0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #160 -: Декември 13, 2009, 14:16:41 pm »
Аз го пробвах вчера..Според докито е хубаво обаче да се сложи и да се изчака 5 минути. така и направих-резултата на 31.12 :)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #161 -: Декември 13, 2009, 16:38:22 pm »
Аз го пробвах вчера..резултата на 31.12 :)
Датата е много обещаваща. Пожелавам ти, положителен резултат, като подарък за Нова година!

*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #162 -: Декември 13, 2009, 19:11:44 pm »
Момичета, когато ползвах pre-seed, малко след това почувствах леко парене, загряване или нещо такова, не мога да обясня добре  :? , дали е нормално???

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #163 -: Декември 13, 2009, 19:54:48 pm »
Момичета, когато ползвах pre-seed, малко след това почувствах леко парене, загряване или нещо такова, не мога да обясня добре  :? , дали е нормално???

не мисля че е нормално това.На инструкциите за ползване на препарата пише изризно че ако има парене,сърбеж или зачервяване на мястото да се спре ползването му.Според мен се консултирай с доктор-именно той най-добре ще ти каже какво да правиш!успех на всички ни :)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #164 -: Декември 13, 2009, 22:23:02 pm »
Здравейте момичета!
Доста ме заинтригувахте с този продукт и изчетох всичко тук. Някъде по-нагоре в мненията имаше коментари за сиропите за кашлица които "разтварят жилавия секрет". Та по този повод са споделя моето мнение. Според мен тези сиропи и пре-сиид са със съвсем различно действие, но не виждам причина да не се ползват заедно. Имам предвид , когато проблемът е в рН-то пре-сиид е достатъчен, но когато има проблем и в консистенцията на цервикалната слуз, тогава може би да се комбинират ... не знам ... За това мисля да питаме доки. Аз утре ще си взема "чудото" и ще го пробвам тези дни  :wink: в тази комбинация. Но при доки ще ходя чак до година.  :lol: как само прозвуча ....но тогава ми е контролата. Успех на всички!Ако има ефект всички ще разберат  :wink: :goodluck:
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #165 -: Декември 13, 2009, 23:21:29 pm »
Не знам дали е от pre-seed-а, но го ползвам от Август и преди седмица видяхме  :bfp:
Ползвахме го през цялото време, не само около дните на Ову. Дори се бяхме настроили за почивка от бебеправенето през Ноември, а то какво стана.  8O
Много съм щастлива, пожелавам го на всички!
Не съм използвала апликатора, пробвах с него, но ми се стори прекалено много. Слагах си по малко на пръста.. На опаковката пише да не се прилага повече от 15 минути преди акт. При нас беше, слагам pre-seed и се "мятаме".
Усех момичета, мисля, че pre-seed има файда   :ballons:
« Последна редакция: Декември 13, 2009, 23:50:18 pm от galiondi »

*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #166 -: Декември 13, 2009, 23:29:55 pm »
Не знам дали е от pre-seed-а, но го ползвам от Юли и преди седмица видяхме  :bfp:
Ползвахме го през цялото време, не само около дните на Ову. Дори се бяхме настроили за почивка от бебеправенето през Ноември, а то какво стана.  8O
Много съм щастлива, пожелавам го на всички!
Не съм използвала апликатора, пробвах с него, но ми се стори прекалено много. Слагах си по малко на пръста.. На опаковката пише да не се прилага повече от 15 минути преди акт. При нас беше, слагам pre-seed и се "мятаме".
Усех момичета, мисля, че pre-seed има файда    :ballons:

Искам да изкажа още едно мнение за продукта..днес след ползването се убедих (така ми беше казал и докито),че след употребата "материала" почти не излиза..Ами така си е.Много малко ,да не кажа почти нищо не излиза.Това дори е в помощ :) Гали радвам се че ти е помогнало :) дано и други да се похвалят скоро
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #167 -: Декември 15, 2009, 07:52:27 am »
Здравейте момичета,
дойде и моя ред да кажа хубавата вест, след лапороскопия, 1 година възстановяване и около 7 месеца опити, от тях 2 месеца с PRE SEED имам положителен резултат. Както съм писала преди във форума за PRE SEED в Западна Европа е много ползван и наистина помага.Това което по различно правех, ползвах гелчето и не съм дигала никакви крака ,а си лежах.Преди по 30 мин, висях като прилеп, а сега четох в форумите в Австрия , че се лежало около час. Мили момичета, пожелавам Ви от сърце да Ви се връща и ползвайте PRE SEED.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #168 -: Декември 17, 2009, 10:31:34 am »
Снощи ползвах пре-сиид за първи път. Комбинацията следната:
сутрин - фолиева киселина и герикапс
вечерта - фолиева киселина и герикапс с допълнение мукосулван за разреждане на цервикалната (има ефект защото мойта е много гъста)
преди лягане пре-сиид.
По принцип ову трябва да ми е утре.
Това, което беше по различното с гелчето, е, че след секса нямаше изтичане на материала, дори и после когато ставах. Стискайте палци ... аз ще стискам на вас  :goodluck: :ballons: :bighug:
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #169 -: Декември 21, 2009, 10:38:28 am »
Ох стискав палци и всичко стискам този месец да стане при всички. Аз сега ще ползвам Пре-сийд за втори път, + ову тест. И аз си вдигах краката, но като стана и то изтичаше нсичко, с Пре-сийд два пъти на миналата ову изтече но малко. Иначе сега се надявам, като даде положителен резулртат тестът + Пре-сийд да стане предновогодишно. Моля се и го пожеравам на всички , ако няма проблем, Пре-сийд да направи нещата с положителен резултат++++++!
Нека декември за всички Нас е пълен с положителни тестове!!!!!!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #170 -: Декември 21, 2009, 13:04:35 pm »
И аз се записвам в темичката,за да следя вече "на светло" всички ваши  мнения, мили момичета.Тези месеци(от юли) само ви чета ,но януари (ако мъжа ми е при мен около Овуто) смятам да си закупя този продукт и ще чакам и аз най-сетне така бленуваното чудо. И аз вися като прилеп по 30мин,но накрая всичко си изтича..ако Пре-сеед успее да "задържи положението" ще бъде полезно!
Пожелавам на всички,които си чакат коледните +чета да си ги получат в най-скоро време!  :D
И щедър е, и пълен е светът с невероятни вероятности.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #171 -: Декември 22, 2009, 10:06:50 am »
според мен е добре да се ползва този ПриСийд, защото действително "поправя" pH-то във влагалището за кратко, ако то например е по-ниско и така жената става по-податлива на инфекции (при по-ниско pH), сперматозоидите преживяват по-дълго с този ПриСийд. Мъжът ми също е доволен от него.
Но за съжаление според мен не е панацея. Ние го ползваме от около 3 месеца, вкл. и в последния месец на стимулация с клостилбегит + стимулация на мъжа ми с Трибестан (той започна с нея 3 месеца по-рано от началото на моята стимулация) + ехографски прегледи за точно таймиране на овулацията, която си беше на лице. За съжаление все още нямам резултат, което ме навежда на мисълта, че това си е просто спомагателен продукт и не трябва да се залага на него кой знае колко много. Ние все пак сме с "неизяснен фактор", та реших да взема мерки и в тази насока "неподходяща среда" за сперматозоидите - просто пак ударихме на камък. Иначе, що се отнася до "неподходяща среда" нямам никакви антитела, с които ПриСийда разбира се няма как да се справи, та остава за него единствено: да коригира временно недобро pH и подходяща среда за по-голяма преживяемост на плувците - все е нещо.
« Последна редакция: Декември 22, 2009, 10:13:59 am от Magdalena78 »
Не съм пушила от 10/02/2014 (отказвам ги на сила)
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #172 -: Декември 22, 2009, 10:16:34 am »
... което ме навежда на мисълта, че това си е просто спомагателен продукт и не трябва да се залага на него кой знае колко много. Ние все пак сме с "неизяснен фактор", та реших да взема мерки и в тази насока "неподходяща среда" за сперматозоидите - просто пак ударихме на камък. Иначе, що се отнася до "неподходяща среда" нямам никакви антитела, с които ПриСийда разбира се няма как да се справи, та остава за него единствено: недобро pH и подходяща среда за по-голяма преживяемост на плувците - все е нещо.
Да, съгласна съм напълно. След първия месец, в който ползвахме pre-seed не стигнахме до желаната цел, но това вероятно се дължи на други пречки по трасето като напр. тръбите ми.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #173 -: Декември 23, 2009, 17:05:43 pm »
Мили Момичета, сетих се нещо което съм забравила да напиша, Тук в австрийските сайтове пише като се ползва Пре сййд, хубаво е да се притисне леко с рака ниско в слабините демек матката,Смисъл мъжът като каже че идва момента тогава се слага ръката на матката, като ВАКУУМ да се получи. Директно Вакуума да ги засмуче, по принцип при мен в точно месеца като е станало правех това. Другото само лежите , аз предварително си слагах малка възглавница.
*

    victorita

  • ****
  • 531
  • Моето малко слънце КРИСТИАН се роди на 21/01/2010
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #174 -: Януари 02, 2010, 20:59:18 pm »
аз също забременях,докато използвах пресиййд-бях на дуфастон за 4 месеца и бях доста суха,та затова си го купих.На 4 месец от опитите и 2 месеца след като спрях дуфастона се получи-сега съм в 9 месец-чакаме бебо с нетърпение-пожелавам го на всички ви през новата година.
За сведение не съм имала някакво усещане от гела,но слагайте по малко.Аз слагах само отвън-не съм ползвала апликаторите,то иначе става като пързалка :lol:
Успех на всички
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #175 -: Януари 02, 2010, 22:44:14 pm »
Мили Момичета, сетих се нещо което съм забравила да напиша, Тук в австрийските сайтове пише като се ползва Пре сййд, хубаво е да се притисне леко с рака ниско в слабините демек матката,Смисъл мъжът като каже че идва момента тогава се слага ръката на матката, като ВАКУУМ да се получи. Директно Вакуума да ги засмуче, по принцип при мен в точно месеца като е станало правех това. Другото само лежите , аз предварително си слагах малка възглавница.
8O 8O 8O
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #176 -: Януари 02, 2010, 22:46:28 pm »
Мили Момичета, сетих се нещо което съм забравила да напиша, Тук в австрийските сайтове пише като се ползва Пре сййд, хубаво е да се притисне леко с рака ниско в слабините демек матката,Смисъл мъжът като каже че идва момента тогава се слага ръката на матката, като ВАКУУМ да се получи. Директно Вакуума да ги засмуче, по принцип при мен в точно месеца като е станало правех това. Другото само лежите , аз предварително си слагах малка възглавница.
8O 8O 8O
Митове и легенди на народите. Щом така пише у Австрийско... :D
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #177 -: Януари 04, 2010, 15:04:23 pm »
Мили Момичета, сетих се нещо което съм забравила да напиша, Тук в австрийските сайтове пише като се ползва Пре сййд, хубаво е да се притисне леко с рака ниско в слабините демек матката,Смисъл мъжът като каже че идва момента тогава се слага ръката на матката, като ВАКУУМ да се получи. Директно Вакуума да ги засмуче, по принцип при мен в точно месеца като е станало правех това. Другото само лежите , аз предварително си слагах малка възглавница.
8O 8O 8O
Митове и легенди на народите. Щом така пише у Австрийско... :D

Моля, дайте този сайт да го прочетем.  8O 8O

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #178 -: Януари 05, 2010, 08:48:21 am »
Момичета, който мисли за митове и легенди, относно Пре СЕЕД да вземе да разгледа малко сайтове, щом е толкова компетентен. Това за Вакуума  ми го каза и моя гинеколог.аз ходия при професор Леодолтер който в ТОП 10 в света гинеколкози и предстедател на асоцияцията на гинеколози  в Европа и само на неговите съвети съм се доверявала, а не разни Повърхностни мнения.
Ето за специалистите да си проверят.
www.parents.at
На всички момичетата желае бърз успех!!!! Бъдете уверени и позитивни !!!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #179 -: Януари 05, 2010, 08:53:51 am »
също може да се комбинира с тези витамини за забременяване и бременост до 12 седмица.
/www.femibion.de