0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #180 -: Януари 05, 2010, 15:04:02 pm »
Момичета, който мисли за митове и легенди, относно Пре СЕЕД да вземе да разгледа малко сайтове, щом е толкова компетентен. Това за Вакуума  ми го каза и моя гинеколог.аз ходия при професор Леодолтер който в ТОП 10 в света гинеколкози и предстедател на асоцияцията на гинеколози  в Европа и само на неговите съвети съм се доверявала, а не разни Повърхностни мнения.
Ето за специалистите да си проверят.
www.parents.at
На всички момичетата желае бърз успех!!!! Бъдете уверени и позитивни !!!

Благодаря за сайта, но това все пак е форум доближаващ размерите на БГ мама и не е специализиран за проблемно забременяване. Не мога да ровя целия сайт за едно мнение. Не се заяждам, интересно ми беше къде го пише.

 

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #181 -: Януари 05, 2010, 17:12:24 pm »
Това за Вакуума  ми го каза и моя гинеколог.аз ходия при професор Леодолтер който в ТОП 10 в света гинеколкози и предстедател на асоцияцията на гинеколози  в Европа и само на неговите съвети съм се доверявала, а не разни Повърхностни мнения.
Явно вакуум за забременяване се използва само от този професор. Ако беше валидна тази техника, щеше да се прилага и другаде. Изключено е този уникален австрийски гинеколог да е единственият, посветен в тайната, а всички останали репродуктивни ендокринолози да са в неведение.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #182 -: Януари 05, 2010, 23:47:58 pm »
Интересно звучи този препарат, а и отзивите за него май са предимно положителни. Да разбирам ли, че може да се ползва на принципа "ако не помага - няма и да навреди", или е за предпочитане да го ползвам по лекарска препоръка? И на мен адски ми писна да вися като прилеп по половин час поне и да не смея да отида до тоалетната даже :?, ако поне това ще си спестя - супер!
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #183 -: Януари 06, 2010, 06:43:25 am »
Jbrul ,определено е както казваш "и да не помогне няма да навреди".Ноооооо стойка "прилеп" си е желателна дори и с Пре Сийд.Поне аз си я спазвам.Е не съм бременна още,но вярвам че скоро и това ще стане.Успех желая на всички .

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #184 -: Януари 06, 2010, 11:07:58 am »
И аз съм вече сред ползващите Пре-сиид от вчера.Ще видим дали ще ни помогне с моят съпруг по някакъв начин,но поне няма да ни навреди.Вчера реших и да не вися като прилеп,а само с възглавничка и блаженно излежаване. Благодаря на netkremena ,че толкова бързо ми отговори на въпросчетата!
Успех на всички,мили момичета! 
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #185 -: Януари 06, 2010, 15:21:40 pm »
Марина75, благодаря за инфото. Не ми се вярва, че този препарат ще е "ключето за палатката", но наистина нищо не пречи да пробваме и с него щом няма потенциален негативен ефект. Ще го купя още утре и да видим. Явно няма да има скоро блажено излежаване след секс  :? пак ще се правим на прилепи, няма измъкване еййй.
Поне някой ден, като ни ядосват бъдещите деца, ще можем да им натякваме: "Ти знаеш ли колко време съм седяла с главата надолу за да те има, а ти сега ме ядосваш..."   :lol: Дай Боже, по-скоро да настъпи този момент! :)
НЯМА НАЧИН, ДА НЯМА НАЧИН!

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #186 -: Януари 10, 2010, 22:38:34 pm »
отчет - 2-ри неуспешен месец с pre-seed :(
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #187 -: Януари 11, 2010, 10:13:37 am »
Аз също си го купих и чака да му дойде реда,дано допринесе успех.


Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #188 -: Януари 12, 2010, 09:29:35 am »
отчет - 2-ри неуспешен месец с pre-seed :(

И аз го ползвах миналия месец ама май не направихме нещата както трябва  :? Така че тези дни пак. :wink:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #189 -: Януари 12, 2010, 11:38:53 am »
Втори месец ползвах Пре-сийд и сега имам положителен тест и в понеделник съм на лекар. Не знам дали е от Пре-сийд, но ще видим след прегледа с лекаря след 3 положителни теста!!!!!!!!!!!!!!++
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #190 -: Януари 12, 2010, 12:46:47 pm »
Браво Леопардита, само това да се чува! Честито! :)


*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #191 -: Януари 12, 2010, 13:01:39 pm »
Браво,браво мила,честито.


*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #192 -: Януари 12, 2010, 14:48:18 pm »
Честито Леопардита! Лека и безпроблемна!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #193 -: Януари 12, 2010, 14:52:50 pm »
Leopardita, ПОЗДРАВЛЕНИЯ !!!!
Лека и слънчева бременост!!!
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #194 -: Януари 13, 2010, 14:03:10 pm »
Браво миличка много се радвам, дано всичко върви по вода. Честито!!!

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
?
« Отговор #195 -: Януари 13, 2010, 14:43:37 pm »
здравейте мога ли да се присъединя към вас
много пъти съм влизала и чета но все не ми стигат сили да се включа
благодаря ви
buba
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #196 -: Януари 14, 2010, 09:28:38 am »
здравейте,
от 2,5 години се опитвам да забременея, но безуспешно. Изгубих половин година по доктори, нищо не могат да установят, при мен процесите протичат добре, имам доказана ову, хормоните са наред, но още не съм си правила цветна снимка, защото лекарите в града ми казват, че нямало нужда, понеже имам добро изследване на хламидия.  :( При мъжът ми се оказа, че има 27 млн. сперматозоиди на млл.,и подвижност над 70%. Според някои лекари това не е проблем, според други броят бил недостатъчен. Въпросът ми е дали този Пресийд би подпомогнал достигане на бременост. Благодаря ви. 
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #197 -: Януари 14, 2010, 09:59:10 am »
Дидико, задължително първо тръбите проверяваш.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #198 -: Януари 14, 2010, 16:57:14 pm »
...при мен процесите протичат добре, имам доказана ову, хормоните са наред, но още не съм си правила цветна снимка, защото лекарите в града ми казват, че нямало нужда, понеже имам добро изследване на хламидия.  :( При мъжът ми се оказа, че има 27 млн. сперматозоиди на млл.,и подвижност над 70%. Според някои лекари това не е проблем, според други броят бил недостатъчен. Въпросът ми е дали този Пресийд би подпомогнал достигане на бременост. Благодаря ви. 

didiko, след две години и половина неуспешни опити е време да направите изследване за проходимост на тръбите и разширена спермограма. Избери специализирана клиника - има много теми във форума с препоръки и мнения.
Не разчитай на Pre-seed. Препаратът не е минал през клинични изследвания и не е доказано при какви проблеми и двойки има всъщност има ефект. Успех!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #199 -: Януари 16, 2010, 14:00:19 pm »
Здравейте и от мен. Днес реших да се регистрирам, макар че ви чета от 2 години. Ние с половинката ми правим опити от октомври 2007г., до момента без резултат. Правихме по-основните изследвания, не откриха проблем, но бебе все още няма. Когато прочетох коментарите за Pre-seed реших да си купя, заедно с тестове за овулация. Много се въудошивих от повечето положителни резултати (на печелившите честито  :balk_7:) и от днес, когато ми е 12-ти ден от цикъла, почвам с тестовете. Когато ми покаже положителен резултат, ще използваме и Pre-seed. Много се надявам да ми помогне, защото си мислим, че проблема е в малките човечета. Забравих да спомена, че при изследванията казаха, че спермограмата показва малко по-слабо подвижни сперматозоиди, но не било проблем да забременея, просто ще отнемело повече време. За това сега се надявам чудото да стане. Успех на всички, нищо не губим да пробваме нали надеждата крепи човека  :wink:.