0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Да откажем гадните цигари 2!
« -: Май 18, 2009, 01:13:34 am »
Момичета успех в спирането на цигарите!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #1 -: Май 18, 2009, 01:30:25 am »
Благодаря, Пешек!
Хайде, нова темичка - нови отказали се от гадните цигари!Да е на късмет :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #2 -: Май 18, 2009, 10:30:54 am »
Успех на всички в борбата с гадните цигари  :goodluck:

Но наистина помага, когато никой не пуши около вас. Като бях в Италия преди седмица бяхме с едни приятели, които много пушеха и да ви кажа пушеше ми се почти през цялото време  :( , но сега около мен никой не пуши и се чувствам много добре  :D.
Забраната, която ще влезе в сила от 1.06.2010, ще помогне много. Толкова е хубаво когато в ресторанта не се пуши и можеш да се храниш без да се тровиш.

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #3 -: Май 18, 2009, 12:33:25 pm »
Хубава е идеята за тази забрана,ама трябва да има кой да я спазва.Ние не сме много по забраните.Кой ще следи и санкционира нарушителите?Особено в по-малките градове,ще е всяко чудо за три дни.Част от самите депутати,заявиха че каквато и да е глобата ще си пушат  8O
Пък за отказването на цигарите,тази седмица ще стартира вече около петнайстия ми опит да ги спра :wink: И аз като Марк Твен може и до сто да ги докарам опитите.
Винаги като ги спра и после пак ги пропуша,се чудя изобщо защо ли ги спирам, като толкова много обичам да пууууша...
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #4 -: Май 18, 2009, 15:49:10 pm »
И аз ще опитам пак спирането тези дни - чака ме пункция и болничен - няма да има пушачи около мен (само милото, ама ще го гоня по балконите...)  :lol: Вече пуша само около кутия - време е да намаля още бройките...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #5 -: Май 18, 2009, 16:48:38 pm »
За сьжаление втори ден се мьча :(,но нищо не става,е намалих ги значително,но май нищо няма да се получи.
Радвам се че има успели сред вас,дано и аз скоро да сьм от тях.....
http:
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #6 -: Май 18, 2009, 20:32:24 pm »
За сьжаление втори ден се мьча :(,но нищо не става,е намалих ги значително,но май нищо няма да се получи.
Радвам се че има успели сред вас,дано и аз скоро да сьм от тях.....
Можеш така си мисли и ще го преодолееш незнам на какъв етап си целта да искаш да спреш цигарите дали е да си имаш бебче но ако е така имаш най силния мотив на света да го направиш без кой знае какви усилия.При мен мотива беше точно това и ги спрях без грам усилия явно всичко е до психика аз приех спирането на цигарите като първата крачка към успеха да си имам второ бебе и се надявам да съм успяла до дни ще разбера.Можете не се предавайте на моменти се налага да си го наложите против волята си но само на моменти и после тези моменти много бързо преминават.Успех на всички!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #7 -: Май 19, 2009, 14:16:51 pm »
И аз ще опитам пак спирането тези дни - чака ме пункция и болничен - няма да има пушачи около мен (само милото, ама ще го гоня по балконите...)  :lol: Вече пуша само около кутия - време е да намаля още бройките...
Лелелелеее, това е много, миличка  osi_6 osi_8 . Опитай да стигнеш до 2-3 на ден, успех ти желая и  :crossfingers: за пункцията!!

За сьжаление втори ден се мьча :(,но нищо не става,е намалих ги значително,но май нищо няма да се получи.
Радвам се че има успели сред вас,дано и аз скоро да сьм от тях.....

Вкарай малко инат, ако нестава с воля  :wink:
Аз преди години като започнах с отказването си бях казала - спирам да пуша, но ако МНОГО, МНОООООГООООО, МНОООООООООООООГО  ми се допуши ще си запаля!!!!! И когато ми се допушеше си мислех наистина ли ТОЛКОВА МНООООООГО  ми се пуши или мога да издържа още?????!!!!! И незапалвах, чаках да ми се допуши още  :lol: :lol: :lol:
Но истината е че аз ги отказах постепенно - от почти кутия ги намалих до 1-2 на ден, без да си налагам нищо и в един момент ги спрях, но винаги имах цигари в къщи!!! За всеки случай  :wink: ако МНООООООООООГО  ми се допуши  :lol:.
Успех ти желая, направи си и психоатака ако трябва  :wink: :lol:

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #8 -: Май 19, 2009, 14:33:55 pm »
Аз също винаги имам в себе си цигари,но както писах в предната тема не съм запалвала от 4 месеца.Идеята да имаш цигари под ръка смятам,че е много добра,защото преди когато пушех само при мисълта,че нямам цигари или ще свършат ми се допушваше още повече.Сега просто знам,че ако ми се прииска винаги мога да запаля цигара,но не го правя.Успех на всички!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #9 -: Май 19, 2009, 15:03:43 pm »
Аз днес се заинатих сутринта - пуша цигара с кафето и се дера от кашлици и други гадости  osi_11. В едната ръка държа книгата "Не пуша вече" и пуша в същото време с другата :-). И тогава ми  osi_17!!! Вече четири часа съм непушач и ми е много хубаво!
В най-лошия случай ще стигна до по-малко бройки дневно, все е нещо :-) А преди седмица-две пушех по 40 цигарки дневно.... : :crazy::
Но вие момичета продължавайте да ме подкрепяте, защото това много ми помага  :flower: От 15 години пуша като комин и има опасност незабелязано да си намеря оправдание за да запаля пак...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #10 -: Май 19, 2009, 18:59:31 pm »
harmony , 4 часа е добро начало  osi_9 !! Продължавай с  :balk_172:!
Мила, ти кога намираш време да изпушиш толкова цигари??? Работиш ли? Извинявай че те питам ама ми стана интересно  :balk_113:??
Имам идея за теб - ако днес изпушиш една кутия цигари с парите от другата си купи нещо дребно - сладолед, ароматна свещичка, малко букетче цветя или каквото там ти харесва и така ще се възнаградиш за усилията!!! И така всеки ден се поощрявай за услилията и мисля че ще се почувстваш по-добре!!
Успех ти желая  :balk_602:

Benit@ ,успокоително като има цигари в чантата  :wink:


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #11 -: Май 19, 2009, 19:07:41 pm »
Надеж ,на мен ми беше по-трудно да не пуша когато съм на работа,отколкото като съм си в къщи.По цял ден в офиса пред компютъра ми беше толкоз сладка цигарката  :oops: Особено някой като ме ядоса и не си я вадя от устата.Добре че се намираше кой да изхвърля фасовете от пепелника,щото иначе щяхме да се заринем  :oops:
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #12 -: Май 19, 2009, 19:55:44 pm »
даа, Надеж, работя :-) счетоводител съм. Още преди да вляза в офиса съм изпушила към 8 цигари: Две вкъщи с кафето; две в колата по пътя (пътувам един час); три с кафето пред офиса, че вътре не се пуши....и така една кутия там и може втората да я отворя там още...;вкъщи с биричката до към 23часа още една кутия - паля ги една след друга...и така.НО ТОВА Е ВЕЧЕ МИНАЛО!!! Все още не съм си запалила втора цигара днес!!!
Идеята е прекрасна - две кутии цигари са 7лв спестени днес :-) Мога да направя чудеса в градинката си за 210лв месечно. Лелееее каква загуба до сега  osi_12
Обаче навика ме чопли да запаля една...
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #13 -: Май 19, 2009, 20:25:25 pm »
harmony, НЕ, да не си посмяла, чак довечера с биричката и ще ти е по-сладко :)
210 за градинката си е направо добро вложение  :D
Успех и утре да пишеш колко си изпушила ?
Май нещо те хванах изкъсо (  :oops::sorry: )

Роси, това е гадно да се пуши в офиса...  :balk_133:

Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #14 -: Май 19, 2009, 22:10:23 pm »
 :balk_133: Няма биричка за мене днес и утре - на пункция съм в 9часа сутринта - оставам гладна и жадна днес И не съм пушила за сега :-) Утре ще дам отчет отново - дано е като сегашния :pipy_longstocking:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #15 -: Май 19, 2009, 23:13:57 pm »
Хармъни, стискам ти палци за пункцията утре!За цигарите също ти желая успех, не е лесно, но не е и невъзможно!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #16 -: Май 21, 2009, 00:04:38 am »
Благодаря sixsens!
Ето ме днес на отчет - вчера две цигари, днес 5 за сега :-) Все е нещо  :oops:
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #17 -: Май 21, 2009, 00:34:12 am »
Ехеееее :D, ама как да не е нещо, от 40 на 5 - че това е супер резултат :D
Кажи сега как се представи днес?Колко яйчица снесе?
Извинете за спама :oops:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #18 -: Май 21, 2009, 01:24:42 am »
 :balk_46: :balk_46: :balk_46: браво, harmony , 2-5 цигари е много добър напредък! Виж че можеш!! Задръж за известно време бройката и после започни да ги намаляваш постепенно и така ще успееш!!! Надявам се днес всичко да е минало добре  :D!
Да се похваш скоро пак  :balk_602:

Ехооо, другите непушачки, къде сте и до къде стигнахте  :balk_69:

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Да откажем гадните цигари 2!
« Отговор #19 -: Май 21, 2009, 03:22:26 am »
Ехооо, другите непушачки, къде сте и до къде стигнахте  :balk_69:
Ооооо, пълно въздържание от моя страна!Не пуша и това е!Ината и в червата :lol: :lol: :lol:
Смятам да забременявам тия дни до края на юни :lol:, така че ниакви цигари osi_8 :balk_77:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!