0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #60 -: Септември 06, 2009, 12:16:38 pm »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #63 -: Септември 08, 2009, 13:06:05 pm »
Здравейте момичета аз лично си го закупих това "чудо" казвам чудо защото още не съм го изпробвала от аптеката при клиниката на Д-р Щерев.Иначе като влезете във сайта www.pressed.bg в опцията къде да намеря продукта има адресите на аптеките по градове които го предлагат.Аз си го купих за цена от 37лв.Успех на всички ви пожелавам
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #64 -: Септември 09, 2009, 14:15:38 pm »
И така, момичета и аз да докладвам:
Поръчах pre seed от ebay и пристигна за 3 дни от Англия. В опаковката има тубичка Pre -seed с апликатори за многократна употреба + 15 теста за овулация с висока чувствителност от 25 mIu и 10 теста за бременност с чувствителност 10 mIu (пише, че може да регистрират бременност в първите 3-4 дни от зачеването. Цялото това удоволствие ми излезе около 48 лева с доставка до БГ.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #65 -: Септември 09, 2009, 14:49:03 pm »
Желание здравей,аз определено ще си поръчам другия месец от там.Благодаря за информацията  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #66 -: Септември 09, 2009, 14:53:41 pm »
Все пак, дано не ти се налага да поръчваш, чакаме да се похвалиш с + резултат!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #67 -: Септември 10, 2009, 09:12:54 am »
Желание,би ли ми дала линк към продукта който ти си закупила  :wink:
 по отношение на това да не ми се налага да го копувам,малко се съмнявам вече и БТ пада,нооооооо тъкмо сега като го поръчам и стея тестове вътре за бременност ще станеееееее  :P

Благодаря ти Желание .[/color]
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 09:22:48 am от iskra.p.dimitrova »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #68 -: Септември 10, 2009, 09:18:50 am »
Заповядай:
http://cgi.ebay.co.uk/PRESEED-8-PACK-25-PREGNANCY-OVULATION-TESTS-pre-seed_W0QQitemZ140293822781QQcmdZViewItemQQptZUK_Health_HealthCare_RL?hash=item20aa29d93d&_trksid=p3286.c0.m14

Ако имаш въпроси, насреща съм, с каквото мога ще помогна :-)
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #69 -: Септември 10, 2009, 09:28:31 am »
Поръчах pre seed от ebay и пристигна за 3 дни от Англия. В опаковката има тубичка Pre -seed с апликатори за многократна употреба + 15 теста за овулация с висока чувствителност от 25 mIu и 10 теста за бременност с чувствителност 10 mIu (пише, че може да регистрират бременност в първите 3-4 дни от зачеването. Цялото това удоволствие ми излезе около 48 лева с доставка до БГ.

Желание, знаеш ли защо лубриканта е Pre-seed 8? Разбрах, че е за многократна употреба, но това 8 какво означава? Може би опаковката е за 8 пъти?

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #70 -: Септември 10, 2009, 09:29:23 am »
Най вероятно е така за 8 ползвания.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #71 -: Септември 10, 2009, 09:37:49 am »
Да, в кутията има 6 апликатора, които са за многократна употреба. Според мен, може и за повече от 8 пъти да е, зависи по колко се слага. Тубичката е 40 мг.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #72 -: Септември 10, 2009, 09:41:28 am »
Значи ако гледаме по дозираните апликатори те са 4 мг. това спокойно стига за 10 ползвания което го прави още по добър като цена .
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #73 -: Септември 10, 2009, 09:51:27 am »
Да, аз мисля, че е по-добър вариант, защото на мен тези дозирани апликатори ми идват в повечко, половината от садържанието го изхвърлям, което не е много изгодно.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #74 -: Септември 10, 2009, 12:36:57 pm »
И аз си го поръчах от e-bay.Платих го в понеделник и дойде в четвъртък.42 лв е всичко,като от пощата не ми поискаха пари за доставката.Комплекта има тубичка 40мг,6 апликатора,10 теста за бременност с чувствителност 0.10 и 15 теста за овулация -0.20
Ето и линка
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=150368335917

http://www.babyplan.ru/profile/50563
« Последна редакция: Септември 10, 2009, 13:07:30 pm от acq81 »
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #75 -: Септември 12, 2009, 10:26:53 am »
...Как разбирате дали ви идва в повечко...те сперматозоидите знаят по-добре от нас...нека тези,които ползват с отделните дози да си слагат цялото количество.Не съм спец,ама нали го слагаме не за "смазка"а за друго ;)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #76 -: Септември 12, 2009, 10:59:36 am »
На мен ми е добре,пък колко повече май толкова по добре за плувците хихихихиххихи
 Сега го поръчах и аз (май  :ask:,ако съм направила всичко че голямо превеждане падна  :oops: :D),ще се радвам ако някое момиче поръчало го вече да каже какво беше последното писмо което получи на пощата си за да сравня  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #77 -: Септември 12, 2009, 15:27:45 pm »
...Как разбирате дали ви идва в повечко...те сперматозоидите знаят по-добре от нас...нека тези,които ползват с отделните дози да си слагат цялото количество.Не съм спец,ама нали го слагаме не за "смазка"а за друго ;)

Дидон на мен ми обясниха така. Слагаш пре сийда около пет минути преди същинския полов акт. Изстискваш тубичката и след това както си легнала се надигаш (като при мускулните преси) това кол-во което е в повече излиза при натиска на коремните мускули се изтласква излишното кол-во.
В моята листовка пише че пре сийд-а трябва да се сложи най-късно 15 минути преди половият акт. Най-добре е пет минути преди него.
Хайде дано някой скоро се похвали с положителен резултат  :D

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #78 -: Септември 13, 2009, 13:32:33 pm »
Здравейте момичета :)
Аз също си купих въпросния Pre-Seed. Взех го от една от аптеките, посочена в сайта за БГ - Аптека „Хера 4”,кв. Младост 1, ул. Йерусалим, бл. 39А, за 37,90лв.
От един месец го ползвам, но за съжаление още не мога да се похваля с положителен резултат ...  :(
Време е вече някой да се похвали и да вдъхне надежда, че въпросното чудо действа  :wink:
*

    zori75

  • *
  • 8
  • Това , което не ни убива, ни прави по-силни
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #79 -: Септември 15, 2009, 13:14:13 pm »
...и аз го купих, но от аптека в Младост 3, цената беше 35,20 лв....сега и аз чакам резултатите... :P...стискам палци на всички  :bori_010: