0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #320 -: Август 22, 2009, 16:41:05 pm »
а този розовия, освен че е розов, друго прави ли
Ник`ва работа не върши, не си го взимайте!
Горивото е същото количество за два трактора. Пфу!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #321 -: Август 22, 2009, 20:43:09 pm »
И аз това установих снощи  :(


*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #322 -: Август 25, 2009, 11:05:38 am »
Хммм, къде изчезнаха супер ягодите??? Само при мен ли ги няма от днес?  :?

И тези трактори би било хубаво, ако можеха да сеят и да обират реколтата. :D То голяма играчка иначе на ръка да се преви всичко.  :P
« Последна редакция: Август 25, 2009, 11:07:36 am от twin »
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #323 -: Август 25, 2009, 11:16:11 am »
Хммм, къде изчезнаха супер ягодите??? Само при мен ли ги няма от днес?  :?

Няма ги. ПрИмоцията свърши.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #324 -: Август 25, 2009, 13:54:22 pm »
 Хмм, и аз си мислех същото за тракторите :lol: Наистина голяма играчка...сутрин като седна да обера реколтата, по 2 часа се мотам. Взе да ми става досадно вече...
Много е бавна играта, особено като ходя по комшиите.....леле, нерви не ми остават. И затова хич не се занимавам. Синия медал сигурно няма да го взема скоро :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #325 -: Август 25, 2009, 15:35:38 pm »
И на мен взе да ми писва от играта. Ще садя неща за 3-4 дни, много бавно става брането.


*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #326 -: Август 25, 2009, 16:01:42 pm »
То май на всички взе да ни писва  :lol:. Аз бях се зарибила по двучасовите ягоди, за да вдигнах малко нивото, но сега сея предимно кафе, домати и слънчоглед, че нещо ме мързи вече  :lol:

Но съм почти убедена, че скоро ще пуснат нови нови неща в маркета, за да ни привлекат отново вниманието  :lol: :lol: :lol:
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #327 -: Август 25, 2009, 16:07:43 pm »
 Към Йовилките:

 Гледам, че имате мебели, различни от тези в магазина...Да ми кажете откъде се снабдявате. М?
 Да не би да работите във фабриката за мебели? Ако има далавера, да ходя и аз.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #328 -: Август 25, 2009, 17:56:45 pm »
Хич не ти трябва да работиш във фабриката за мебели. Малко пари дават. Аз в началото ходих 2-3 пъти и ми даваше подарък по 1 стол...ама всеки път различни...Какво да ги правя тея столове сбирщайн, че не са и много хубави. И се отказах. Скоро пак пробвах да видя какво ще ми даде, нъцки, нищо не даде. Повече не стъпих :lol:
Миме, за кои мебели говориш? Да не са един шкаф с книги и един цветарник? Ако са те, играта ти ги дава на определени нива. Конкретно тези двете неща на 3 етапа ги взимаш.
Иначе в сайта на играта също се предлагат мебели, същите като в магазина. Но понякога пускат за определено време някои неща, които ги няма. Ако свариш, купуваш.
Дай пример за мебел, която няма в магазина.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #329 -: Август 25, 2009, 18:03:01 pm »
 Оф, ся ще ходя в сайта да проверявам.  :lol:

Ами имаш там един червен диван и табуретка, а mimi26 има спален комплект. Това се сещам на прима виста.
Аа, и обзавеждане за баня.  В магазина има 5 артикула на кръст.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #330 -: Август 25, 2009, 18:09:22 pm »
Ааааа, не си гледала в магазина като хората :D Значи те стоките са на категории, специално червения ми диван е от категория Sofas, има го и в други цветове, а табуретката червената Коки ми я подари. Но и нея съм я виждала. В самите категории има една, озаглавена Themes, в нея има още няколко подкатегории.
Относно обзавеждането за баня - в същия магазин, в някои категории има, например Taku мебелите - те са кухня, всекидневна и баня. А също така има и още един магазин - Yodepot - там продават тапети, подови настилки, врати, прозорци, оборудване за градината и за банята. Разгледай там!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #331 -: Август 25, 2009, 18:17:04 pm »
 Намерих мебелите в сайта.
В самата игра в магазина за мебели няма секция Sofas, или поне аз не я виждам.
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #332 -: Август 25, 2009, 20:41:15 pm »
Аааа, а мен ме прецакахте и ме накарахте да си взема розовия трактор. И това ми били приятелки. :lol:

*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #333 -: Август 25, 2009, 21:15:33 pm »
Аааа, а мен ме прецакахте и ме накарахте да си взема розовия трактор. И това ми били приятелки. :lol:
Тури си очила, ама ха!


а този розовия, освен че е розов, друго прави ли
Ник`ва работа не върши, не си го взимайте!
Горивото е същото количество за два трактора. Пфу!
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #334 -: Август 25, 2009, 23:39:19 pm »
Намерих мебелите в сайта.
В самата игра в магазина за мебели няма секция Sofas, или поне аз не я виждам.

има бе! тури си очила и ти!

иначе, аз съм виждала по къщите на други юзъри адски много неща, които ги няма в магазина. предполагам, че са неща, които са пускани временно. например, колекцията от мебели Зен вече я няма, а за нея плачат много хора - тя беше доста базова, евтина и добра.

абе четох малко из техните форуми - тия хора са ненормални. те напълно са се виртуализирали и се изживяват така, все едно това там им е истинския живот. уплаших се, да ви кажа... това ли е бъдещето? като не можеш да имаш в реалния живот лъскав дом и хубави мебели - на ти една игра, дето да те кара да седиш по цял ден пред екрана и да те успива... почти съм сигурна, че фирмата-разработчик е финансирана от световната конспирация и пробно набира първите бъдещи зомбита.
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #335 -: Август 26, 2009, 01:15:25 am »
Елфова, като кърмачка съм ужасно чувствителна. Да ти докладвам - и очила си имам, и лещи. Тъкмо се зарадвах, че съм свалила диоптър и сега ще ме караш да си го увеличавам.  :lol:

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #336 -: Август 26, 2009, 01:53:28 am »
Елфииии, тури очилата, душа, ама тея с големия диоптер :lol: В магазина за мебели на стр.3 от каталога, във втората колонка, средната категория е Sofas, а в ляво от нея е Themes!

Джам, всякакви луди има...За съжаление, май наистина това е бъдещето. Постоянно по телевизията се говори, че "благодарение" на компютрите, днешното поколение губи способността си да общува. И това е факт. 
А за фирмата-създател - нали знаеш - "Всичко е разработка на Военните и НАСА"  :lol:
То аз се смея, ама добре че е майтапа да си кажем истината. Който го е измислил тоя лаф, има защо...Игрите са най-малкия проблем. А тези тъпи риалити шоута? Мощен инструмент за манипулация на простия американски народ....а вече и на българския...

Айде спирам, че достатъчно оспамих темата :oops: Моля за извинение :oops:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #337 -: Август 26, 2009, 09:41:13 am »
 :oops: :oops: :oops: Ох, наистина ще сменям очилата! Не знам защо съм взела решение, че има само една страница. Не казвайте на никой  :lol: :lol: :lol:

Елфова, като кърмачка съм ужасно чувствителна.
Иди си пусни тема в емоционални.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #338 -: Август 26, 2009, 14:09:50 pm »
:oops: :oops: :oops: Ох, наистина ще сменям очилата! Не знам защо съм взела решение, че има само една страница. Не казвайте на никой  :lol: :lol: :lol:
Гроб съм :lol:, ще си трая....
 :jump12:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: АПК Айтос и ТКЗС Слънчев лъч - въпроси и отговори?
« Отговор #339 -: Август 28, 2009, 21:58:52 pm »
Хайде на комбайнитеееее! Момичета, току що вкараха в играта още машинарийки, вече ще можем да берем по-бързо.
Между другото, забелязахте ли, че докато орете, започват да хвърчат разни стотинки? Това май са доларчета, защото моите се увеличиха. Но не знам в каква закономерност растат, колко такива стотинки се равняват на 1 долар? Някой знае ли?
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!