0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
И аз съм склонна да вярвам, че успеха от нашия втори опит се дължи на биопсиите.Моите бяха 4 на брой, като след последната имаше добър резултат.А и непосредствено след положителния тест си направих контрола на НК клетките и вливам Киовиг.
Не трябва да се пренебрегват бипсиите, бавно стават във времето, защото всичко е свързано с цикъла ни, но си заслужава резултата накрая.
Успех момичета. :wink:
*
nimika, благодаря много за окуражителните думи, както и на galka  :hug2: :hug2:Аз имам вече 4 неуспешни опита зад гърба си  :(. И понеже съм с Хашимото и бях попаднала на статия,че при жените с Хашимото, след биопсия откриват същите антитела в ендометриума, затова съм вторачила поглед в тази биопсия  :oops: При мен никога ЧХГ не е било нула, а нещо си, ако това има значение, и вливания на имуновенин съм правила, и на интралипид,но за сега без успех. НК клетките бяха малко извън норма, но в един момент си "дойдоха" на мястото.

Благодаря още веднъж на всички  :bighug: и успех на всички  :D


*
Милички искам да ви питам може ли промивката да се направи на 5 и 6-тия ден,защото като говорих с д-р Стаменов ми каза да я направя на 7 и 8 ден,но точно тогава ще съм в София и ако може да ги съчетая нещата,а съм много отдалеч? Ще бъде ли фатално?
« Последна редакция: Януари 04, 2011, 21:13:34 pm от pepssi »
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Промивките се правят преди О. Ако си с късна О може и да успееш. Следи си О в твоя град, за да знаеш как върви.
*
Ову ми е около 12 ден. Това значи ли че няма да има проблем?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Уф  :oops: ти пишеш 5-6 аз чета 15-16  osi_13 Извинявай!
Мисля, че промивките се правят само в чист ден.
Промивките са на 7-8-10 ден,не мога да коментирам може ли на 5-6 ден. И аз мисля като Мира, че трябва денят да е чист.
*
МЦ ми е едва 3 дни,най-много четири и то 3 и 4-тия ден е само зацапване така,че.....да действам май?
Предстои ми биопсия в четвъртък.Не попитах да взема ли някакви обезболяващи???


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Профенит свещичка час преди манипулацията и аулин, това взимах аз. Не ме болеше изобщо.
Мерси и аз мислех това да взема(опит от цветната снимка) :wink:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Мерси и аз мислех това да взема(опит от цветната снимка) :wink:

Видях, че ще дойдеш на срещата ще ти дам инфо тогава  :D.....сори за спама.
*
И 800 мг ибупрофен вършат работа (опит от салпингография и диагностична хистероскопия).
Здравейте момичета!Имам малко запитване...Подготвям се за поредна биопсия и след това за стимулация/защото срока от фонда ми изтича/,но за по-интересно имам задържан фоликул.Днес ми е 17-ти ден,утре съм на последно проследяване,вчера беше 27мм.Прочетох ,че на някои от вас са изписвали Утрогестан и са правили биопсии.Моля ви, кажете ми колко дни го слагате и какво се случи с резултатите ви?
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
Здравейте момичета!Имам малко запитване...Подготвям се за поредна биопсия и след това за стимулация/защото срока от фонда ми изтича/,но за по-интересно имам задържан фоликул.Днес ми е 17-ти ден,утре съм на последно проследяване,вчера беше 27мм.Прочетох ,че на някои от вас са изписвали Утрогестан и са правили биопсии.Моля ви, кажете ми колко дни го слагате и какво се случи с резултатите ви?

На мен ми назначаваха утрагестан два дена преди биопсията и два дена след нея с цел да не изкървя. Чела съм, че на някои момичета им идва цикъла по-рано при биопсии аз не съм имала такива отклонения и го отдавам на утрагестана.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Здравейте момичета!Имам малко запитване...Подготвям се за поредна биопсия и след това за стимулация/защото срока от фонда ми изтича/,но за по-интересно имам задържан фоликул.Днес ми е 17-ти ден,утре съм на последно проследяване,вчера беше 27мм.Прочетох ,че на някои от вас са изписвали Утрогестан и са правили биопсии.Моля ви, кажете ми колко дни го слагате и какво се случи с резултатите ви?

На мен ми назначаваха утрагестан два дена преди биопсията и два дена след нея с цел да не изкървя. Чела съм, че на някои момичета им идва цикъла по-рано при биопсии аз не съм имала такива отклонения и го отдавам на утрагестана.

При мен цикълът винаги идваше по-рано. Не са ми изписвали утрогестан и не мога да споделя.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Аха,значи 2 дни преди и след.Да,твърде възможно е прокървяване от Утрогестана.А това повлия ли по някакъв начин на самия резултат?
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
Аха,значи 2 дни преди и след.Да,твърде възможно е прокървяване от Утрогестана.А това повлия ли по някакъв начин на самия резултат?

Точно обратното, Утрагестана е превантивна мярка за прокървяване и не мисля, че има отношение към резултата.
:)Аз разбрах че го изписват за имитиране на ову,преди биопсията и малко след нея.Но както и да е.Днес ще видим какво се е случило с моя фоликул,който ми се струва ми прави напук,и ще се обадя в клиниката да видим какво ще предприемат.Благодаря ви за включването,така не се чувствам сама в неволите.
Животът е толкова хубав, колкото му позволим да бъде!
Така е, изписват утрогестан за имитиране на ову-то.
Aз съм с ЛУФ и вчера попитах Перенска дали ще можем да направим биопсията, ако не се спука фоликула. Каза, че ще ми изпише утрогестан и ще я направим :).
Ivette, пиши какво е станало.

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."