0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #140 -: Ноември 27, 2009, 23:24:38 pm »
Абе вдигаме всичко - крака, ръце - голяма акробатика пада! :D :D :D 

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #141 -: Ноември 29, 2009, 13:28:41 pm »
Ами милички аз сега си го поръчах и до няколко дни ще ми го докарат... този месец изпуснах ама от следващия месец ще пробвам и ще напиша как е.Тук (Испания) много добри отзиви има за този медикамент..да видим.Гледам и чета че в Бг също се препоръчва.. дано действа :) в смисъл да подпомага плувците  :wink:
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #142 -: Ноември 30, 2009, 16:02:43 pm »
Здравейте на всички, аз съм нова във форума, след 1 год. опити- овулационни тестове и всичко останало съм вече отчаяна. Не става, всеки месец чакам и нищо. Депресирана съм и отчаяна, а живея в чужбина и няма с кого да споделя. Радвам се, че намерих вас.Сега ще пробвам с Pre-seed, много искам да стане този път.
Искрено се надявам всички да имате +++++++ резултат. Много успех на всички.  :)

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #143 -: Декември 01, 2009, 20:29:11 pm »
Милички аз си доставих Pre-seed и сега ми остава другия месец да го ползвам.. този вече изтървах момента.. успех на всички :)
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #144 -: Декември 02, 2009, 13:03:26 pm »
Здравеите момичета, има ли на някоя от вас да и го е предписал лекар или специалист /pre-seed/?, обсъждали ли сте за този продукт с лекар/специалиста си, или го ползвате на ваша отговорност??????, знам че пише че е безопасно, но все пак ....
Незнам какво да правя  :?, дали да го пробвам?, не сам ходила при лекар/специалист, живея в Испания и е малко по трудно, но иначе сам си го поръчала по интернет /http://www.farmatest.es/ и след 1-2 дни ще го имам. :?
Успех на всички, и честито на тези които са успели.  :D

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #145 -: Декември 02, 2009, 13:10:06 pm »
Аз бях питала за него моя док. и той каза че няма проблем да се ползва.не се притеснявай няма да ти навреди,а може само да ти помогне.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #146 -: Декември 02, 2009, 13:27:26 pm »
Аз бях питала за него моя док. и той каза че няма проблем да се ползва.не се притеснявай няма да ти навреди,а може само да ти помогне.




O.K. Много ти благодаря мила, сега съм по спокойна  :D  :D  :D

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #147 -: Декември 02, 2009, 13:36:22 pm »
И ние този месец използвахме pre-seed, дали има  ефект, ще кажа след около 2-3 седмици  :wink:
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 13:41:13 pm от *sunny* »
*

    sonyas

  • ***
  • 224
  • Живота е хубав, защото е красив!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #148 -: Декември 02, 2009, 13:46:33 pm »
Ще се радваме много ако има ефект :D

Това, което прави живота интересен е възможността да осъществим мечтите си! Животът не се измерва по броя на вдишванията, а по миговете, които спират дъха ти.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #149 -: Декември 02, 2009, 16:30:21 pm »
На мен Пре-сийд ми го пресписа лекарката ми. Ползвам го запърви път, не мога да кажа дали и ма ефект, но със сигурност е благоприятен за средата, щом лекар го предписва! :D
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #150 -: Декември 02, 2009, 21:09:42 pm »
На мен Пре-сийд ми го пресписа лекарката ми. Ползвам го запърви път, не мога да кажа дали и ма ефект, но със сигурност е благоприятен за средата, щом лекар го предписва! :D

И тук лекари го предписват :) Аз също живея в Испания и го поръчах от www.farmatest.es..Идва за 2 дена :) само да мине лелката и ...да му мисли мъжлето  :D
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #151 -: Декември 03, 2009, 22:35:47 pm »
Не съм ползвала и ... мисля да опитам.
Открих го тук на една аптека.
Какво пък, поне няма да навреди.
За файдата ще пиша по-натам, дано да я има.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #152 -: Декември 04, 2009, 13:42:38 pm »
здравейте,
прочетох доста за този продукт и мисля и да го ползваме,
след 2-3 дни ми е О и ще го потърся по аптеките,
борим се за бебе от доста време и вече, но и без успех,
надявам се това да помогне....

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #153 -: Декември 08, 2009, 22:41:23 pm »
отчет - първия месец с pre-seed е неуспешен. лелката дойде, но след 2 седмици ще го използвам пак!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #154 -: Декември 08, 2009, 22:57:19 pm »
отчет - първия месец с pre-seed е неуспешен. лелката дойде, но след 2 седмици ще го използвам пак!

И аз до седмица ще го ползвам пък да видим :) успех hazelnut..на мен докторката ми каза че е доста добре приет в лекарските среди..според нея помагало за "запазването на пълнежа"  :oops: извинявам се за спама но така се изрази докито.... а дано!!!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #155 -: Декември 10, 2009, 13:18:48 pm »
Аз го ползвах този месец, както ви писах, трябваше да  ми дойде на 7 и не идва. Чакам ли чакам и съм много нетърпелива да разбера какво става. Ако не дойде другата седмица, на кръвен и при доки! Исками се да напиша една страхотна реклама за Пре-сийд дали??????? :bfp:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #156 -: Декември 10, 2009, 13:24:15 pm »
Аз го ползвах този месец, както ви писах, трябваше да  ми дойде на 7 и не идва. Чакам ли чакам и съм много нетърпелива да разбера какво става. Ако не дойде другата седмица, на кръвен и при доки! Исками се да напиша една страхотна реклама за Пре-сийд дали??????? :bfp:
Миличка,закъснява ти вече 3 дни,мен ако питаш не чакай другата седм. ами препишкай един Шуър чек.Хайде успех.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #157 -: Декември 10, 2009, 15:04:04 pm »
Здравейте!Аз съм нова във форума и искрено се надявам да ми донесете късмет.За втори месец ползваме лубриканта.Намирам го много лесно в София в аптеки САНИТА.
Консултирала съм се с нашия доктор.Абсолютно безвреден е и може само да помогне.Успех на всички!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #158 -: Декември 11, 2009, 12:26:56 pm »
Много се надявах да е станало от първия весец с Пре-сийд, но и моят отчет е отрицателен, дори ми закъсня малко , но не. И аз ще пробвам пак задължително и на това ОВУ!!!!!!!
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #159 -: Декември 12, 2009, 11:27:41 am »
Аз също го пробвах този месец,но нищо не стана,ще опитам пак другия месец.