0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Преди да започнем ИКСИ-то говорих с имунолозите подробно за направените ми биопсии, промивки и ..., питах и защо се налага вливане на Киовиг при положение, че лошите НК ми са 5%. Отговориха ми на всички въпроси изчерпателно. Най-мътно ми беше като обясняваха за имплантационните показатели. Останах с вплечатление, че е доста тънка работа. Не само стойностите са важни, а и в какво съотношение са едни спрямо други, сложна работа.

При мен всичко се стече добре. В 8 г. с. съм. Това ми е първият положителен тест, досега не съм имала имплантация при предишни опити. След 3 биопсии и лечението (промивки и лекарства) и вливане на Имуновелин при мен се получи. Мисля си, че проблемът е бил чисто имунологичен. Сега, силно се надявам всичко да се развие добре. Най-вероятно ще вливам пак Имуновелин и дано да е последно, че вече не знам от кого ще вземем поредния заем.

Пиша това, за да не губите надежда. Ако проблемът е имунологичен, биопсиите би трябвало да помогнат.
« Последна редакция: Септември 01, 2010, 21:35:02 pm от mira_mimi »
Супер, темата се пораздвижи. Мила Мира-Мими вдъхна ми надежда, защото ние с теб вървяхме горе-долу заедно, но аз изостанах с още една биопсия. На 7-ми започвам пак и дано да е последната вече.
Радвам се, че си успяла и това е най-оптимистичния пост, благодаря! :D
*
Честито,добра новина. И аз след 3 биопсии ще започна моя 2 опит дано ми е на късмет.
Здравейте, момичета!Предстой ми биопсия за проследяване на имплантационните показатели. Молбата ми е, ако някой може да сподели как протича една такава биопсия в Малинов. Може да ми пишете и на лични. Благодаря ви предварително.
върни се няколко страници назад и ще получиш изчерпателно инфо.
*

    TaIChi

  • **
  • 125
  • Няма отстъпление. Има маневра. :)
Здравейте!

Искам да попитам дали се е случвало на някоя от вас да и закъснее цикъла на следващия месец след биопсията?
Веднага след биопсията ми дойде даже по-рано, но сега ми закъснява, имам някакви леки подръпвания в областта на яйчниците и честно казано не знам нормално ли е или не, защото до сега, вкл. и след неуспешното инвитро цикъла ми си идваше съвсем навреме.
« Последна редакция: Септември 07, 2010, 16:19:53 pm от TaIChi »
лично аз нямах отклонения в цикъла. Днес открих сезона на промивките, айде давайте и вие. :D
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Момичета, до колко часа работеше лабораторията в Малинов, знаете ли?

В четвъртък съм на биопсия от 18.35., и трябва същия ден да си пусна двата хормона, пък до толкова късно май не работеха.
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*
Мисля, че бяха до 18.00ч, но може и да бъркам. Утре съм в клиниката и ще попитам.
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Мисля, че бяха до 18.00ч, но може и да бъркам. Утре съм в клиниката и ще попитам.

Благодаря ти!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
ааа, лелее добре че прочетох темата. Аз също съм на биопсия в четвъртък от 17:25 и мислех както обикновено да ида час по-късно.....такираклъци заради закъсненията  :D....за малко да пропусна лабораторията.
*
silvanchence, лабораторията работи до 18.00ч.
Днес мина и моята биопсията и почти не ме боля :D
Момичета, след колко дни излизаха резултатите от биопсията? Преди ставаха готови за 10 дни, а сега как е?
*
Мецани, до седмица резултатите са готови.Дано всичко да е ок :))
Резултатът от последната ми биопсия, която беше през юли стана готов за три дни.
*
Алис, Къди, благодаря момичета  :P
*
Здравейте момичета, днес мина и моята биопсия в " Малинов" и трябваше да запиша час за коментар следващата седмица, но естествено свободни часове няма и записах за октомври. Ако има някакъв проблем при биопсията и се налага лечение, то тогава този час е доста късно, така че бихте ли дали съвет как се процедира в такъв случай, как мога по-рано да получа резултата. Още съм малко ядосана заради поредния проблем с часовете и моля да ме извините ако съм го написала несвързано.
Благодаря.
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
elis, след 4 дни пусни един SMS на доктора, който ти е правил биопсията с трите си имена и че се отнася за резултат от биопсия и те ще те потърсят.
Другият вариянт е да да се свържеш със секретарките и те да ти занесът резултат на докторите и пак те ще те потърсят.
Аз правя първото и винаги се получава, вече имам 5 биопсии.
Не им ли свикна вече на секретарките, не си хаби нервите излишно :D
Успех и дано резултата ти е хубав  :D
*
Felindra, много ти благодаря, но сега ми трябва пък номера на д-р Шефкетова-тя ми я прави( не усетих никаква болка, тя докторката е много мила и докато ме успокояваше то процедурата мина). А относно секретарките- не мога да им свикна, лекарите казват едно, те-друго.Успех и на теб мила, на мен ми е първа биопсия и затова съм така дезориентирана.
url=http://lilypie.com][/url]
[/url
д-р Стаменов държи лично да коментира биопсията, така че пусни на него смс-а.
*
 Благодаря Ви момичета, успех на всички
url=http://lilypie.com][/url]
[/url