка и редонво пиене на магнерича и ношна- то.Дано всичко е наред и занапред !
Лек ден мили мами !!!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #47 -: Август 03, 2009, 19:55:27 pm »
Лисе, офертата за гледането си остава в сила :lol: тъкмо си нямам момченца :lol:

:))))))))Аз не забравям, а и така ми хареса като се видяхме:) Толкова усмихната:)
Ще направим една обща детска градина на открито, то е ясно:)

Аз щях да си ходя в Шумен ама се отложиха нещата и днес излизах да свърша малко работа и разбира се се понамъкнах в няколко мнооого бебешки магазина:):):)
Понеже не вярвам на суеверия и не страдам от излишни страхове, неможах да устоя на едни красоти, та в детската стая вече има 3 детски дрешки:))))))))Вероятно е нормално да искам да изкупя целия магазин:))))))Особено играчките:))))))))

Момичета, дано всичко е наред при всяка една и дните и нощите ви да са спокойни:)

Поздрави:)
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #48 -: Август 03, 2009, 20:07:13 pm »
Altevs,
като си спомня как тръгна предното раждане, най-стряскащо ми беше това, че една контракция може да нямам, а да съм за родилната зала, по спешност...Както и да е, реших да взимам Нутри маг, бяха ми го изписали предния път за подобно случаи като ми дадоха и мостра, разбрах обаче, че по аптеките трудно се намирал и струвал доста.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #49 -: Август 03, 2009, 20:55:02 pm »
   :D Момичета , леки и щастливи бременности до края!Желая ви всичко да е както трябва до финала и да гушнете здрави и красиви бебчета!Цунки от нас! :babyboy:
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #50 -: Август 03, 2009, 21:06:36 pm »
Привет момичета  :D!
И мойта бебка вечерно време раздава такива ритници, че коремът ми подскача като топка за баслетбол. Таткото дори го е страх да гледа  :lol:. Хубавото е, че бързо се уморява, та после ме сотавя да спя до сутринта, но събудим ли се с мъжа ми и чуе ли ни гласовете се започва наново  :lol:. Е, още малко ще се наслаждавам на ритничетата отвътре..., въпреки че засега не усещам никакви симптоми все още. Всеки ден вече се озъртам и ослушвам.
Пожелавам на всички ви безпроблемни оставащи седмици и дни, без болко, без контракции и въобще с минимални неразположения  :D.

Прегръщам ви всички ! :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #51 -: Август 03, 2009, 22:14:01 pm »
На теб, nincho, лека и приятна среща с малката госпожица!  :D
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #52 -: Август 04, 2009, 01:26:22 am »
хватката е повече почивка и редонво пиене на магнерича и ношна- то.
Напълно подкрепям Клемче :balk_103:Като си почнах редовно магнерича и но-шпа,контракциите спряха или поне честите спряха.Сега се появава някоя заблудена като се поизморя.
 Нинчо ,дните са броени на пръстите на ръката вече :DСигурна съм,че срещата с бабка ще е незабравима!

Re: Темата на бременните №44
« Отговор #53 -: Август 04, 2009, 14:46:26 pm »
Здравейте сладурки  :D
Ние бяхме малко на почивчица за 3 дни, но разбрах, че не ми е достатъчна и ми се почива ощеее  :D И разбира се изпуснах срещичката, но се надявам живот и здраве другия път да присъствам  :oops: :oops:
elist браво за прекрасния резултат - да са ти живи и здрави бебките и оттук нататък да получаваш само хубави новини извикващи усмивка на лицето ти  :D
nincho то не остана при теб- още мъничко и ще се срещнете очи в очи с бебка  :D
twin следващият път ако бебока се покаже ще му видите пола на 100%  :D Моят не искаше да се покаже, но важното е, че всичко с него си беше наред  :)
ani4ka дано сега като си пиеш хапчетата редовно всичко се нормализира и нямаш повече такива стряскащи преживявания докрая !!!!
Милички почивайте повече, гледайте да не се преуморявате много и да не стоите много по жегите, че навън е ужас !!!!
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #54 -: Август 05, 2009, 12:25:53 pm »
Здравейте бременелки  :P
Аз отдавна не съм писала в форума, понеже като всяка(почти) ранна бременност имах всички неразположения-гадене, повръщане....нали знаете
сега съм вече 13 седмица ис е чувствам малкоооооо по-добре  :P
надявамс е до 4-я месец да отшумят напълно  :?
моя термин е 14.02.2010
утре съм на първа ранна ФМ  :P
и мнго се вълнувам
Пожелавам на всякла една от вас едно леко и безпроблемно бременеене и здраво бебче  :P
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #55 -: Август 05, 2009, 13:32:17 pm »
Добре дошла Заяна:)
Лека бременност и дано утре всичко е наред на прегледа:)

*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #56 -: Август 05, 2009, 13:35:34 pm »
Добре дошла, Заянче  :welcome3:! :D
Радвам се, че вече си в тази темичка! :D
Стискам палци всичко да се развива добре до края  :wink:.
Утре да разкажеш как е миналата ФМ.

Re: Темата на бременните №44
« Отговор #57 -: Август 05, 2009, 13:51:06 pm »
Добре дошла Заянка  :bighug:
Пожелавам ти бързичко да ти минат неразположенията и да се радваш пълноценно на бременността си  :D Стискаме палци утре за ФМ и те чакаме да разказваш  :D
*

    klem4e

  • ***
  • 307
  • искам значи мога
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #58 -: Август 05, 2009, 13:59:27 pm »
Добре дошла Заянка! Лека и безпроблемна бременост ти желая !!!
И аз бях с такива неразположения в началото , но в четвъртият месец напълно изчезнаха , а сега си имаме киселини и то доста упорити , но не се оплакваме .
Радваме се на бременоста и от време на време се разтревожваме покрай някой нов филм, дето си вкарваме в главиците , но и това е нормално .
Както казва моят док - гледай си живота !!! :D
*
Re: Темата на бременните №44
« Отговор #59 -: Август 05, 2009, 14:17:08 pm »
Благодаря ви момичета  :P
На много места срещам тези оплаквания-киселин
какво представляват?
чувала съм, че не са приятни  :?