0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #100 -: Октомври 07, 2009, 21:13:43 pm »
Дидон вече половин месец го пие...Още не сме запознали яйцеклетката и сперматозоида,но се надявам че им предоставям максимално добрата среда за това...
 Дойдоха и мъжките витамини,обаче вече трети ден нямакой да отиде да си ги вземе...писна ми от ръчкане...като че ли само ние го искаме,а на тях не им пука
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #101 -: Октомври 07, 2009, 22:07:06 pm »
Цигуларчето го прилага вече 4-ти месец и нищо налице.
Май ако има проблем, със или без този овлажнител надали е от значение. Може би е добър продукт за начинаещите в опитите за забременяване.
Аз клоня към заключението, че след година - година и половина опити парите са по-добре похарчени за изследвания - хормони, фоликулометрия, спермограма, цветна снимка.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #102 -: Октомври 07, 2009, 22:47:28 pm »
...и мъжките витамини,обаче вече трети ден нямакой да отиде да си ги вземе...писна ми от ръчкане...като че ли само ние го искаме,а на тях не им пука
При нас е същият проблем. Вече изнемогвам от молене и убеждаване да ги пие, както и чая.
*

    Andrea_Gail

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #103 -: Октомври 08, 2009, 20:37:41 pm »
Момичета , не съм регистрирана тук , предимно чета в БГ-мамма, но видях темата и не можах да се стърпя да не отговоря. Поръчах се пре-сийд от е-bay  август месец. В началото на септември дойде , точно когато ми трябваше...  8) Резултатът е налице бременна съм - 6та седмица.  Може да е просто съвпадение, но честно да ви кажа струва си да се дадат 30 или 50 лв. ако това е нещо , което подобрява шансовете ни.
 Освен това получих  и тестовете за овулация , които са  подарък , и освен тях си поръчах още 20+ 5 за бременност. Цената е повече от изгодна, а тестовете за овулация са много по-хубави ( за мен) от тези ,които се продават тук. Лентичките са по- големи и по-лесни за ползване , контролната черта винаги е супер ярка ( за разлика от Клиър Овю , които успявам да намеря по аптеките тук) , а когато е положителен теста , тестовата черта става също много ярка и е лесно да се разчете теста.
 Успех на всички!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #104 -: Октомври 09, 2009, 08:38:17 am »
Здравейте момичета  :)

Аз ползвам Пре-сеед от 2 месеца и ще се присташа да споделя, че при нас чудото стана  :D Не знам дали е от въпросния лубрикант или от всички съвети които спазвахме последните 2 месеца - тестове за овуация, спазване на подходящи пози и стоене с вдигнати крака след бебеправенето по 30мин., но важното е че се получи  :D Направих си 8 теста и са всички с 2 чертички - първите са с доста бледа втора чертичка, но ги има :) Безкраино сме щастливи с татито и се надяваме всичко да е наред.

Успех на всички!!! Стискам палци и при вас да сработи :)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #105 -: Октомври 09, 2009, 10:00:22 am »
Това са страхотни новини!!! На новите мами честито!!! А от колко време правите опити за забременяване???
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #106 -: Октомври 09, 2009, 10:16:02 am »
От 4 месеца :)
*

    Andrea_Gail

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #107 -: Октомври 09, 2009, 21:00:04 pm »
Аз  от 2 години, като по-сериозно , със следене на ову и т.н. от 7-8 месеца. Но при мен има други усложняващи фактори, поради които мислех,че е много малко вероятно да забременея по естествен начин.  Оперирана съм преди година  и съм с 1 яйчник, а преди няколко години се лекувах от онколологично заболяване , а химио и лъче терапията доста безмилостно изтребват яйчниковия резерв...
 Само искам да споделя че единственото различно , което правих в месеца, койото забременях беше , че използвах пре-сийда, и лежах поне по 15-20 мин след секс. Явно простичките неща са важни...
 Успех момичета, с или без пре сийда :)
*

    zori75

  • *
  • 8
  • Това , което не ни убива, ни прави по-силни
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #108 -: Октомври 20, 2009, 23:43:45 pm »
Привет момичета!Имате ли новини?
Бях си дала малко почивка,но този месец пак се заредих с пресийда и смятам да го пробвам с фоликулометрия 8)
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #109 -: Октомври 21, 2009, 08:06:33 am »
Аз  от 2 години, като по-сериозно , със следене на ову и т.н. от 7-8 месеца. Но при мен има други усложняващи фактори, поради които мислех,че е много малко вероятно да забременея по естествен начин.  Оперирана съм преди година  и съм с 1 яйчник, а преди няколко години се лекувах от онколологично заболяване , а химио и лъче терапията доста безмилостно изтребват яйчниковия резерв...
 Само искам да споделя че единственото различно , което правих в месеца, койото забременях беше , че използвах пре-сийда, и лежах поне по 15-20 мин след секс. Явно простичките неща са важни...
 Успех момичета, с или без пре сийда :)
Честита радост и лека бременост!!!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #110 -: Октомври 28, 2009, 18:00:28 pm »
Здравейте момичета. Аз съм от тези на които препаратът помогна - след малко повече от година опити без абсолютно никакъв резултат. Pre-seed използвахме за първи път този месец и чудото стана. На седмото небе съм. Пожелавам на всички ви успех и скорошно постигане на целта, незвисимо дали с или без Pre-seed.

*

    zori75

  • *
  • 8
  • Това , което не ни убива, ни прави по-силни
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #111 -: Октомври 29, 2009, 19:36:25 pm »
Здравейте момичета. Аз съм от тези на които препаратът помогна - след малко повече от година опити без абсолютно никакъв резултат. Pre-seed използвахме за първи път този месец и чудото стана. На седмото небе съм. Пожелавам на всички ви успех и скорошно постигане на целта, незвисимо дали с или без Pre-seed.

Страхотно, мила! Лека и усмихната бременност!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #112 -: Ноември 06, 2009, 12:25:37 pm »
Здравейте момичета!Честито на успелите-лека бременност. :D.Аз го открих вчера.Мисля да го пробвам.Обадих се в предст.в София и чакам отговор дали ще го изпратят по куриер.Ако не ще го търся в София.Стискайте палци!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #113 -: Ноември 06, 2009, 12:32:02 pm »
Има го вече по аптеките Zveti79. http://preseed.bg/kade_da_namerq_preseed.php

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #114 -: Ноември 11, 2009, 16:18:26 pm »
Здравейте момичета,
за пръв път се включвам в този форум, но ми е интересно да разбера дали някой е приемал Fertil Aid? И ако да, то колко време трябва да се пие, за да се види дали има някакъв ефект, и дали изобщо има някоя от вас, която го е пила и е забременяла?
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #115 -: Ноември 14, 2009, 18:38:16 pm »
аз го пия от два месеца.Казха ми,че имат ефект на натрупване и е хубаво да се пият поне 4тири месеца
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #116 -: Ноември 14, 2009, 18:43:34 pm »
аз го пия от два месеца.Казха ми,че имат ефект на натрупване и е хубаво да се пият поне 4тири месеца

И какъв точно е този ефект на натрупване? Това ми звучи смехотворно.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #117 -: Ноември 14, 2009, 20:38:00 pm »
...добре де,не съм се изразила правилно...Нали знаете ,тук се получава малко като детската игра на "развален телефон".Обясняват ти едно,ама ти като не можеш да си спомниш точните думи го перефразираш и то става съвсем друго...
  Това, което исках да кажа е, че както имуностимулиращите медикаменти не могат да засилят защитната сила на организма ти за 5 дни,така и витамините не могат да регулират недостига,дисбаланса ,да провокират правилната дейност на организма за месец...
  Примерно,при мъжете знаем,че една нова спермогенеза се формира на всеки 100 дни...
  Така де,ако аз съм лишавала организма си от Б витамините ,защото съм суетна и не ям хляб изънени,то няма да мога да възстановя недостига за броени дни...
   Абе като здравословното хранене,като го следваш ,отслабваш,обаче като забравиш за него и йок
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #118 -: Ноември 14, 2009, 20:43:04 pm »
Явно говориш за Fertil Aid, а аз помислих, че коментарът ти за натрупването е за Preseed - това е темата.
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #119 -: Ноември 21, 2009, 10:10:56 am »
хайде и аз да се запиша тук :) от днес и аз съм на pre-seed,с надеждата след 2 седмици да видя  :bfp: впечатленията ми от него като за първи път са, че като овлажнител действа перфектно и е много лесен за поставяне. като количество усещането е, че е много, но това само увеличава удоволствието :oops:
момичета, има ли забременнели с негова помощ вече? да се похвалят...