0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

лепило за ембриони
« Отговор #40 -: Април 19, 2006, 11:32:55 am »
Perla, естествено, че всяко лекарство има определен ефект при определени условия и не може да се прилага безразборно. В твоя конкретен случай е чудесно, че твоят лекар е преценил правилно ефекта. И е много хубаво, че му имаш доверие.  Обаче, аз не го познавам и не мога да му се доверя. За това, идята на тази тема е да се сподели личен опит по въпроса, а не личното ни отношение. А и дори това лепило да е приложимо само при 10% от ин витро случаите - това е изключително много! А за парите, няма да коментирам - Starlet го е написала много добре.
*
лепило за ембриони
« Отговор #41 -: Април 19, 2006, 11:51:46 am »
Цитат на: Kotaranka
Момичета, ако някой го интересува, това е link с малко информация по въпроса (на английски):
http://www.vitrolife.com/fertility/index.cfm?page=F7691E49-306E-0608-41BD1FE2E02A2C73

Явно дава по-добри резултати, но много по-полезно ще бъде, ако някоя от вас сподели личен опит или дори някаква информация по въпроса (ако например е разговаряла с лекуващия лекар за неговото прилагане).  :thankyousign:


Споделих ра3говора с лекаря а не ли4ното ми отношение.
И пак ще повторя 4е не налагам мнението си.Всеки решава сам 3а себе си.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
лепило за ембриони
« Отговор #42 -: Април 19, 2006, 19:34:07 pm »
Момичета спрете се ще се скарате накрая за няма нищо. Всеки преценява сам за себе си. Мисълта ми беше че много лекари, а и не само лекари това е присъщо на българина, отричат новостите докато не навлезнат и цял свят не потвърди че са добри и ефективни. Точно затова ми беше и мисълта че лично аз съм посещавала лекари на които като им спомена за Зачатие и директно почват с тирадата само лъжат, тази информация не е вярна, много четеш и то само глупости. Явно все още тази практика не е навлезнала в България и не виждам смисъл да се стига до пререкания. Хайде правете бебета а не война!!!  :balk_21:  :balk_21:  :balk_21:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
лепило за ембриони
« Отговор #43 -: Април 19, 2006, 19:34:37 pm »
Дублирано
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
Re: лепило за ембриони
« Отговор #44 -: Октомври 07, 2011, 21:26:27 pm »
и на мен ми се иска да е истина,но защо тогава клиниките не го ползват,та това си е революционно откритие,би следвало да е масова процедура при инвитрото.
Re: лепило за ембриони
« Отговор #45 -: Октомври 07, 2011, 22:31:06 pm »