0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Розово зацапване
« -: Април 06, 2006, 18:03:35 pm »
Здлавейте,момичета! Както ви се похвалих имам ІІ и закъснение 9 дни! Да ама днес получих някакво леко розово-кафяво течение и да ви кажа изобщо не усещам никакви симптоми - тези дни ми се гадеше, имах страшен апетит, гърдите ме боляха... А днес само ми е празно! Според вас какво се случва?
Розово зацапване
« Отговор #1 -: Април 06, 2006, 18:08:28 pm »
Сисич,
При моята приятелка се случи точно такова зацапване, но мисля, че беше на малко по-късен етап. И тогава докторът й каза, че няма повод за притеснение. И все пак, може би е хубаво да се консултираш с твоя лекар.
Стискам ти палци и съм сигурна, че всичко ще е наред  :wink:
"Странно нещо Рµ животът, ако откажеС? РґР° приемеС? РґСЂСѓРіРѕ, освен най-доброто, РјРЅРѕРіРѕ често РіРѕ получаваС?!"
*
Розово зацапване
« Отговор #2 -: Април 06, 2006, 18:13:35 pm »
Лошото е, че утре заминавам за Франция! Е скоро ще се върна, но дотогава... ще имам притеснения! Дали е подходящо да пия НО-ШПА?
Розово зацапване
« Отговор #3 -: Април 06, 2006, 18:22:21 pm »
Току-що се чух с мацката. На нея са й предписали но-шпа само при болка. Казали са й, че няма никакъв проблем кафявото зацапване, обилното течение вече е притеснително.
Ще ти дам телефона на нашия лекар, ако прецениш може да му звъннеш и той ще ти каже какво да наравиш, естествено, ако искаш да чуеш неговото мнение  :wink:
952-38-83
0888269472
Казва се д-р Димитров, любезен е и няма да откаже да те посъветва. Стискам палци, а като се върнеш от Франция-пиши  8)
"Странно нещо Рµ животът, ако откажеС? РґР° приемеС? РґСЂСѓРіРѕ, освен най-доброто, РјРЅРѕРіРѕ често РіРѕ получаваС?!"
*

    ultra

  • Анна Зашева
  • *
  • 7291
Розово зацапване
« Отговор #4 -: Април 06, 2006, 18:24:17 pm »
Ако имаш силни болки можеш да пиеш Но-шпа най-много три пъти по две хапчета на ден. Лекарството отпуска гладката мускулатура и помага да се избегне контрахирането на матката.
Трябваше да отидеш на лекар досега щом като си знаела, че ще пътуваш. Надявам се да няма неприятни усложнения.


“Experience is the name every one gives to their mistakes.” Oscar Wilde
*
Розово зацапване
« Отговор #5 -: Април 06, 2006, 18:32:46 pm »
Много ви благодаря! Не отидох на лекар, понеже всички казват че е много рано, дори и личната ми лекарка, а това течение се появи едва преди 2-3 часа! Но ми се струва че е почти спряло!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Розово зацапване
« Отговор #6 -: Април 06, 2006, 20:53:47 pm »
Аз бих се отказала от пътуване, бих посетила лекар и бих лежала много.
*

    piera

  • ****
  • 896
  • Keen on boots
Розово зацапване
« Отговор #7 -: Април 06, 2006, 22:05:59 pm »
Подкрепям напълно постинга на Лали.Пази се Сиси
*
Розово зацапване
« Отговор #8 -: Април 06, 2006, 23:32:46 pm »
Благодаря, ще ви пиша в понеделник!
*

    naiema

  • ****
  • 998
  • Да бъдем силни и последователни в борбата!
Розово зацапване
« Отговор #9 -: Април 07, 2006, 08:44:26 am »
Сисич,не се притеснявай излишно,мила.Знам,че подобно зацапване са имали доста бременни жени-някой около времето на предполагаема овулация,други по време на предполагаем цикъл.Но няма нищо притеснително,ако е само леко зацапване.Но все пак ако имаш възможност се консултирай с лекар,ако трябва дори само по телефона.
Кураж , мила , и лека бременност!!! :D
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Розово зацапване
« Отговор #10 -: Април 07, 2006, 10:28:15 am »
Цитат на: sisi4
Много ви благодаря! Не отидох на лекар, понеже всички казват че е много рано, дори и личната ми лекарка, а това течение се появи едва преди 2-3 часа! Но ми се струва че е почти спряло!

Здравей Сиси,не искам да те плаша но аз бях така само преди 5 дни-бременна със съвсем леко розово кафяво зацапване.Консултирах се с док и той каза че трябва да изчакаме защото било още много рано.При мен нещата се развиха зле направих спонтанен аборт а чакахме това бебе 3 години :( Така че отиди на лекар откажи се от пътуването и се пази.Желая ти късмет от цялото си сърце.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Розово зацапване
« Отговор #11 -: Април 07, 2006, 11:10:07 am »
Сиси,
аз също мисля, че е по-добре да отидеш на лекар преди пътуването, дори да го отложиш, ако е възможно.  Доказано е, че при полет със самолет налягането оказва негативно въздействие при наличие на бременност (особено в първите 16 седмици, когато вероятността от спонтанен аборт е по-висока).  Това, разбира се, не означава, че при теб ще се случи, имам приятелка, която прелетя половината свят, незнаеше, че е бременна и нямаше проблем, но лично за себе си, бих отложила пътуването си - толкова време го чакам и се боря за това бебе, струва ли си да поемам дори и ултра минимален риск? Но това съм аз, естествено.
Желая ти много късмет и дано всичко е наред
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
Re: Розово зацапване
« Отговор #12 -: Юни 20, 2012, 10:39:08 am »
Здравейте всички който са тук.Аз искам да попитам някоя жена дали знае розовото зацапване кога се появява и ако може да ми каже понеже преди малко забелщзах че имам розово зацапване и исках да се консултирам с вас.Благодаря предварително
*
Re: Розово зацапване
« Отговор #13 -: Юни 21, 2012, 14:44:09 pm »
Възможно е да се появи около датата на която е трябвало да имаш М. Също така е възможно след вагинален преглед и сексуален контакт.


*
Re: Розово зацапване
« Отговор #14 -: Юли 01, 2012, 22:18:38 pm »
С тези зацапвания нещата са много объркани. Юни месец не ми идвал Мц, случи ми се така че преди няколко дена, беше 27ми юни и ми беше 35 ден от Мц , последният беше на 24 май но вечерта внезапно имах болки ниско в ляво и ръждиво зацапване , което така и не ми се изясни от какво е.  :P
:bfn: в момента пия Оргаметрил за предизвикване на Мц...
Re: Розово зацапване
« Отговор #15 -: Юли 06, 2012, 14:17:30 pm »
Здравейте момичета! Нуждая се страшно много от вашите съвети,за които ще Ви бъда много благодарна!  :) Семейна съм от една гадина.До сватбата ми цикълът ми идваше всеки месец,но тогава пих Оргаметрил,за да не съм в цикъл на сватбата си,(което се оказа грешка от моя страна).МЦ ми стана доста нередовен и за тази една година ми е дошло точно 4 пъти,от които 2 предизвикани с Примолут.Откриха ми раничка на шийката на матката,която в последствие обгорихме,изследвах си щитовидната жлеза-всичко е наред,правих си и хормонални изследвания( без прогестерон)-бяха в норма.Яйчниците са ми добре-чисти,без кистички.Последния ми МЦ беше на 16 март и от тогава го няма:( Но друго ме тревожи-от 2 седмици вече имам някакво зацапване,което е ту розово,ту червено,та дори и кафяво,но със сигурност не е МЦ.Не знам какво да правя и на кой лекар да се доверя!  :(
« Последна редакция: Юли 06, 2012, 14:19:08 pm от vaseto_dani »
Re: Розово зацапване
« Отговор #16 -: Юли 10, 2012, 20:27:43 pm »
Здравейте, и при мен се получава странно. Закъснява ми точно 15 дни. Не съм правила още тест за бременност искам да изчакам. Имах силен емоционален стрес и честно казано, много се притеснявам дали цикълът ми изобщо е спрял поради наличието на бременност или поради наличието на стресовата основа. То, каквото е писано да става ще стане, ако трябва да съм бременна ще съм, ако ли не - надявам се да е скоро. Най-хубавото е, че ще имам подкрепата на близките, които досега се дърпаха, а сега вече ми казват каквото става - да става :) Не чувствам абсолютно никакви предменструални симптоми. Не бързам, ако трябва ще изчакам още и тогава ще ходя на лекар. Не си мислете, че съм безотговорна, но четох доста за това розовко зацапване и си мисля, че ако трябва да задържа бебче, ще го задържа. Още не искам и тест за бременност да правя, ще изчакам още няколко дни и тогава ще направя теста. Ако е положителен ще пиша допълнително. Тогава вече ще тичам при гинеколога.
Re: Розово зацапване
« Отговор #17 -: Юли 20, 2012, 13:45:55 pm »
И така - според мен, ако е имало нещо, то с розовото зацапване се е махнало. Направих си тест на 11.07.2012 -  :bfn: Очевадно отрицателен. Пих Оргаметрил още от същият ден 11 - до 15-ти, дойде ми на 5-тият ден след последният прием на лекарството т.е. днес 20-ти. И така, тези странни неменструални кръвотечения са с неизяснен произход, къде ли не, четох, че  в един случай, ако е имало бременност, то при кървенето се изчиства организма. В друг случай четох, че пък се "имплантира" плодното сакче... иди разбери. Та затова и теста показва на къде да се насоча, и така хубаво, че дойде все пак този закъснял м.ц. - най-дългото закъснение, което съм имала досега. :a_cat_03:
Re: Розово зацапване
« Отговор #18 -: Януари 14, 2019, 18:23:48 pm »
Розовото (червено) течение означава ли че със сигурност си бременна. Тоест питам има ли вариант да не съм бременна, но да имам това течение????
*
Re: Розово зацапване
« Отговор #19 -: Януари 14, 2019, 20:55:28 pm »
Не знам историята ти, нито конкретната ситуация, но да, може да ти зацапа и да не си бременна.