0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #20 -: Май 19, 2009, 18:07:52 pm »
И нашата банда ви желае повече здраве и приятни емоции през празничните дни!
*
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #21 -: Май 19, 2009, 19:05:08 pm »
Прохладна и спорна седмица на всички!
Мише, аз наскоро се бях присетила за Роби и се чудих какво става с нея...загадката е разкрита :)
За пътуването с бебета - Вероника пропътува разстоянието Сфояи - Ст. Загора на 20 дена, така че не виждам проблем в тази връзка.
На нас също ни предстои море средата на юни, засега избираме място...спрели сме се на 2 от предложенията в детско-морската темичка :)
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #22 -: Май 19, 2009, 20:13:17 pm »
*

    зори и жори

Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #23 -: Май 20, 2009, 12:50:07 pm »
здравейте ,весела седмица от нас!

Мише,писах ти на скайп ,но нещо не се засичаме ,за да получиш .Нашето столче си е в България,ние се връщаме чак на 14.07 и до тогава не ни трябва.

Жорко пътува постоянно от новороден на много дълги разстояние,летя от Белгия до София на 2м.Като са малки е доста по-лесно пътуването ,защото все спят.Сега е малко по-кофти , но си зависи и от детето де.
*

    mishanta

  • *
  • 7232
  • Не пропускайте профилактика при мамолог! Важно е!
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #24 -: Май 20, 2009, 14:00:32 pm »
Зори  :sunshine: си ти!
 :flower:Благодаря от нейно и свое име!
Целувки за теб и Жори!

« Последна редакция: Май 20, 2009, 14:15:19 pm от mishanta »
Благодарение на Вас съм Майка :flower: :flower:
Димитър 07.11.07 и Калина 21.10.09
:heartbeat: :heartbeat:

* Чувствителните хора живеят върху върха на пръстите си, за да не притесняват никого.
Прекосяват живота без да вдигат шум, защото целият шум е вътре в самите тях *


:eat: Рецептурник на майсторките в Зачатие :)
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #25 -: Май 21, 2009, 00:02:31 am »
Хайде да се включа и аз в темата да Ви поразсмея с моите патила във вчерашният ден.
В нашата глупава работа народа нон стоп заключва тоалетната, като че там злато се пази, понеже преди време някой се направил на умен и си взел за домашна употреба душа от там.Затова всички ходят като Свети Петър с връзка ключове до тоалетната.
Това нещо мен жестоко ме дразнеше и заявих, че не ми пука кой колко е луд да си вади ключ и за тоалетната аз пък няма да си вадя и туй то.Глупаво и безсмислено е.
Да, ама познайте вчера какво тъпо нещо ми се случи.След яко бачкане и доста вода и кафе в края на деня се запътвам аз към заветното помещение на мисия. Правих каквото правих и тъй като има Ужасно "културен" народ дето все напира да ме издържа докато си върша нещата реших да врътна ключа на вътрешната врата на тоалетната и за огромен мой късмет ключа се счупи в ключалката.
В началото направо не можех да повярвам на нелепата ситуация, в която изпаднах.После се развиках яко, взех да свиркам и блъскам, дано някой ме чуе.
Е, да ама не.Като бачкам с глухи бабети никой нищо не чува и бомба да падне.
И така след 5 мин реших сама да се освобождавам и почнах със счупения ключ да развивам бравата да я махна.Успях, но....... до там .Пробвах какво ли не но, тъпото резе не мърда.
Само за сведение въпросната тоалетна е не с една , а с 3 врати и познайте как щях да си викам.
Та, така си отседях към 45 мин. в 00-та , докато не дойде моята нова млада колежка , за да разбере някой, че ме няма не по собствено желание.
Голям майтап, голямо нещо,а  в това време ме е търсило мало и голямо и всички се побъркали от звънене на телефони, ама на никой не му хрумва къде може да съм:)))))))))))))))
Това, ако не беше ми се случило в тоя идиотски вариант, честно щях да си мисля, че е виц.
Днес цял ден като намина към 00 -та и видя изкъртената врата(наложи се да я изкъртят , за да изляза) такъв смях ме напушва, че цял ден съм се хилила.
И след случката да благодаря за темите за пампото от предходната седмица, използвах бързата методика на Сефи и вече и ние вървим към листата без памперс с усилена крачка, днес само 1 пропуск.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #26 -: Май 21, 2009, 02:08:21 am »
Силви25, твоето преживяване ми е несбъднат кошмар. винаги съм имала фобия от евентуално заключване в тоалетна :) късмет си извадила, май...
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #27 -: Май 21, 2009, 10:32:59 am »
е знам дали е късмет, но определено е добър тест за агенция клю-клю, която за 5 мин разпространи между 100 човека моята случка.
Все съм очаквала, че тук в бача е голям клюкарник, ама чак толкова не очаквах:).Но те какво пък да правят хората тук, ако не клюкнат:)
Аз до сега не съм установявала да имам някакви фобии, но след това заключване установих, че не изтрайвам на тясно и затворено никак.Сега даже в асансьор ми е гадно.
*
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #28 -: Май 21, 2009, 12:39:03 pm »
Ние пък снощи в 11 часа ходихме на бърза помощ, защото като тръгнахме да си лягаме и видях, че един кърлеж се е забил на Еличка на гушката, всъщност по-надолу беше към деколтето, но се беше скрил под блузата.
Леле, човек може да си умре там докато го попитат за какво е дощъл, а докато ти обърнат внимание , чакахме доста време. Сестрата обслужваше някакво познато момче, правеше му чай и т.н. докато благоволи да ни извади кърлежа, после трябваше аз да ги попитам дали се слага някаква инжекция против тетанус, иначе те си траят, не споменават за това. Абе ужасни са направо.
По принцип утре, на 22 май ни се пада консултацията и тогава трябваше да правим реимунизацията на Пентаксима, но снощи ми казаха, че сега чак след 6 месеца ще трябва да се прави тази реимунизация. А като си тръгнахме пък така се притесних, защото забравих да им кажа, че сме с обрив и пием Aerius  и Виатмин C, ама като гледам няма нямаше проблем през нощта.

Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #29 -: Май 21, 2009, 18:16:54 pm »
Здравейте момичета,
Отдавна не съм писала, все нещо немога да се организирам с времето.
Бих искала да ви направя виртуална почерпка на моето момченце, което вчера навърши 1 годинка.

 :balk_12:
*
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #30 -: Май 21, 2009, 19:23:37 pm »
Да ти е жив и здрав рожденикът! :)
*
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #31 -: Май 22, 2009, 11:25:33 am »
Здравейте сладурани и малки сладурчета

Все нещо става немога да стигна да пиша.
Всичко е по старо му в общи линии.В яслата преживяхме лек инцидент,едно друго детенце нахапа Борето доста сериозно на 5 места и сега само показва раните си и казва името на детенцето.Гадна работа но да ви кажа толкова гадно щях да се чуствам и ако моето дете беше нахапало някое друго.
В събота сме на Велинград в едно семейно хотелче,малко да се разведрим и охладим от горещия Пловдив.
Поздрави на патерици на именниците от вчера
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #32 -: Май 22, 2009, 12:10:26 pm »
лек инцидент,едно друго детенце нахапа Борето доста сериозно на 5 места
Това ми прилича на тези, които успяват да се самозастрелят с 5 куршума в главата.
Къде са гледали възпитателките, че чак на 5 места сериозно. Представи си как е пищяло горкото и никой не му е обръщал внимание.
Ако го беше ухапало куче (дори и само 1 път), да си е отишло горкото животно, ама тук понеже госпожите са се почесвали в това време си е лек инцидент. На една позната на детенцето беше отхапано парченце от ушенцето, та бяха пластики после и чудесии.
« Последна редакция: Май 22, 2009, 12:15:12 pm от Tamara »
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #33 -: Май 22, 2009, 14:09:27 pm »
Здравейте сладурани и малки сладурчета

Все нещо става немога да стигна да пиша.
Всичко е по старо му в общи линии.В яслата преживяхме лек инцидент,едно друго детенце нахапа Борето доста сериозно на 5 места.
Това ми звучи все едно куче го е нахапало:x Ама според мене и родителите на това детенце са си за бой, едва ли не са забелязали, че хапе! Аз имам много лош спомен от детската градина - едно момченце Лъчко също много ме хапеше, дори веднъж се бях напишкала /а аз никога не пишках в гащите/, защото ме беше настигнал в тоалетната, та там ме ухапа и аз се изпуснах :( Спомням си, че майка ми беше говорила дс майката на въпросното дете да му обърнат внимание и не знам какво бяха направили тези хора, но детето спря да хапе. Така че не е лошо да говориш с родителите на въпросното дете, щом даскалиците не обръщат внимание!
*
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #34 -: Май 22, 2009, 15:31:28 pm »
В яслата преживяхме лек инцидент,едно друго детенце нахапа Борето доста сериозно на 5 места и сега само показва раните си и казва името на детенцето.
Лелеее,гадна работа :(.Милата ти дъщеричка.
Ние пък сме в очакване на класирането за ясли и ОДЗ-та.ОДЗ-то,в което исках да е Мики не приема яслена група от набор 2007,така че възлагам надежди на яслата,където се кандидатстваше на място.Там списъците с приети деца ще се изнесат на 1-2 юни.
*

    Nina

  • *****
  • 2643
  • Понякога седя и мисля, понякога само седя...
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #35 -: Май 22, 2009, 17:51:20 pm »
Знам, че е нормално децата да проявяват агресия. А ние да я обуздаваме и превръщаме в енергия, която да се излива в подходящи игри и места. Но в кварталната градинка съм свидетел на следното: Майка не едно хлапе раздава и лее щедро "акъл и правосъдие". Та някакво момченце шамароса щерка й, на по година и 6-7 месеца са и двете, а мамето вика - "Абе Митеее, защо я биеш, бееее? Маме, ама па и ти кво дремеш удари му една тупаница и ти!"  8O
Бая се зачудих дали да не ударя аз една словесна тупаница на въпросната "майка-възпитателка", па си затраях........тоя път, де.

Немам друга градинка и алтернатива, разгле, че се намират чат пат и нормални...
« Последна редакция: Май 22, 2009, 17:53:48 pm от Nina »
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #36 -: Май 22, 2009, 18:39:07 pm »
днес в една градинка в Сз
една "нахакана" майка, явно тартор на групичката, която си се събират вдигна върал на баба, която беше с кучето си и внучето си на пързалката, където заведох децата
идва нейна приятелка и тя почва гръмко да обяснява, онази вади цигарите и пали срещу детето си, до нея е количката с Преслава
е, познайте дали се въздържах от забележка
няма начин да очакваш да се спазват някакви правила, като ти не си готов за тях

"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
*

    Tamara

  • *****
  • 1662
  • Ако спориш с идиот, вероятно същото прави и той.
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #37 -: Май 22, 2009, 19:46:34 pm »
Аз днес на висок глас разреших на Марио да загаси цигарите на две баби с шишето с вода. Е не наложи. Те започнаха да димят в друга посока и не запалиха втори. Седнали сме в МакДоналдс и те сядат залепвайки се за гърба на детето и палят цигари... и естествено детето веднага става от стола и ги гледа гадно.

А в градинката също имахме сблъсък. Пързалката ни е с къщичка горе и три деца на 4,5 и 6 години седнали горе и си играят с един динозавър. Пристига едно мъничко и сяда при тях и нищо. Идва друго с баба си и веднага започва да ги рита, да блъска... Двете големи слязоха, ама момиченцето си било качило бебешката количка там и докато да я свали и онова я сритало и я блъскало. Момиченцето естествено се разплака. Но никой не докосна малкото. Марио като видя, че приятелката му плаче отиде и му вика "Ей ти бебе такова, ти си хулиган гаден. Защо са те възпитали така. Хулиган си" и заминаха на другата пързалка. После обаче имали наглостта пак да минат покрай това детенце и то пак започна, а баба му пак си гледаше отстрани. Аз му казвам "Внимавай като се биеш с по-големите" А бабата "Какво да внимава?" и Марио "Да внимава да не си тръгне някой път той в синини". После таткото на момиченцето ми каза тази бабичка прихванала Марио далеч от мен и му се карала нещо. Аз го питам какво ти каза бабата, а той "Ооооуу бе бръщолеви си нещо, не си спомням"
№1 - 18 г.
№2 - 13 г.
*
Re: Празнична майска седмица 18.05-24.05!
« Отговор #38 -: Май 22, 2009, 21:39:39 pm »
Ами момичета по повод това къде е бил персонала,ами просто имаше съкращения миналият месец и сега персонала е на критичния минимум.След 16.30 остава само една сестра с 20 и кусур деца и когато дойде родител и звънне тя за да предаде детето за секунди оставя групата без надзор или всичките хукват с нея към вратата.Аз не обвинявам персонала,видях и детенцето дето ни ухапа то беше като зомбирано.Родителите му го оставяли над 10 часа в яслата още през първата седмица и то май му идва в повече.
А самия инцидент е станал точно в тези секунди при предаване на едно друго детенце.