0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
ralitka, най-добре се обади и питай в клиниката! Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
ralitka, при 2 от биопсиите и аз слагах Утрогестан. Не съм пропускала сутрешната доза. Б обикновено се правят следобед и не е проблем. Питай дали да го слагаш и след Б (аз продължих няколко дни и след това, но не помня колко)
Аз също слагах Утрогестан на 2 от биопсиите и също не съм пропускала сутрешната доза, макар че на последната биопсия ми казаха , че можело и без нея, тогава мисля,че д-р Шевкетова ми го каза.Ако искаш се обади и попитай в клиниката ,но да сложиш едва ли е проблем.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Благодаря ви много момичета за бързите отговори. :D
Часът ми е за 17,15 и след написаното от вас мисля да си сложа сутрешната доза.
Отново много благодаря!

[/url]
Сложи си сутринта и след биопсията още три дни ..... поне на мен така ми бяха изписали и при 4-те биопсии, които имам. По този начин няма да изкървиш след интервенцията.
*
Момичета, :help1:! От три дни се опитвам да разбера резултатите си от биопсията,но без успех. Писах смс и звънях на д-р Персенска,но нито ми звънят,нито вдигат мобилния телефон. Какво да правя? Има ли друг начин да разбера резултата и какво ще следва по-нататък,че нямам време за губене заради заповедта от фонда? :(
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Звъни постоянно, пускай поне по 1 СМС на ден.
*
А може ли някой да ми каже на кой ден от цикъла ви викат за лекарство. И евентуално имате ли информация за някакво ново лекарство ( забравих как се казваше ) , за което ми говори миналата седмица Шевкедова. Толкова бързо ме претупаха , че нищо не можах да разбера :oops:
*
Донис, лекарството го слагат на 3-я ден след овулация, а биопсията е 2 дни след поставянето му.
Момичета, :help1:! От три дни се опитвам да разбера резултатите си от биопсията,но без успех. Писах смс и звънях на д-р Персенска,но нито ми звънят,нито вдигат мобилния телефон. Какво да правя? Има ли друг начин да разбера резултата и какво ще следва по-нататък,че нямам време за губене заради заповедта от фонда? :(

Можеш да си запишеш час за коментар на резултата от биопсията.
Аз така направих, защото бях много притеснена, че ноември ми изтича заповедта от фонда.
и аз винаги записвах час за коментар, един път само дк ми каза "Ела в сряда без час и ми се обади" това ми струваше 3 часа пред кабинета, затова предпочитам с час.
Виж, когато си от далече нещата са доста по-сложни разбирам, ноо.......
*
Най-накрая д-р Персенска ми звънна за резултата от биопсията,но не ми каза за какво става въпрос,само се разбрахме да направим една промивка,контролна биопсия и евентуално да започваме стимулация след това,каза ми че другия вариант е да започваме веднага. И аз каква съм само,не попитах какво се е установило. Решихме да направим промивка. Искам да ви попитам контролната биопсия пак ли е 200 лв.?
250 лв. е, няма значение дали е контролна или не. Винаги плащах по 250 лв.


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
*
250 лв. е, няма значение дали е контролна или не. Винаги плащах по 250 лв.
Благодаря ти бясна луноходка,само че сега биопсията е 200 лв. значи и контролата ще е толкова.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Момичета, искам да ви питам какво мислите.

Та значи в петък на 13 ден бях на фоликулометрия, при д-р Шефкетова, не можах да отида в неделя и в понеделник на 16 ден фоликула вече се беше спукал, усетих тежест в събота вечерта.

Та значи, ако в неделя съм била в овулация, помпата трябва да ми е вторник, биопсията в петък според мен.

Но докторката пита д-р Стаменов ( в коридора набързо ) и каза в сряда на помпа.


Не знам обърка ли се, но ако помпата се сложи на 3, а не на 2 ден от овулацията, има ли проблем, и кога трябва да е биопсията ми?
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Мисля, че няма да е фатално.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
А биопсията тогава кога трябва да ми е?
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Ако в сряда ще е помпата, биопсията в такъв случай ще е в събота.
както е писала Мецани, контролната биопсия е два дена след помпата.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Добре де, по принцип биопсията се прави 5 дни след пукане на фоликула, когато е времето за евентуална имплантация.След като овулацията ми е била в събота вечерта, петия ден е най-късно петък.
Те ще ми кажат утре, но да си знам.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.