0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
mira_mimi аз като съм 53 кг. това значи ли,че ще ми влеят по-малко? :wink: 10 гр. колко са,че са ти го намалили на 48 амп.?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
mira_mimi аз като съм 53 кг. това значи ли,че ще ми влеят по-малко? :wink: 10 гр. колко са, че са ти го намалили на 48 амп.?
Не знам по каква формула го изчисляват, но няма значение, защото ние с теб не се разбрахме май  :oops:
Киовиг 5 гр знам, че е 1 амп. Предполагам, че от 10 гр. са 2 амп. Наскоро разбрах, че има разфасовки от 2,5 гр. и 1,5 гр. Влива се различно количество.
Имуновенин се влива винаги един и същ брой амп. според теглото. Ако го вливаш може да ти намалят някоя амп., не знам колко точно.
*
Че ще се дават пари,ще се дават,то е ясно,но....какво да се прави. Щом хората са казали Киовиг 10 гр. така ще е. Те си разбират от работата. Дано на биопсията нещата да са добре,че иначе става една....,а нямам търпение да започна втория си опит. Моля се поне сега да имам успех!
*
Здравейте, след 10 дни ми предстои ендометриална биопсия .Може ли да ми кажете необходима ли е предварителна подготовка от моя страна/ освен тоалет/?
Часът ми е малко късен към 18 часа.Това означава ли че няма да се изследва кръв преди това?Доста ми е объркано  и неясно...
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Аз бих те посъветвала да си сложиш свещичка Профенид 2 часа по-рано. Иди по-рано към 17.30 например да дадеш кръв.
*
Благодаря ти, ще пробвам с Профенид, така направих и на цветната снимка 30 мин. по-рано сложих свещичка Профенид.
Моят коктейл е Профенит + нимезил  :wink:
*
Милички,толкова ли много боли тази биопсия,че се налага да ползвате Профенид? Да се настройвам тогава за болки. :?
Не винаги боли. Понякога изобщо не се усеща.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Не винаги боли. Понякога изобщо не се усеща.

Лимончето точно е описала, неприятното усещане е за няколкото секунди, през които док. взема от лигавицата. Отшумява бързо и има леко зацапване след това.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Успокоихте ме момичета! Благодаря ви! А някой вливал ли е скоро имуновенин в Малинов за да ми пише колко струва една ампула?
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Успокоихте ме момичета! Благодаря ви! А някой вливал ли е скоро имуновенин в Малинов за да ми пише колко струва една ампула?
12 лв.
*
Благодаря ти mira_mimi,винаги много ми помагаш! :)
*
Ееееееееех,и моята първа биопсия мина. Много ме беше страх от болка,но е точно така както описвате-като при болезнен цикъл за няколко секунди. Със свито сърце очаквам резултата,че то сега като се започнат промивки,контролни биопсии...каквато съм "късметлийка" сигурно ще се замотая преди инвитро старта,а срока на заповедта ми е до 16 декември,то ще е отлагане,то ще е чудо. Казаха ми в началото на другата седмица резултата.
Ееееееееех,и моята първа биопсия мина. Много ме беше страх от болка,но е точно така както описвате-като при болезнен цикъл за няколко секунди. Със свито сърце очаквам резултата,че то сега като се започнат промивки,контролни биопсии...каквато съм "късметлийка" сигурно ще се замотая преди инвитро старта,а срока на заповедта ми е до 16 декември,то ще е отлагане,то ще е чудо. Казаха ми в началото на другата седмица резултата.

А записа ли си час за коментар, защото това също е важно. При толкова народ в клиниката установих, че най-добре да се подсигуриш с час.
*
КЪДИ д-р Шевкедова ми прави биопсията и за резултата ми каза в началото на другата седмица да напиша смс на д-р Персенска,да си напиша трите имена и че става въпрос за резултат от биопсия,а тя ще ми звънне за да коментираме. Незнам с други момичета практикува ли се това? Само да уточня,че съм на 5 часа път от София и само за един коментар не си струва да бия толкова път ако става по телефона.
КЪДИ д-р Шевкедова ми прави биопсията и за резултата ми каза в началото на другата седмица да напиша смс на д-р Персенска,да си напиша трите имена и че става въпрос за резултат от биопсия,а тя ще ми звънне за да коментираме. Незнам с други момичета практикува ли се това? Само да уточня,че съм на 5 часа път от София и само за един коментар не си струва да бия толкова път ако става по телефона.
Дано да имаш успех, аз на моят смс отговор не получих.
*

Дано да имаш успех, аз на моят смс отговор не получих.
[/quote]Ти за същото ли им писа смс? После как процедира? Ако не ми звъннат,ще звъня аз.
Момичета, за резултатите от моите биопсии съм пращала по някалко SMS-а ,въпреки че ми е било безкрайно неудобно,  а за  резултата от последната ми биопсия ми трябваха две седмици и няколко съобщения.Много е трудно, но опитвайте!


“Не се заблуждавай, че щом някой се опитва да те утеши, той живее безметежно сред простите и нежни думи, които понякога ти помагат. В живота му има много трудности и тъга, далеч надхвърлящи твоите. Как иначе би намерил подобни думи!?!" Райнер Мария Рилке
Здравейте момичета. Предстои ми първа биопсия на 21.10.2010. Изписаха ми от днес да си слагам Утрогестан 2х2. Забравих да попитам кога да си сложа последно-сутринта в деня на бипсията или вечерта преди деня на биопсията. Ще съм ви много благодарна ако може да ми помогнете! :D

[/url]