0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #20 -: Юни 23, 2009, 20:58:24 pm »
3дравеите момо4ета,днес бе6е прегледа ми при спецеалист,та zна4и имам няколко кисти4ки на десния ми яй4ник(които е по голям от левия можеби zаради това) и минаваме на противоzа4ата4ни 3а 3 месеца  :( бебо 6те по4ака,ина4е вси4ко друго е наред,благодаря ви zа подкрепата и саветите,много сте мили  :bighug:
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #21 -: Юни 23, 2009, 21:49:33 pm »
Макар и на противозачатъчни е добре че са открили проблемът :balk_47:Дано след този курс на лечение всичко е наред при теб,ще чакаме информация :) :goodluck:
:bighug:

Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #22 -: Юни 24, 2009, 12:53:15 pm »
по4нах хап4етата сно6ти и маи не ми деистват добре,таzи сутрин се сабудих zамяна,обливаха ме топли и студени вални,повдига6е ми се,но моята саквартирантка ми каzа 4е е нормално,и 4е докато тялото свикне 6те е малко така..... :( :( :(
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #23 -: Юни 24, 2009, 16:36:35 pm »
по4нах хап4етата сно6ти и маи не ми деистват добре,таzи сутрин се сабудих zамяна,обливаха ме топли и студени вални,повдига6е ми се,но моята саквартирантка ми каzа 4е е нормално,и 4е докато тялото свикне 6те е малко така..... :( :( :(
мила, по-добре обясни това на твоя доктор. според мен не е нормално това. аз си спомням преди време като пиех противозачатъчни, ми бяха обяснили, че ако се появи някакъв такъв страничен ефект, веднага да се консултирам с лекар. вярно е, че не е хубаво и да се спират изведнъж, тъй като ще ти предизвикат цикъла, но може да ти ги сменят с други, които да не ти влияят по този начин. успех


Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #24 -: Юни 24, 2009, 20:09:26 pm »
Норкис определено не е нормално да има такива странични действия 8O
А поне кървенето спря ли?!
Дано в най-скоро време се почувстваш добре,защото състоянието ти чак ме плаши :goodluck:
 :bighug:

Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #25 -: Юни 24, 2009, 20:16:14 pm »
norkiss , от кой ден на цикъла започна хапчетата?
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #26 -: Юни 24, 2009, 21:49:12 pm »
ами моя доки каzа веднага да ги по4вам,а zа кои ден от цикала неzнам zа6тото от 30 май сам с карвене,така4е.... ,на един от прегледите каzаха 4е това е менстуация.... а сега се окаzа кисти4ки.А zа хап4етата пак ходих при доки и каzа 4е не е нормално от парвото хап4е да стане така,да пробвам таzи ве4ер пак да пия и ако утре сам пак zле да си купя "yasmina" и да продалжа с тях,по леки са и 6те ми понесат по добре,а карвенето -доки каzа 4е 6те спре от хап4етата и 4е от тия кисти4ки ми се е подул яй4ника,но вярвам 4е след три месеца с противоzа4ата4ни 6те се оправи вси4ко,а и доки 6те ме прегледа след трите месеца zа да се увери 4е вси4ко е ок и да деистваме zа  :babbycarrage: благодаря zа вниманието моми4ета  :bighug: :hug2:
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #27 -: Юни 24, 2009, 21:54:51 pm »
Аз за кисти съм пила противозачатъчни , но от началото на МЦ.
Нека някое момиче , което е пило противозачатъчни от средата на МЦ да се включи.
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #28 -: Юни 24, 2009, 22:36:05 pm »
нямах иzбор.доки каzа веднага да ги по4на  :(
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #29 -: Юни 28, 2009, 21:08:43 pm »
3дравеите пак,ас с моите те4ения,ту спира ту пак по4ва,всеки пат е по светло на цвят,и само когато ходя до тоалетната и се напана малко,уж от хап4етата 6те6е да спре или е о6те рано,ас ли барzам а сега и тая болка в гардите,подити са и стра6но ме болят,са6то като при менструация,дали 6те ми доиде сега наистина?????????? напражо сам в 6ах и мат,неzнам ко става наистина,дано да е вси4ко наред и да се оправям ве4е :( 8O
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #30 -: Юни 28, 2009, 22:57:07 pm »
При функционални кисти, нивото на естроген и прогестерон се повишава и вероятно от това те болят гърдите. Може дори да ти се гади от това. Чела съм, че симптомите приличат много на симптоми при бременност, но става дума не за бременост, а за функционални кисти. Те могат да се образуват по време или след овулация, ако е по време на овулация такава отсъства, просто фоликула става киста .. В тези случаи доколкото знам и МЦ закъснява.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: imam problrm i neznam kakvo stav!!!!!
« Отговор #31 -: Юни 29, 2009, 13:02:36 pm »
Благодаря ти garga,много пален отговор,4ак не се се6там да питам zа ни6то друго :wink: :oops: благодаря ти  :bighug: