0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #40 -: Ноември 26, 2006, 11:50:36 am »
Успех, Солей! :lol:
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #41 -: Ноември 26, 2006, 12:53:22 pm »
Успех, Солей!
С теб сме :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #42 -: Ноември 26, 2006, 12:59:43 pm »
Има нещо вярно за тоя ананас.Това е единствения плод и сока от него,който не може да стане на желе,дори да му сложиш желатин.Съдържал някакъв вид ензими,които не позволявали това и за да се желира му слагали нещо.Другото обаче,което е по-важно го открих наскоро в един руски сайт  iaci.ru  където намерих много информация за хламидиите.Та в раздела лечение /ензимотерапия/ пишеше,че при лечението на хламидии наред с антибиотика и имуностимулатора трябва да се приемат и ензими,които помагали тези лекартсва да проникнат в самата клетка.Беше споменат някакъв Вобензим /таблетки германско производство/,които обаче не се внасят в България.Друго,което ми направи впечатление е ,че ако не приемаш такива таблетки, можеш да си набавиш тези ензими когато ядеш АНАНАС.Та мисълта ми е , че може и да има нещо вярно и за трансфера.  
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #43 -: Ноември 26, 2006, 13:50:53 pm »
Вече почти се е изчерпала темата,но да споделя и аз.След трансфера лежах половин час и слушах музика.Първия и втория ден вкъщи не ми дадоха да стана,но после си заминах у дома-на 300км от София.Пазих се до 7-8 ден,като дотогава се подух солидно.Мисля,че вече каквото се е закрепило,се е закрепило-имплантирането става между 5-7 ден.Сега вече подуването отмина и се занимавам с домакинска работа без проблем.
А еротичните сънища текат с пълна сила,но тъй като и преди си ме спохождат,си мислех,че е нещо нормално.Излишно е да питам за секса-преди теста-абсурд.И после първите три месеца също май.Така ли е?
There's no way to happiness,
Happiness is the way!

*
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #44 -: Ноември 26, 2006, 14:27:03 pm »
Solei, дано късмета е с теб! Стискам ти палци  :goodluck:
*
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #45 -: Ноември 26, 2006, 19:04:45 pm »


  Теоха на мен ми казаха до 15 ден след трансфера никакъв секс,а след това може но без силов секс.Но нали знаеш приказката страх лозе пази та вече 3 месца е пълна суша и за сънувам еротични сънища което също не е добре.Щото една нощ се събудих от силна болка в долната част на корема нещо като спазъм и се уплаших, ама какво да се прави.
  Успех на всички в процедура.
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #46 -: Ноември 27, 2006, 14:45:00 pm »
по въпроса за имплантирането

Имплантирането на ембриона става на 7 ден от оплождането (при нормален секс)

Тъй като обаче, ембрионите след трасфер са на 2 или 3 дни, имплантацията става на 3-4 ден от трансфер.

това е моето логично обяснение

Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #47 -: Декември 07, 2006, 15:47:04 pm »
А какво се има предвид под "късна инплантация" да попитам?
Аз също имах доста еротични сънища, явно е от хормоните, но всеки път се събуждах от яки болки и спазми та се чудя на моменти дали и това не е причина за неуспеха ми....   :?


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #48 -: Декември 07, 2006, 15:57:03 pm »
Уф, че интересна тема. А защо не може секс сед трансфер?  :balk_146: Изобщо какво може?  :balk_69:
ех, че интересна тема!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #49 -: Декември 07, 2006, 19:13:05 pm »
Ами ако не друго, ананасът е вкусен и витаминозен... четох че, не се яде после, защото можел да предизвика контракции(чета какво ли не  8O ).
Колкото до секса, след един от трансферите ми бяха казали :"А сега право вкъщи и секс, секс, секс, за да е по-естествено забременяването". Е, да ама с тоя пусти страх ще видя секс чак в Евросъюза....
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    Osiana

  • *****
  • 4888
  • Обещах, че повече никога няма да обещавам...
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #50 -: Декември 07, 2006, 19:19:13 pm »
А сега право вкъщи и секс, секс, секс, за да е по-естествено забременяването". [/b]  :[
Цитат



Ще падна от коняяяяяяяяя беее :lol: :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Декември 07, 2006, 19:23:34 pm от Osiana »
Цветя 2009 Рози Цветя 2008

"Има два начина да изживееш живота си. Единият е като мислиш, че не съществуват чудеса.
Другият е като мислиш, че всяко нещо е чудо."
*

    kassi

  • *
  • 5258
  • Мама на трима
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #51 -: Декември 07, 2006, 19:27:47 pm »
след един от трансферите ми бяха казали :"А сега право вкъщи и секс, секс, секс, за да е по-естествено забременяването". Е, да ама с тоя пусти страх ще видя секс чак в Евросъюза....

ТОВА МИ ХАРЕСА!!!


София е нашето чудо! Благодаря ти, Наде!
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #52 -: Декември 08, 2006, 11:08:59 am »
Ей верно интересно стана с този секс , кой ли се е изказал така , то човек вече не знае какво да прави и да не прави!
И да не забравяте да се смеете  :balk_48: или си намерете смешник да ви разсмива. :balk_70: Нали четохте онази тема за смеха , който повишил успеваемостта в една клиника.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #53 -: Декември 08, 2006, 11:51:51 am »
Абе, я си правете каквото ви душа иска... не зависи от вас, а от ембриончетата - ако са здрави и читави ще се хванат!
"Всичко е възможно! Невъзможното просто отнема повече време"
*

    jimn

  • **
  • 68
  • щастлива мама
Re: Колко време след трансфера се е закрепил ембриона?
« Отговор #54 -: Декември 08, 2006, 15:02:49 pm »
 :PЕх...страхотна еуфория е настанала тук .
Момичета и аз да вмъкна два реда .
От 4-те си опита за съжаление без успех и всякъкви варианти установих ,че наистина до 7-10 дни след трансфер е желателно да се пазим поради това че забременяването е малко по различно от стандартното . При първите си опите не смеех до тоалетна да отида едни движения бавни да не кихна да не дигам тежко и тем подобни .
При последния опит имах трансфер на 3- ден и5  на бласт-ции страхотни като ги гледах как тръгнали да се излюпват "викам си е...няма начин ще се хване " Както и док-ката каза сега като ги върнем ще се лепнат веднага лежах 30 м. и слушах музика и станах да си ходя едвам се прибрах да не ме друса колата и ...т.н И там ми казват а..като забременее една жена тя знае ли КАКВО Е СТАНАЛО ЗА ДА СЕ ПАЗИ ? Не..докато не и закъснее цикъла и минава още поне няколко дни .Аз мисля захванат ли се плодът е защитен е..разбира се не говарим да играете фитнес !!!
УСПЕХ -НА ВСИЧКИ .