0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« -: Юни 11, 2009, 23:02:05 pm »
zna4i,na 19ti mai-menstruaciq s prodaljitelnost 6 dena,koeto e normalno pri men,sled tova 5 dena "4istota i svejest"-ni6to,no na 6-tiq den zapo4vam da capam c nqkakav kafqv cvqt(podobna na mrasna,mn mrasna krav),otidoh v spe6noto zada vidq kakvo stava s men,vzeha proba ot tova kafqvo ne6to i sledovatelno mejdu drugoto da se lekuvam s DALACIN krem(antibakterialen) 7 dena,na tretiq den s DALACIN,kafqvoto spira no prodaljava 4ervena mn qrka krav,i ot togava i do den dne6en as prodaljavam s tova karvene,4akaiki 23ti Uni za sre6tata sas specealist,A,probata koqto napraviha be6e izklu4itelna,vs mi e nared,nqma sledi ot infekciq,nqma ni6to strqska6to(m/u drugoto ne se oplakvam ot bolki ili sarbeji)ve4e 13 dena si karvq i neznam kakvo e vazmojno da e tova,a sa6to taka se pitam dokoga 6te prodaljava tova......ako mojete s ne6to da me uspokoite 6te sam mn blagodarna,za6toto sa6to taka spomenaha 4e e vazmojno da e bilo abort?????

От Модератор: Пиши на кирилица или ползвай КРЕДОР!
« Последна редакция: Юни 11, 2009, 23:46:22 pm от rally_pat »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #1 -: Юни 11, 2009, 23:37:00 pm »
Ами ако пуснеш кръвен тест дали няма да покаже някакво по-високо ниво на БЧХГ, ако това кървене е аборт ???
 Не съм сигурна, но мисля че не пречи да дадеш кръв за БЧХГ в някоя лаборатория - резултата ще е готов до няколко часа и може би ще даде отговор на някои от въпросите ти...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #2 -: Юни 12, 2009, 00:01:47 am »
 Консултирай се с гинеколог , не със "спешното". Проблемът би могъл да бъде хормонален , не е задължително щом има зацапване да е инфекция.
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #3 -: Юни 12, 2009, 00:22:46 am »
Норкис,възможно е да е миомен възел,при такива образувания на матката има по-продължително кървене.Задължително се консултирай и с друг гинеколог.
 :crossfingers:да не е нещо сериозно!
 :bighug:

Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #4 -: Юни 12, 2009, 19:52:45 pm »
Ами ако пуснеш кръвен тест дали няма да покаже някакво по-високо ниво на БЧХГ, ако това кървене е аборт ???
 Не съм сигурна, но мисля че не пречи да дадеш кръв за БЧХГ в някоя лаборатория - резултата ще е готов до няколко часа и може би ще даде отговор на някои от въпросите ти...   
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #5 -: Юни 12, 2009, 20:39:48 pm »
3дравеите,а3 сам в испания от 6год. и тук 3дравната система е ужасна,отидох в спе6ното 3а6тото 6те стане по бар3о,но явно там немогат да направят пове4е от това да ми испи6ат антибактериален крем и да в3емат проба от влагали6тето(от която и3глежда вси4ко е нормално) и тест zа бременност(уринен,негативен),а тожа карвенв продалжава и а3 не3нам дали някога 6те спре 8O ...А 3а6то не отида на 4астно,ако отида на 4астен преглед 6те трябва да платя 150 евро,само 3а прегледа и отделно zа ле4ението :? ,а в те3и времена откаде тия пари :? .Остава единствено да 4акам и да се надявам 4е не е не6то сложно,благодаря ви zа вниманието :) :) :)
*
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #6 -: Юни 12, 2009, 22:28:40 pm »
Норкис, най-добре вземай направление за специалист. Бавно или бързо, все ще стигнеш до изследвания. Ако продължаваш да кървиш, потърси отново спешна помощ. Просто не вярвам да не ти обърнат внимание с такъв проблем.
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #7 -: Юни 12, 2009, 22:37:45 pm »
Имам направление zа специалист 3а 23ти то3и месец,а 3а спе6ното......там ти обра6тат по обстоино внимание само ако има6 симптоми 3а смърт....... и да продалйавам да кървя в са6тия дух  :( .....не ме питаите какво ми е с те3и жеги ве4е 14 дена  :( :( :(
*
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #8 -: Юни 13, 2009, 03:54:00 am »
norkiss задължително потърси специалист! Не е лесно с поричките...но по-добре пари за здраве, атколкото здраве за пари!  :crossfingers: да не е нищо сериозно! Успех!!!
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #9 -: Юни 15, 2009, 10:30:10 am »
Имам направление zа специалист 3а 23ти то3и месец,а 3а спе6ното......там ти обра6тат по обстоино внимание само ако има6 симптоми 3а смърт....... и да продалйавам да кървя в са6тия дух  :( .....не ме питаите какво ми е с те3и жеги ве4е 14 дена  :( :( :(
norkiss, работила съм в спешно и знам как процедират. Наистiна лекото кафяво зацапване от няколко дена не е било за спешното и затова са те пратили на лекар и не са ти обърнали много внимание. Когато има ярко червена кръв, която не ти е мензиса и не спира вече толкова дни,това звучи като активно кървене и тогава влиза вече в каегория за спешното и ще те прегледат по-обстойно, ще ти вземат кръв за хемоглобин и т.н. Най-добре пак да се занесеш до спешното, а не да чакаш 23ти. При всяко положение ще трябва да отидеш на специалист, но до тогава поне отиди пак да те видят. Те не могат да те оставят да си ходиш, ако мислят, че имаш активно кървене и ще ти обърнат повече внимание.
Ако хемоглобина ти е в нормата, тогава може и да не направят нищо, така че не бързай да ги съдиш,  но ти си длъжна да отидеш поне това да го проверят. Не може да губиш кръв 2 седмици и да чакаш още една докато ти дойде часа. Ако е било аборт може да се получи това, но нали теста за бременност е бил отрицателен?
Знам, че няма как да не се притесняваш, но опитай да се упокоиш мъничко. Прегръдки то мен.

Боби
« Последна редакция: Юни 15, 2009, 10:41:20 am от Bobbie »


  
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #10 -: Юни 16, 2009, 12:55:17 pm »
3дравеите о6те веднаж от мен,3анесох се о6те веднаж до спе6ното 3а6тото не6то ме наболява6е,а ми бяха ка3али ако се вло6а да отида пак,и то3и пат наистина ме прегледаха както трябва :cheerleader: (3на4и вси4ки процедури) и поzнаите какаж ре3олтат обявиха МЕНСТРОАЦИЯ ..... ако 3наех как да ка4а графиката ми 3а да видите колко е неравномерна менстроацията ми........ сега сам по спокоина макар4е ми каzаха 4е десния(62мм) ми яй4ник е по голям от левия(42мм),ка3аха 4е не е стряска6то,нормално било,дали е така????ас се питам данеби то3и яй4ник да не6то болен и zатова да карвя???Напражо не3нам ве4е,на 23ти пак 6те ходя zа да ми испи6ат противо3а4ата4ни 3а да регулираме менструацията и 4ак тогава когато вси4ко е Ок деистваме 3а :bori_002:     БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО     :youwoman:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #11 -: Юни 16, 2009, 13:23:10 pm »
Ох, Норкис. Посети специалист и стискам палци всичко да се оправи. Незнам доколко толкова продължително кървене може да е "менструация", но силно се надявам всичко да се оправи и скоро да видиш двете чертички на теста за бременност.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #12 -: Юни 17, 2009, 04:44:19 am »
3дравеите о6те веднаж от мен,3анесох се о6те веднаж до спе6ното 3а6тото не6то ме наболява6е,а ми бяха ка3али ако се вло6а да отида пак,и то3и пат наистина ме прегледаха както трябва :cheerleader: (3на4и вси4ки процедури) и поzнаите какаж ре3олтат обявиха МЕНСТРОАЦИЯ ..... ако 3наех как да ка4а графиката ми 3а да видите колко е неравномерна менстроацията ми........ сега сам по спокоина макар4е ми каzаха 4е десния(62мм) ми яй4ник е по голям от левия(42мм),ка3аха 4е не е стряска6то,нормално било,дали е така????ас се питам данеби то3и яй4ник да не6то болен и zатова да карвя???Напражо не3нам ве4е,на 23ти пак 6те ходя zа да ми испи6ат противо3а4ата4ни 3а да регулираме менструацията и 4ак тогава когато вси4ко е Ок деистваме 3а :bori_002:     БЛАГОДАРЯ ВИ МНОГО     :youwoman:
Радвам се, че си отишла и са те прегледали по-обстойно.
Ти нали на 23ти имаше час за специалист - за него ли говориш , че е ходиш да ти дадат противозачатъчни? Питам, защото те откъде ще знаят какво ще ти даде, та се притесних да не би нещо да си отказала часа при специалиста.  Garga е права - отиди да се видиш със специалиста за всеки случай.

Б.

Боби


  
*

    norkiss28

Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #13 -: Юни 17, 2009, 12:29:59 pm »
Да мила на 23ти ми е 4асат 3а спецеалист и не сам го отка3ала,6те отида.А това 3а яй4ника ми 4е е по голям от другия проблем ли е????? :(
Re: imam problem i neznam kakvo stava!!!!!
« Отговор #14 -: Юни 17, 2009, 15:35:22 pm »
Норке, най добре ще ти каже доктора във вторник като отидеш.Може тия в спешното да не са видели нещо като хората,че им нямам вяра хич.Не им се връзвай сега.Дано да случиш на добър лекар и да ти обясни всичко :wink:.Мисли си за хубави неща, изкарай си "менструацията" и ще дойде време за доктора.Чакаме те с хубави новини.

 :sunshine: :sunshine: :sunshine:

Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #15 -: Юни 17, 2009, 16:10:52 pm »
Да мила на 23ти ми е 4асат 3а спецеалист и не сам го отка3ала,6те отида.А това 3а яй4ника ми 4е е по голям от другия проблем ли е????? :(

не съм сигурна дали е така, но мисля че големината зависи от това кой този месец "е наред" за овулация. и при мен винаги са различни по големина и доколкото си спомням този с овулацията ми е бил по-големия. може и да те заблудя. да кажат и други момичета.


*

    Bobbie

  • *
  • 5701
  • Beauty is in the eye of the beholder!
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #16 -: Юни 18, 2009, 02:09:17 am »
Да мила на 23ти ми е 4асат 3а спецеалист и не сам го отка3ала,6те отида.А това 3а яй4ника ми 4е е по голям от другия проблем ли е????? :(
Не знам дали е проблем. Питай специалиста като отидеш при него, той най-добре може да ти обясни кое е нормално и кое не.
Поздрави.

Боби


  
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #17 -: Юни 18, 2009, 14:18:15 pm »
Етоя моята графика,жсе о6те не сам мерила температура 3а6тото сега тепарва навли3ам в това,о6те се у4а  :oops: и даже маи не я ка4вам както трябва :oops: :oops: :oops:
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #18 -: Юни 18, 2009, 19:25:45 pm »
Норкис нямаш ли възможност да се прибереш в България за една седмица.Може би д-рите в Испания са добри,но тук на родна земя си е друго.А и в частна болница да отидеш по-евтино ще ти излезе от Испания.
А резултатите ти от пробата какви са?
 :goodluck: на прегледа на 23 дано да установят причината,ама ако ти кажат че всичко е ок,идвай си при нашите специалисти.
 :bighug:

Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #19 -: Юни 18, 2009, 21:19:58 pm »
 :hello: Ох ако имах ва3можност 6тях да си доида,вярваи ми,но......нямам,а ве4е остават само 4 дена до прегледа,а странното при мен е 4е това карвене моето намаля много от два дена,но не спира и е все така ярко 4ервено не като ²мен3ис².На 21ви трябва да ми доиде според календара,усе6там някаква тапа болка в яй4ниците.....Какви са тия странни не6та дето стават??????6те и3даржа до 23ти,не е проблем,доно тогава да ра3берем какво е това 4удо на природата. ПО3ДРАВИ ОТ МЕН :kiss: :kiss: :kiss: :bighug: