0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
За пръв път го купих тоя месец, тепърва ще чакам резултат  :crossfingers:
Само че се чудя колко да вярвам на коментарите в интернет странците на търговците... Та преди да пусна поръчка за втора партида, да си попитам.
Харесва ми дори само като лубрикант, но за толкова пари по-добре действително да има двойна функция.  :pleasantry:
*

    sunny70

има файда, на моя близка много и помогна, хубавото е, че вече фирмата има представителство и в България...успех :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Простете невежеството,но какво е това?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Марина, Pre-seed е нещо като лубрикант със специален състав, който имитира цервикалната слуз и така удължава живота на сперматозоидите, помага им да се придвижат по-лесно и по-бързо от влагалището в цервикса.
Продава се във флакони за еднократна употреба и се слага във влагалището точно преди секс. (http://www.preseed.com/TheSolution/What_Is_Preseed.php)
И да ти кажа, невежество не е, защото не познавам никой, който да го е пробвал, а в интернет постоянно намирам луди хвалби как точно с него веднага ставали бебетата. (Това, разбира се, ако няма здравословни проблеми.)

Sunny, мерси за отговора, друго си е във форума някой да потвърди...
Ще докладвам има ли резултат при мен след 2 седмици.
и колко струва това чудо на забременяването? и от къде се намира извинете  :oops:
*

    sunny70

...на сестра ми и го изпратиха от САЩ, но вече имат представители в България... :P, ще потърся координатите на БГ представителите и ще изпратя...
*
В САЩ го купих, $16.50 за 6 дози (http://www.early-pregnancy-tests.com/preseed-lubricant.html)
Еха , и аз не знаех какво е това , но като прочетох ме заинтригува. Продава ли се в аптеките в БГ и ако не , може он - лайн да се поръча?
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
И на мен ми стана интересно - дали го има в БГ аптеките?
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Нищо не намирам... в БГ мама има стара тема, но никаква информация за дистрибутори (http://archives.bg-mamma.com/archive/index.php?topic=159909.0)

Изглежда че и през eBay може да се поръча, ама много пари искат за пратката (http://cgi.ebay.com/Pre-Seed-Lubricant-+-2-FREE-Pregnancy-Tests-Private!_W0QQitemZ190311388388QQcmdZViewItemQQimsxq20090531?IMSfp=TL090531123002r25717)

*

    sunny70

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #10 -: Юни 12, 2009, 18:52:49 pm »
до 1 месец ще го има и по-аптеките у нас,вече има дистрибутор в България, но в момента чака лиценза за продажба в нашите аптеки :bori_002:
*

    poliito

Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #11 -: Юни 13, 2009, 01:46:08 am »
момичета, в две аптеки проверих ама не са чували. намерих сайта и там има посочен дистрибутор за бг. дано да го пуснат скоро и при нас :(

http://preseed.com/PlacesToBuy/cat.php?id=126
*

    zori75

  • *
  • 8
  • Това , което не ни убива, ни прави по-силни
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #12 -: Юни 20, 2009, 01:15:49 am »
...някой успял ли е да се свърже с дистрибуторите в БГ...дали вече е пуснато по аптеките.. :( ...споделете моля ви...
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #13 -: Юни 20, 2009, 21:23:20 pm »
Здравейте!Аз се свързах по мейл с дистрибутор и ми казаха че вече е по аптеките. Цена 39лв за6 дози. Но ако не го намеря да се свържа с тях и да ми го доставят по куриер.
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #14 -: Юни 21, 2009, 04:13:08 am »
Брех това ценообразуване...
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #15 -: Юни 21, 2009, 17:14:27 pm »
Брех това ценообразуване...
:lol:
bebo79 , какъв е мейла на дистрибутора ?
*
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #16 -: Юни 22, 2009, 02:04:17 am »
Фаталче - това е мейла на който аз писах - bioconcept@mail.bg
 :D :D :D :D
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #17 -: Юни 22, 2009, 11:14:45 am »
Записвам се, за да следя темата. И аз имам нужда от такъв продукт, дано да е добър.   :sperm2:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #18 -: Юни 22, 2009, 11:19:41 am »
и аз ще започвам да следя тази темичка, че силно ме заинтересува! Пожелавам късмет на всички, които ще го пробват и после да кажете наистина ли има ефект!!! Да не забравите да се похвалите!!!
*

    zori75

  • *
  • 8
  • Това , което не ни убива, ни прави по-силни
Re: Някой ползва ли Pre-seed и да сподели има ли файда?
« Отговор #19 -: Юни 23, 2009, 13:26:08 pm »
...благодаря за инфото момичета, ще им пиша и аз на този мейл, надявам се да мога да се сдобия скоро и аз с продукта в БГ, че поръчките по интернет са голяма мъка... :(